2. Малайзія: відгуки про готелі
  3. Selangor: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Куала-Лумпур: відгуки про помешкання для відпустки
Малайзія Куала-Лумпур Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Cubic Botanical Suites Bangsar South by HomeBrickz Оцінка за відгуками: 8,5

“Гарний комплекс, басейн і спортзал. Швидкий ліфт, легке заселення. Брали депозит 200 рингіт і повернули в кінці“

• Vortex Hotel Suites KLCC At Kuala Lumpur City Center Оцінка за відгуками: 8,4

“Чудовий вид з 52 поверху на башні та телевежу, гарна простора квартира з двома спальнями та санвузлами. Все чисто та охайно, господар допоміг та додав посуд на наше прохання. Заселення пройшло відмінно“

• The Luxe & Colony, KLCC Оцінка за відгуками: 8,1

“Чисто, гарний вид, гарний басейн та тренажерний зал. Помешкання повністю коштує своїх грошей. Кондиціонер працює добре, все чудо в наявності, все сподобалось“

• KLCC Star Suites by BBA Оцінка за відгуками: 8,7

“Один з найкращих комплексів в цій ціні. Саме в цій будівлі кращій вид з басейну на руф топі. Є ще один великий басейн внизу. Не погані кафе в самому комплексі, і є чудові поблизу. Овнер заселив дуже пізно вночі, дочекавшись нас з донькою з аеропорту. В апартаментах, в яких були ми є все необхідне для проживання. Я дуже задоволена що вибрала саме цей варіант!)“

• “Це найкраща квартира в якій я коли-небудь бувала🥰 Все перевершило мої очікування в 1.000.000 разів. А вид з вікна - це космос! Все стильне, органічно і зі смаком. Окрема подяка власнику квартири. Я приїхала дуже пізно. В час ночі. Він мене зустрів, все показав. Відповів на всі запитання. А головне завжди на зв’язку. Це рівень найвищого класу. Я тепер як буду в Куала Лумпурі, буду зупинятись тільки тут!!!“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Куала-Лумпур

на основі 236 237 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com