2. Северна Македония отзиви за хотели
  3. Охрид отзиви за ваканционни имоти
Северна Македония Охрид Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Villa Mina Оценка от отзивите: 8.9

„Гледката към езерото е страхотна! Персонала е много гостоприемен и усмихнат. Локацията е топ!“

• Tatjana's Apartments Ohrid Оценка от отзивите: 9.3

„Апартамент на спокойно място на няколко минути от центъра на Охрид. Чист и уютен апартамент. Осигурено място паркиране. Домакина е много гостоприемен .Благодарим за гостоприемството. Поздрави от България“

• Apartments St Dimitrij Оценка от отзивите: 9.5

„Чудесно местоположение. Прекрасна гледка .“

• NOCE Apartments - Premium Lake View Оценка от отзивите: 9.2

„Мястото и тишината“

• La Bella Apartments Оценка от отзивите: 9.8

„Хубав , удобен и чист апартамент с много добро разположение.“

• Villa Dudanov Оценка от отзивите: 9.9

„Перфектна локация с изглед и достъп до езерото.Осигурено паркомясто до входа на къщата.Домакинята Ана е изключително точна и гостоприемна , даде ни насоки за туристическите места и начини за посещение.Има всички удобства за приятен престой.На разположение на гостите са не само кухненски електроуреди и посуда,а и кафе,чай,подправки.В стаята ни(чиста и просторна) имаше комплименти-безалкохолни напитки и боядисани яйца за празника.Препоръчвам това място!Ние ще се върнем отново.Охрит много ни хареса.“

• SANA Apartments Оценка от отзивите: 9.3

„Страхотна локация, отзивчив домакин! Момчето държеше обратна връзка с нас през целият ни престой и откликваше на всички наши въпроси. Стаята беше чиста и спретната, най- голямото предимство беше паркомястото пред блока!“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Охрид

базирано на 36 651 отзива за ваканционни имоти на Booking.com