2. Czarnogóra – opinie o hotelach

• Ocena dodana: 10 września 2023

4,0
    Kiepski
    • Pokój typu Studio ze wspólnym tarasem

Należy poprawić czystość i jakość mebli, oraz przedmiotów, które znajdują się jako wyposażenie. Niekompletne oświetlenie, wystające przewody elektryczne, zużyte ręczniki i pościel, brudne kołdry, wymagające wymiany na nowe. Apartament na 4 osoby, w którym znajdują się 2 brudne krzesła, brak szafki na osobiste rzeczy, musieliśmy trzymać walizki na podłodze, w łazience sanitariaty mocno zużyte i kiepskiej jakości. Mieszkaliśmy rodziną w 3 apartamentach i we wszystkich był taki sam problem. Szkoda, że w tak pięknym mieście i mając taką lokalizację, właściciele w ogóle nie dbają o jakość swoich apartamentów. Osobiści nie polecam.

• Ocena dodana: 5 września 2023

3,0
    Słaby
    • Studio czteroosobowe

Gospodarz miły ale nie pomocny, woda lała się ze spłuczki w łazience na podłogę, brak czajnik do gotowania wody, z jednego balkonu widok na dach innego budynku, z drugiego bokiem nieco zatoki. Prosiłem o pomoc właściciela aby dostarczył czajnik, naprawił spłuczkę, ale bez odpowiedzi. Pokoje nie wygodne łóżko duże ale nie da się obejść dookoła niego. Klimatyzacja zablokowana bez możliwośći regulacji, stara hałaśliwa, nie można było spać z powodu jej hałasu. Zimno w nocy musieliśmy wyłączać ją z gniazdka pod sufitem na wysokości 3,5 m pod sufitem, na dzięń włacząć bo ciepło, słabo.

Podobała nam się bliskość starego miasta w Kotorze, ale i tak lepiej było podjechać samochodem, mieszo nieco daleko i brak chodnika częściowo do starego mista.

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2022

• Studio z balkonem