2. Malta hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 13. dubna 2024

6,0
    Dostačující
    • Čtyřlůžkový pokoj Economy

Vybavení pokoje už hodně pamatuje, postele stare a velmi nepohodlné, pokoj s minimem svetla,špatně větratelný, v koupelně zapáchající odpad.

Lokalita, ideální dostupnost autobusů, dobřé snídaně a ještě lepší večeře, milý personál.

• Hodnocení napsáno: 29. ledna 2024

V souhrnu, bych hotel klidně navštívil znovu, zkusil bych si jen vyžádat pokoj dál od výtahů.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Zařízení pokuje i hotelu je už opravdu starší, což by mi ani tak nevadilo, ale ze dvou výtahů byl v provozu pouze jeden, na který byla dlouhá čekací doba, chvíli nefungoval ani jeden... Klimatizace na pokoji byla hlučná a nešla vypnout, v kombinaci s tím, že z chodby bylo přes dveře slyšet úplně všechno a toho, že většina lidí chodila kvůli nefunkčním výtahům po schodech, u kterých velmi hlasitě bouchaly dveře, nebyl můj spánek úplně komfortní. Měl jsem však rohový pokoj, který byl těsně vedle výtahů a schodiště a zároveň měl klimatizaci skoro nad postelí, mít pokoj jinde, nejspíš by bylo vše v pořádku.

Jídlo super, velký výběr jídel, který se každý den trochu obměňoval. Obsluha profesionální a příjemná. Pokoj i koupelna byli čisté a uklizené. Obchod v loby s dobrou otvírací dobou. Parkování nebyl v okolí problém. Poměr cena/ kvalita bezkonkurenční.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 3. ledna 2024

Jidlo a personal super, a celkove vybaveni i lokalita dost dobra
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Stare postele, takze dost vrzaly, i kdyz si clovek jenom sednul a v noci se obratit tise bylo nemozne. A ani kvalita spani nebyla dobra, chtelo by to vymenit.

Personal byl skvely a jidlo take.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 10. září 2023

Poměr cena výkon odpovídá, neodpovídá 4 hvězdičkám.
    • Čtyřlůžkový pokoj

Hotel by zasloužil renovaci a modernější vybavení. Slibovaná vířivka na terase byla mimo provoz. Venkovní bazén byl bohužel celý den ve stínu, voda tedy studená. Chudší výběr při snídani.

Prostory hotelu byly čisté, bohaté večeře, příjemný personál, dobrá dostupnost na městskou dopravu, stabilní Wi-Fi připojení.

• Hodnocení napsáno: 23. srpna 2023

• Čtyřlůžkový pokoj

hlučnější klima na našem pokoji, ale šla vypnout, jinde klima asi OK

polopenze - výborné snídaně i večeře, velký výběr, byly i ryby, dostatek zeleniny Klidnější čtvrť - naproti je park, k relaxaci, večer si zde hrají děti.

• Hodnocení napsáno: 9. srpna 2023

Studený venkovní bazen

• Hodnocení napsáno: 12. května 2023

Vrzající postele

Přívětivý personál

• Hodnocení napsáno: 8. května 2023

• Čtyřlůžkový pokoj Economy

Na balkoně chyběl stolek a pro 4 lidi jsme měli jen 2 židle. Nechápu, proč na dvou postelích bylo prostěradlo, které se používá pro malé děti či pro lidi s inkontinencí - byli jsme čtyři dospělí a při každém pohybu prostěradlo nepříjemně šustilo.

Pokoj vcelku pěkný, personál ochotný. Využily jsme i příjemný vnitřní bazén. Snídaně chutné, jen nebyl moc velký výběr, ale na 4 dny dostačující.

• Hodnocení napsáno: 18. února 2023

• Třílůžkový pokoj Budget

Výběr jídla, čekání na volný stůl při snídani

Snídaně celkem v pořádku, jídlo stále stejné, večeře malý výběr a jídlo průměrné, čekání na stůl při snídani, vybavení hotelu starší, ale funkční, čistý, personál milý, poloha blízko zastávek autobusu, obchůdky,kavárny v blízkosti, pěkný park s hřišti hned naproti hotelu, WiFi dobře fungující ve všech prostorách,obchůdek, vnitřní bazén a malá herna jako bonus

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 24. června 2022

Celkově hezký čistý hotel na strategickém místě, pokud chcete cestovat po Maltě. Mohu doporučit.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Špatný výhled z pokoje do zdi vedlejší budovy. Spousta komárů - v oknech hotel nemá sítě proti komárům. Starší vybavení pokoje.

Snídaně byly chutné a pestré (slané, sladké, vajíčka, klobásky, jogurty...), ale každý den stejná nabídka, bez obměn. Večeře velmi chutné, ale nápoje nejsou zahrnuty v polopenzi. Mimořádně milý a ochotný personál v celém hotelu - v restauraci, pokojské, na recepci. Zastávka autobusu 1 minutu pěšky. Obchod přímo vedle recepce (voda, suvenýry, hygienické potřeby atd.). Pestré možnosti zábavy - bazén, kulečník, na střešní terase vířivka.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 4. dubna 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Vadilo nám, že na našem pokoji vrzaly postele, takže jsme se v noci budili pri každém otočení. V koupelně kapal kohoutek a protékal záchod. Tohle by si mohl dát hotel dopořádku, když mají na Maltě málo vody. A bylo nám na pokoji trochu zima.

Hotel stojí blízko autobusové zastávky a autobusy můžete procestovat celou Maltu. Personál milý a ochotný. Jídlo nám chutnalo, ikdyž byl každý den stejný výběr, ale střídali jsme to, takže nám to nevadilo.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 30. prosince 2021

6,0
    celkový dojem příjemný
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

vypnutá vířivka, studený vnitřní bazén, protivný jeden z číšníků v jídelně, odvezli jsme si odsud vyrážku nebo alergickou reakci..

vánoční výzdoba, jídlo chutné, personál, až na jednoho osla příjemný

Termínem pobytu byl prosinec 2021

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2021

Spokojenost
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Neodpovídá asi úplně 4* ale spíš 3*. To nám ale vůbec nevadilo, v porovnání cena-výkon to opravdu splnilo očekávání. Snídaně i večeře hodně podobné, ale chuťově dobré a jídlo vždy doplněné. Pokoje čisté a každý den uklizené. Poloha super, kolem spousta autobusových zastávek, ze kterých jsme jezdili na výlety po celé Maltě. Kdo nehledá luxus, ale jen ubytování, kde bude přespávat a jíst, tak určitě nebude zklamaný.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2021

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Většinou nefunkční výtahy ač opravované. Slabá klimatizace, která nebyla zapnutá po celý den, nýbrž jen v noci. Hromada studentu, kteří ustavičně narušovali klid při stravování v restauraci... bylo to spíše jako ve školní jídelně než v klidném hotelu.

Ochotný a přívětivý personál, možnost si odnést drink do pokoje a klid a pohoda u bazénu s lehátky.

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 15. července 2021

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Hotel byl přeplněný dětmi z jazykových škol, puberťáci Výřivka byla kvůli covidu nefunkční

Jinak vše bylo v pořádku

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2024

Spokojenost

Hotel by potřeboval rekonstrukci. Nepůsobí jako hotel ****

Personal byl velmi milý a ochotný. Jídlo dobré. Dobra dostupnost MHD.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 3. září 2023

Moc příjemný personal, malý hotel 100% spokojenost
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Výborné jídlo, 24h recepce a servis, vše čisté, výměna osušek u bazénu, bar❤️ blízko autobusové zastávky,

• Hodnocení napsáno: 2. července 2023

5,0
    Ucházející
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Jídlo bylo dobré jen první den. Zbytek pobytu bylo nedochucené nebo se nedalo vůbec jist. Ale poměr cena/ kvalita asi v pořádku. Hotel už je zastaralý, takže spoustu věcí není zcela funkčních. A hlavně postele nebyli úplně zcela čisté a nové. Už tam asi jsou delší dobu.

Personál je moc milý. Hotel v dobré lokalitě a hezký bazén i vnitřní i venkovní. Musím ještě pochválit koupelnu, velký sprchový kout.

• Hodnocení napsáno: 14. června 2023

Studený venkovní bazén.

Dobré jídlo velký výběr. Při cestování autobus zastavuje blízko hotelu

• Hodnocení napsáno: 7. června 2023

• Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Čistota a personál v pohodě. Moc studený venkovní bazén a ve vnitřním bazénu moc chloru. Jinak jako vždy super díky

• Hodnocení napsáno: 20. května 2023

Super hotel za dobrou cenu
    • Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Studený venkovní bazén. Moc chloru ve vnitřním bazénu. . Chybí nějaké ovoce na snídani.

Vše v pořadku obsluha super😆. Úklid pokoje perfektní.

• Hodnocení napsáno: 11. února 2023

• Čtyřlůžkový pokoj Economy

Lokalita ubytování, dostupnost busu, čistota pokoje, čistota hotelu. Jídlo výborné dostačující výběr. Personál usměvavý a vstřícný.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 14. ledna 2023

vse bylo ok

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 8. listopadu 2022

• Třílůžkový pokoj Budget

Jen pro náročné :ke snídani nebylo čerstvé ovoce, jen kompoty, ale byli jsme az po sezoně..

Tichý klidný hotel, příjemný personál

Termínem pobytu byl listopad 2022