2. Malta – opinie o hotelach
  3. Malta – opinie o hotelach
  4. Żabbar – opinie o hotelu
Malta Żabbar Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła i pomocna obsługa. Pokoje przytulne czyste i codziennie sprzątane ,wymieniane ręczniki. Dobra lokalizacja i pyszne śniadania.”

• „Bardzo ładne mieszkanko, funkcjonalnie urządzone, kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne przybory. Bardzo czyste i zadbane. Właściciele mieszkania Bardzo mili i pomocni opowiedzieli o wyspie jak i o miejscach które warto zwiedzić. Polecamy gorąco.”

• „Bardzo dobre miejsce! Polecam!”

• Mulberries Ocena: 9,2

„Właśnie wróciliśmy z The Mulberries. Przepiękne miejsce z sercem i w pięknym stylu. Cudowni i przemili właściciele, posiadłość, pokoje, wnętrza i właściwie to każdy szczegół pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Na pewno warto tam spędzić czas. A łóżko...tak wygodne, że aż ciarki przechodzą po plecach. Na prawdę komfort na najwyższym poziomie.”

• „Wystrój wnętrza oraz cały obiekt bardzo ładny i zachowany w maltańskim klimacie. Śniadania ok, wystarczający wybór. Bardzo miły personel, po przyjeździe od razu dostaliśmy wszelkie informacje dotyczące poruszania się po Malcie oraz co warto zobaczyć. Blisko do przystanków autobusowych. Cicha okolica, niedaleko morze (do 3km), można zrobić przyjemny spacer/jogging.”