2. Macedonia Północna – opinie o hotelach
  3. Kumanowo – opinie o hotelu
Macedonia Północna Kumanowo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa FAMILY Ocena: 8,9

„Wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny. Czysto i schludnie. Można zaparkować wielki samochód a nawet camper. Gospodyni bardzo miła i kontaktowa. Wyposażenie apartamentu nowe l. Obiekt godny polecenia dla osób podróżujących A1 .”

• „Dobre miejsce na tranzytowy nocleg. Dotarliśmy tam po północy ale nie był to problem. Zamykany, bezpieczny parking. Hotel lata świetności na za sobą ale jako obiekt na tranzytowy nocleg jest ok. Śniadanie było bardzo dobre.”

• Harmony Hotel Ocena: 7,6

„Doskonały jako hotel tranzytowy w drodze na południe. Bardzo przyzwoite ceny i śniadanie w cenie pokoju. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Spory wybór. Kawa w standardzie słaba. Lepiej zamówić w barze hotelowym, wtedy podają kawę z ekspresu.”

• „Bardzo dobrze zorganizowane wygodnie czysto .”

• „Na miejscu jest możliwość skosztowania lokalnego, bardzo dobrego wina. Niezwykle miły właściciel.”

• „Niezwykle miły właściciel, uczynny i chętny do pomocy. Zrealizował naszą prośbę choć nie była ona w ofercie. Polecamy. W przyszłości zamierzamy korzystać z usług tego obiektu.”

• „Lokalizacja na nocleg w podróży idealna”

• „Blisko autostrady. Dobry punt na przerwę w podróży i tylko do tego poniewaz w okolicy nic nie ma.”

• Harmony Hotel Ocena: 7,6

„Hotel dobry na nocleg na trasie. Niedaleko autostrady, niemniej schowany w mieście. Pozytywnie nastawiony i uprzejmy personel. Łóżka wygodne. Jedzenie również.”

• „Świetne miejsce. Uprzejmi właściciele. Polecam wszystkim. Z wielką chęcią jeszcze byśmy się tam zatrzymali na dłużej. Pozdrawiamy.”