2. Malta – opinie o hotelach

7,7

8,3

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Lokalizacja, komfort i cena.

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Brak informacji, że śniadanie jest serwowane w innej restauracji poza obiektem. Brak informacji o remoncie w obiekcie, który widać, że trwa już kilka miesięcy i jest w ciągu dnia uciążliwy.

Lokalizacja i widok z okna.

• Ocena dodana: 23 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

To nie jakaś tragedia ale zaskoczenie, że brak recepcji o czy nie byliśmy uprzedzeni, śniadanie dwie ulice dalej

Widok z okna wyjątkowy; bliskość centrum, zabytków, restauracji, sklepów, dworca autobusowego

• Ocena dodana: 14 stycznia 2024

Obiekt spełnił nasze oczekiwania.Jesteśmy zadowoleni...
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Ciekawy obiekt ,dobra lokalizacja blisko centrum. Pokoje na ostatnim piętrze z balkonikami i rewelacyjnym widokiem na Birgu.Jest również winda.Na śniadanie trzeba podejść uliczką do góry jakieś 200 metrów.Bardzo pomocny personel.Nie było problemu z zostawieniem bagaży na dwie godziny w restauracji w ostatni dzień pobytu. Serdecznie pozdrawiamy!

• Ocena dodana: 17 maja 2023

super lokalizaja

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2023

Pobyt ze wszech miar udany i ten obiekt spełnił moje oczekiwania

Łazienka wymaga odświerzenia

Doskonała lokalizacja i dobre śniadania

• Ocena dodana: 24 stycznia 2023

Hotel idealnie oddaje atmosferę i charakter Valetty, jest w samym centrum starej części miasta, widok z balkoniku jest p

pokój był dość ciasny

lokalizacja, charakter, wystrój i klimat

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 15 stycznia 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Restauracja poza budynkiem hotelu (spacer pod górę ok 300 m). Śniadania bardzo skromne, codziennie to samo. Pokój sprzątany codziennie, codzienna wymiana ręczników, jednak stan pościeli pozostawia wiele do życzenia. Łózko ścielone niechlujnie. Łazienka z nieprzyjemnym zapachem kanalizacji, kabina prysznicowa z grubą warstwą kamienia na profilach. W pokoju brak szafy na ubrania, jedynie wieszak. Wszystkie rzeczy trzymaliśmy w walizce na podłodze, co nie jest komfortowe, bo pokoik mały. Personel życzliwy, uprzejmy i pomocny. Po przyjeździe do Valetty najlepiej udać się od razu do restauracji Luciano, bo w hotelu nie ma recepcji. Zameldowanie od godz. 14.00. My byliśmy o 12.00, chcąc tylko zostawić bagaż, ale pokój był już gotowy i uprzejma pani zaprowadziła nas na miejsce. Wnieśliśmy opłatę 4 euro (ecco) za 2 os./4 dni ale nie dostaliśmy pokwitowania. Ogólnie pobyt udany, bo w hotelu tylko spaliśmy. Na krótki pobyt polecam.

Dobra lokalizacja, widok na port. Stary, klimatyczny budynek z windą.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 7 grudnia 2022

Malta jest piękna
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Dwie rzeczy o których musicie wiedzieć: 1. śniadania słabe, mały wybór, bez żadnych zmian w menu. Jest szwedzki bufet skromny albo śniadanie angielskie. 2. w piątki jest pod hotelem koncert na wolnym powietrzu od maja do końca listopada. Nie zaśnięcie do 1.00 nie ma szans. Dla nas był to pierwszy dzień pobytu po wczesnej pobudce (poranny lot), byliśmy wykończeni ale nie dane nam było zasnąć. nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby o tym napisali gospodarze w informacji.

Hotel położony w centrum Valetty, bardzo blisko centralnego placu ok 300m, jeszcze bliżej była przystań z której odpływały szybkie promy na wyspę Gozo oraz lokalne promy płynące na drugą stronę portu do miasta Birgu. widok z okna na twierdze i port w Birgu - przepiękny. Blisko było wszędzie - ale Valetta to miasto, które odeszliśmy na nogach w 2-3 h spacerem wiec nie dziwi, że wszędzie było blisko. pokój czysty, w starej kamienicy. był czajnik do gotowania wody, w pokoju była codziennie duża butelka wody co należy pochwalić. śniadania były na wspomnianym placu - trzeba przejść się w górę ok. 300m. Łazienka mała, wydzielona z istniejącego pokoju. Nie przeszkadzało nam to bo wracaliśmy późno a rano wyruszaliśmy na zwiedzanie. Najlepiej jak już ktoś pisał idąc do hotelu wejść najpierw do restauracji Luciano (tam gdzie są śniadania) a placu z katedrą i dać znać obsłudze, że idziecie do hotelu. w przeciwnym wypadku możecie na dole nikogo nie zastać i trzeba wrócić się do restauracji. Sama Malta i Gozo - piękne. wg nas wystarczy 3-4 dni na zwiedzanie jeżeli nie chcesz plażować. Gorąco polecamy wiosną albo jesienią, w lato są podobno wysokie temp.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 29 maja 2022

Fatalne śniadanie

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 7 maja 2022

Wspaniały, klimatyczny wyjazd i pobyt.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na ulicę

Trzeba pamiętać, że w Valetcie w Luciao.. w pokojach w czasie deszczu są drobniutkie mrówki w małej ilości, które wchodzą do jedzenia. Na szczęście są lodówki. Nie sprawiają one jednak dużego kłopotu.

Dobre dwa rodzaje śniadań. Bardzo miła obsługa. Piękny widok z okna. Obszerne pokoje.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 7 stycznia 2022

Trochę monotonne śniadania

Bardzo miła obsługa. Piękny widok z okna. Spokojna dość cicha lokalizacja

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 25 listopada 2021

Cena bardzo adekwatna do jakości.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na ulicę

Po przybyciu pod wskazany adres nikogo nie zastaliśmy. Chodziliśmy godzinę wkoło budynku zastanawiając się jak wejść. Numer wskazany w rezerwacji wyłączony a dodzwonienie się do bookinng graniczyło z cudem. Pomógł nam przypadkowy przechodzień, jak się okazało - kolega właściciela. Dopiero telefon od kolegi spodowował, że przyszedł ktoś z obsługi. Gdybyście mieli podobny problem, to ok 100 metrów dalej bliżej głównej ulicy właściciel prowadzi restauracje Luciano i tam prawdopodobnie znajdziecie kogoś kto wpuści Was do obiektu. W tejże restauracji podawane są także śniadania. Proponowane do wyboru dwa: kontynentalne (plasterek salami, plasterek sera, 2 plasterki szynki, plasterek ogórka, plasterek pomidora, odrobina sałaty i dwie ciepłe kromki chleba tostowego) oraz angielskie (dwie łyżki letniej fasolki, 2 plasterki smażonego boczku, 2 sadzone jaja, 1/4 smażonego pomidora, 2 kiełbaski wielkości 4cm) do każdego śniadania sok i kawa, czasem (nie wiem od czego to zależy) owoce - na cały pobyt do śniadania raz dostaliśmy po jabłku i kiwi, raz pokrojone w miseczce 1cm paski jabłka.

Hotel położony w bardzo atrakcyjnej okolicy, nad samym portem, blisko centrum jednak w bocznej ulicy. To usytuowanie umożliwia nocleg w sercu Valletty, jadnak z dała od zgiełku głównych ulic. Pokoje hotelowe w jakich nocowaliśmy były klimatyczne, oddające wygląd zabudowy maltańskiej. Urocze miejsce do spania. Pokoje sprzątane codziennie.

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 17 września 2021

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Klimatyzacja pracowała nieco głośno. Brak jednej herbaty czy kawy, lub małej wody w lodówce. Był czajnik, filizanki, szklanki, ale gdy przylecieliśmy ok. północy nie mieliśmy nic do picia. Myślę, że taki mały zestaw powitalny byłby dobrym pomysłem.

Bardzo nam się hotel podobał. Mieliśmy pokój na pierwszym piętrze, z widokiem na port. W obiekcie jest winda. Pokój bardzo czysty, wysoki, przestronny, codziennie sprzątany, wymieniano ręczniki. Z lotniska odebrał nas Jonathan, bardzo miły, pomocny, czekał na nas cierpliwie. Kontakt z obiektem przez internet i Jonathanem bardzo sprawny. Na śniadania trzeba było trochę podejść, ale codzienny spacerek piękną starą alejką, to była czysta przyjemność😊. Na śniadaniu kelner Alfred to mistrzostwo świata :-) Śniadania kontynentalne i angielskie - do wyboru. Na dole jest bar, który otwiera się na wieczor, do północy. To super miejsce na zakończenie dnia, miła, cicha atmosfera, przez 4 dni pobytu ani razu nie pomyślałam, że nam przeszkadza. Za to deska serów, humus... mohito były warte by usiąść tam choćby na chwilę.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 28 czerwca 2021

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Bardzo miła obsługa i przepyszne śniadania. Dodatkowo lokalizacja doskonała. W hotelu jest winda od pierwszego piętra.

Pobyt: maj 2021

• Ocena dodana: 7 czerwca 2021

nie mam uwag

wspaniała lokalizacja, stylowy obiekt, bardzo wygodne łóżko, duży pokój , czystość

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 10 lutego 2024

Wszędzie blisko, wspanialy widok. Polecam

• Ocena dodana: 10 grudnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na ulicę

Pokój w klimatycznym miejscu i stylu. Czysty, sprzątany codziennie. Śniadanie smaczne ale proste. Bardzo miło spędzony czas.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 28 listopada 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Piękny widok i dobra lokalizacja. Obsługa bardzo przyjemna a pokój zadbany.

• Ocena dodana: 5 maja 2023

Idealne miejsce na bazę wypadową

- brak recepcji

-Lokalizacja -widok z okna -czystość -standard pokoju

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2023

Amazing!
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Świetne, smaczne śniadania, różnorodne. Super lokalizacja - wszędzie blisko, piękny przestronny pokój, dobrze wyposażony (suszarka, ręczniki, kocyk). Wspaniały widok z okna. Przemiła obsługa i właściciel dający wskazówki, prezenty i zniżki! Aż chce się wracać! ❣️

• Ocena dodana: 29 marca 2023

Super lokalizacja, super pokój i warunki.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Super lokalizacja, pyszne śniadania w pobliskiej restauracji Luciano, blisko centrum, Super widok z okna. Winda w budynku, ciepła woda, kołdra, dodatkowy koc i poduszki. Suszarka do włosów. Możliwość zrobienia kawy i herbaty, lodówka w pokoju, ręczniki i łazienka w pokoju.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 27 lutego 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Najbardziej podobała mi się lokalizacja obiektu.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 6 maja 2022

Męczący, ciasny pokój.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

To nie jest hotel! To zwykłe B&B! I to ze śniadaniem poza obiektem. Hałas. Twarde łóżko. Mały, ciasny pokój z jeszcze mniejszą (prawie homeopatyczną łazienką 90x180 - tyle to prawie powinna być normatywna kabina ubikacji). Obiekt reklamowany jest jako butikowy. No, cóż... Łazienka istna Castorama sprzed 20 lat: umywalka góra 30 cm, prysznic max 70 cm po łuku. Żeby się wytrzeć trzeba było wyjść (bokiem) z łazienki. Jedna biedna półeczka i 2 marne wieszaki na 4 ręczniki (2 wiszą na zaworach). Same ręczniki sprane, widać, że lata świetności mają już dawno za sobą. Prysznic z brązowo-żółtymi "uszczelkami" nie robił ani dobrego, ani czystego wrażania. Mydło pod prysznicem koszmarnie wysuszające, nawet smarowanie balsamem nie pomagało. Zasłony w oknie dla ozdoby zamiast zaciemniających. Strome schody na piętra. Owszem jest winda, ale jeździ tylko na półpiętra. W nocy rozwył się alarm pożarowy (ok 5 rano) - nie ma do kogo zadzwonić, nie wiadomo co robić. Lokatorzy obchodzili kolejno pokoje i sprawdzali czy gdzieś się nie pali, pomieszczeń zamkniętych nie dało się sprawdzić, więc nie wiadomo: ewakuować się czy nie? Telefon głuchy, nikt w nocy nie odbiera, ponieważ nie ma tam recepcji, ani żadnej obsługi poza panią sprzątającą w dzień. Widok na port był jednocześnie przekleństwem - hałas do późna w nocy, a od świtu warkot sprzętu roboczego. Niby blisko centrum, ale na śniadanie i do centrum trzeba było wdrapywać się wysoko po schodach. Zapomniałeś o czymś, no to musisz znowu pokonać schody w dół i do góry - dla zobrazowania ilości schodów - w 1 dzień pokonałam 48 pięter! W tydzień - 168 w górę i 197 w dół! Bardzo monotonne śniadania. Byliśmy 7 dni i już nam się one ulewały. Manu: albo śniadanie brytyjskie, albo kontynentalne tj. sadzone, ser, 1/4 pomidora na kapuście pekińskiej, tosty, masło i dżemy z foliowych torebek - myślałam, że takie śniadanie to relikt lat 90-tych. Absolutnie niewart tej ceny.

Bliskość centrum i widok na port. Architektura obiektu. Bardzo miła i pomocna obsługa tj. pani sprzątająca i kelnerzy w barze/restauracji Luciano, którzy usilnie próbowali urozmaicać śniadanie, które niestety jest codziennie takie samo. Poza tym obsługi... barak. Zakolegowana p. kelnerka podrzucała nam po jabłku, proponowała zmiana rodzaju sera. Bardzo mili i uczynni ludzie i to chyba największy plus. Z rad praktycznych: świetna komunikacja autobusowa, taxi zamówione przez to B&B droższe niż zwykłe. Nie polecam brania taksówki. Autobusy tanie, jeżdżą praktycznie non stop i wszędzie. Warto googlać połączenia.

Pobyt: kwiecień 2022