2. Norwegia – opinie o hotelach
  3. Vestfold og Telemark – opinie o hotelach
  4. Larvik – opinie o hotelu
Norwegia Larvik Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sjøgata Gjestehus Ocena: 9,5

„Pani właścicielka przemiła i pomocna. Lokalizacja była doskonała - blisko plaży, sklepu, placu zabaw. Apartament był przestronny, czysty i nowoczesny. Wyposażenie było kompletne.”

• „Absolutnie wszystko było pozytywne. Właścicielka to bardzo sympatyczna i pomocna osoba. Domek czysty i wyposażony we wszystko czego potrzeba. Ogromnie polecam!”

• „Lokalizacja jedynie 30 minut jazdy z lotniska TORP. przepiękny widok i totalna cisza. Poranna kawa w ogrodzie z widokiem na wodę i w totalnej ciszy.”

• In Love With Norway Ocena: 9,5

„Sympatyczni, kontaktowi i pomocni gospodarze. Praktyczny i przyjemny wystrój, mieliśmy nawet choinkę!”

• In Love With Norway Ocena: 9,5

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Miejsce przytulne i czyste. Było wszystko czego potrzeba, ręczniki, suszarka i pełne wyposażenie kuchni. Widoki dookoła ładne, a właściciele bardzo przyjemni. Polecam gorąco, a ja może nawet kiedyś tu wrócę 😉”

• In Love With Norway Ocena: 9,5

„Obiekt In Love With Norway spełnił Nasze oczekiwania w 100%. Czuliśmy się jak w domu😊 Bardzo czysto i przyjemnie. No i te naleśniki serwowane przez gospodarza - przepyszne. Polecamy w 100%”

• „Bardzo miłe, czyste miejsce. Piękne otoczenie, lasy, łąki, fajny widok na osiedle domków. Zapewniona prywatność. Idealne miejsce do wypraw po okolicznych miejscowościach. Bezproblemowa możliwość wcześniejszego zameldowania, co jest bardzo ważne przy trwającej wiele godzin podróży. Bardzo gorąco polecam!”

• „Wygodne duże łóżko”

• „świene mieszkanie, mega wygodne i komfortowe dla 4 osób. gorąco polecam”