2. Malta hodnocení hotelů

8,9

8,3

7,8

• Hodnocení napsáno: 25. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a částečným výhledem na moře

WiFi na pokoji byla velmi slaboučká, někdy nefungovala vůbec. První noc nám kompletně nešla elektřina v zásuvkách, na opravu jsme museli čekat až do rána, přestože stačilo nahodit jistič. Bohužel se hned vedle staví další hotel, takže veškerý diskomfort s tím spojený jsme si museli prožít. Naštěstí byla polovina pobytu o dnech pracovního klidu. Za to ovšem Labranda hotel nemůže :-). V podstatě absence vstupu do moře. Domnívám se, že by nebylo zas tak od věci vybudovat někde před hotelem malou písečnou pláž se vstupem do moře. (podobně jako to má v podstatě sousedící Paradise hotel)

Pokoje dostatečně velké, pohodlné. Využili jsme fitness, vnitřní bazén, saunu i vířivku, vše v pohodě. (I když fitko je spíš pro ženy). Jídlo na úrovni, nabídka široká, vybere si každý. (snídaně, večeře)

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 19. května 2024

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na moře

Okolí.

Hotel hezký a čistý. Velmi hezký venkovní bazén. Je i vnitřní bazén. Jidlo obrovský výběr

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 4. prosince 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na bazén

Slabší animační program (ale byli jsme mimo sezónu, takže nevadilo), studená voda ve venkovním hotelovém bazénu, vnitřní spa - každodenně byl cítit chlór skoro u recepce, nefungovala jedna odpočívárna a jeden bazén, vířivka dost studená, sauna malá pro max 4 - 5 lidí. Libanonská restaurace v hotelu zavřená. V okolí hotelu přístup do moře skalnatý, hodně jeřábů v dohledu při budování dalších hotelů.

Výborné jídlo, snídaně i večeře. Velké množství zákusků ( při snídani i večeři) , dokonce i vlastní zmrzlina při večeři. Velmi ochotný personál, pokoje čisté, každodenní výměna ručníků, povlečení, celkově hotel příjemně překvapil. Možnost drinků v lobby a happy hours. Možnost vyzkoušet i italskou kuchyni místo klasické hotelové restaurace Kousek od hotelu autobusová zastávka, kterou jsme využívaly neustále, díky týdenní kartě na veřejnou dopravu.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 27. března 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

jidelna byla kazdy vecer na veceri zavalena dymem z grilovacich stanic, jidlem jsme "voneli" jeste druhy den. opravdu neprijemne.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 18. listopadu 2022

• Služební cesta

Na každém stole v prostorách chodby k pokojům bylo špinavé nádobí. Které se tam valelo cely den. Špinavé koberce. Celková čistota v prostorách pokojů dost silena.

Poloha hotelu. Příjemný personál. Super kuchyně.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2022

Vstřícný personál. Bezlaktózové mléko v nabídce snídaně. Široký výběr jídel. Voda zdarma ke každému jídlu. Měli jsme pokoje s krásným výhledem na moře. Dobrý signál wifi na pokojích.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 13. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

u more kousek od hotelu 2 lehatka a destnik za 35 euro na den, nepatrilo k hotelu, ale ten svou plaz nemel.

klidna poloha hotelu

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 20. května 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Prokapával záchod, trochu louže na zemi v koupelně Výřivka nebyla dost teplá sauna byla "studená", nedala se pořádně vytopit

Lokalita Vzhled pokoje

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 24. března 2022

Třetí návštěva Labranda Riviera
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Menší výběr jídla než dříve. Jeden z bazénů mimo provoz.

Hotel umístěný mimo zástavbu. Vstřícnost personálu. Čistota hotelu.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 14. července 2021

• Rodinné ubytování s výhledem na bazén

u večeře není v ceně žádné pití.

ochotný personál recepce. bohaté jídlo. pěkný bazén.

• Hodnocení napsáno: 23. října 2022

Nemáme co vytknout :-)

Výborné služby řetězce Labranda nezklamaly. Ubytování bylo čisté a pravidelně uklizené. Výběr jídel při stravování byl přepychový. Hotel stojí na samotě, pokud preferujete klid, je to vhodná lokalita. Na místní pláž a výlety po ostrově lze využít autobusovou dopravu, která je hned vedle hotelu.

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2021

3,0
    Špatné
    • Apartmá Junior s výhledem na moře

Tesili jsme se na dovolenou ( 7 lidi), na jidlo a na narozeninovou oslavu syna. Jidlo bylo dobré, ale nebylo to jak prezentují na fotkách, žádné krevety ani jiné mořské plody, žádná pizza, žádný velký výběr. Synové oslava je kapitola sama pro sebe, psala jsem přes booking abych domluvila oslavu, dort, přípitek a výzdobu. Bohužel dlouhou dobu žádná odpověď, napsala jsem přímo na webové stránky hotelu a pak se mi ozvali. Objednání dortu a přípitku nebyl problém, ale výzdoba ano, prý nic nemají. Domluvila jsem se, že jim vše dovezu, balónky atd. V den oslavy jsme přišli k vyzdobenemu stolu( chtěli se mi brecet), na okně byli přilepený 6 balonku a na stole nebylo vůbec nic ani kytičky. Balónky nám přinesli zpět, že nemají helium a na ostatní výzdobu se ....💩👎, absolutně personal bez fantazie a nápadů . V lobby baru dělá jeden číšník a když je tam víc jak 5 lidí, tak je vystresovanej a nepříjemný. Celkový dojem na hotel je : vyměnila bych některý personál a hlavně management hotelu.

• Hodnocení napsáno: 11. července 2021

6,0
    Dostačující
    • Rodinné ubytování s výhledem na bazén

Žádná komunikace před příjezdem i přes naše e-maily a zprávy přes Booking. Velmi stručná reakce až na telefonické kontaktování. Při řešení hluku z nedalekého baru nás starší paní na recepci velmi odbyla. K polopenzi nám navíc účtovali i vodu na večeřích. Další drobné služby za příplatek - takové, které bývají u čtyřhvězdičkových hotelů automaticky zdarma. Na výtah jsme vždy dlouze čekali - maličkost, která může být otravná.

Krásné místo hned u moře. Bohaté snídaně a večeře. Až na jednu výjimku velmi milý a přátelský personál.

• Hodnocení napsáno: 24. května 2024

• Hodnocení napsáno: 26. února 2024

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2023

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

• Hodnocení napsáno: 21. března 2023

• Třílůžkový pokoj Superior s výhledem na moře.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 29. října 2022