2. Filipiny – opinie o hotelach
  3. Luzon – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. El Nido – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  5. Opinie o obiekcie Zhaya's Beach & Cottages

Zhaya's Beach & Cottages – opinie Ta kategoria odzwierciedla standard obiektu i jest ustalana na podstawie kryteriów takich, jak ceny, udogodnienia i usługi. Kategoria została ustalona przez sam obiekt. Skorzystaj z tej kategorii, aby wybrać właściwy obiekt!

Zone 3, Barangay Bucana, Palawan, 5313 El Nido, Filipiny

8,3

8,1

7,9

7,8

6,8

• Ocena dodana: 4 stycznia 2024

Raj dla backpackerów i ludzi którzy skłonni są poświęcić odrobinę komfortu za świetne wspomnienia
    • Pokój dwuosobowy z balkonem i częściowym widokiem na morze

Dojazd do ośrodka jest dosyć upierdliwy. Domek nie jest szczególnie szczelny, więc do środka dostają się wszelkiej maści insekty (moskitiera zapewnia komfort podczas snu, ale trzeba się liczyć ze spotkaniem kolorowej gąsienicy albo karalucha idąc w nocy do toalety). Brakuje jakichkolwiek mebli, więc plecaki muszą leżeć na ziemi.

Ośrodek jak z pocztówki, tuż przy plaży, bardziej malowniczo się nie da. Właściciele ośrodka gotują świetne, pyszne obiady, bardzo rozsądne ceny. Świetne dla ludzi którzy chcą oddalić się od cywilizacji. Wbrew ostrzeżeniom nie mieliśmy żadnych problemów z prądem ani z dostępem do internetu. Okoliczna wioseczka to dodatkowa atrakcja sama w sobie.

• Ocena dodana: 26 listopada 2023

• Pokój dwuosobowy z balkonem i częściowym widokiem na morze

Słaby prysznic - niskie ciśnienie i woda dość chłodna. Słaba jakość mebli na plaży - warto w nie zainwestować, bo to spowoduje dodatkowe zadowoleniu u gości. Macie przepiękną plażę na którą wystarczy dodać kilka wygodniejszych leżaków i lepszej jakości stoły i krzesła. Trzymam kciuki za Wasz rozwój! Chciałbym odwiedzić to miejsce za 10 lat i sprawdzić co się zmieniło w tej okolicy.

Klimat niesamowity. Miejsce nad samym morzem. Bardzo sympatyczna rodzina, która prowadzi lokal. bardzo dobre posiłki (płatne). Śniadania ok, jak na Filipiny, to pewien standard w tańszych miejscach. Musicie się jednak nastawić, że nie ma tam wielu wygód i trzeba się nastawić na tryb przygody, Natomiast będziecie mieli okazję poznać życie na prowincji. Warto wynająć skuter i pojeździć po okolicy. Ogólnie bardzo polecam!

• Ocena dodana: 14 maja 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Rewelacyjna lokalizacja przy pięknej plaży, bardzo miły personel, czysto, wyjątkowe miejsce :)

• Ocena dodana: 9 marca 2024

3,0
    Miejsce na maksymalnie 1 noc !!
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Ciężko mi ocenić to miejsce. Zarezerwowaliśmy tam 4 noce skuszeni dobrymi opiniami i fantastycznymi zdjęciami. Cena obiektu wydawała się bardzo uczciwa. Po pierwszej nocy wyjechaliśmy ponieważ nie chcieliśmy sobie psuć nastrojów... :( Niestety myślę, że nie wszystkim spodoba się to miejsce... Naprawdę nie jesteśmy ludźmi,którzy potrzebują jakichś niesamowtych wygód, ale oczekuje się jednak jakichś standardów. Zacznę od otoczenia - o ile w samym obiekcie jest rzeczywiście jak na zdjęciach, dość sielsko i kolorowo to jednak wokoło czuje się jakby się było w slumsach... Ja wiem że na Palawanie nie jest bogato ale nie musimy pośród tego mieszkać... Plaża przed obiektem jest zaniedbana , brudna, mąż zbierał kawałki szkła i śmieci. Na plaży jest masa gryzących much... wokoło nic innego nie da się robić bo gdzie iść jak wokoło nie jest zbyt turystycznie ? Autem ciężko wyjechać (parkowanie auta i dojście do obiektu to już inna historia). Dosłownie za płotem tubylcy pala śmieci- Ty leżysz na plaży i wokoło unosi się piękny zapach palonych śmieci...mmm... Wieczorem przed naszym domkiem też znowu palą śmieci. Rano dalej palą... no i jak tu wytrzymać? Ja wiem że to nie do końca wina obiektu, ale muszę to napisać jak wygląda. Sam pokój czysty ale dość spartańsko urządzony. Łazienka to jakaś pomyłka, możnaby chociaż jakieś lusterko zawiesić. Jakaś szafka, haczyk na ubrania . Nie ma tam nic gdzie można rzeczy położyć, tylko łóżko do spania. Kuchnia nie powala, ceny dość drogie w porównaniu do innych obiektów był to zdecydowanie najgorszy w jakim się zatrzymaliśmy. 1 noc za te pieniądze można się zatrzymać ale czy warto?

Klimat podwórza

• Ocena dodana: 14 grudnia 2023

W samym El Nido jest zdecydowanie lepiej . Jak ktoś lubi odludzie i jeszcze za to przepłacać , to polecam .
    • Pokój dwuosobowy z balkonem i częściowym widokiem na morze

Wygórowane ceny jedzenia i napojów. Zamówiłem kurczaka z grilla i połowa była Sprowa . Poinformowałem personel 2 razy i nie usłyszałem przepraszam ,czy “ może przyrządzić jeszcze raz “ po prostu “ok” zapłaciłem za wszystko . I więcej już się tam nie pojawię. Poza tym za dojazd z El Nido i powrót 18km skasowali mnie 2200 peso’s 😳

Bardzo mili ludzie i fajne miejsce

• Ocena dodana: 7 grudnia 2023

• Pokój dwuosobowy z balkonem i częściowym widokiem na morze

Wszystko było wspaniałe. Super miejsce na wypoczynek z dala od hałasów. Fale usypiają Cię do snu i budzisz się słysząc fale. Personel jest bardzo, bardzo miły i pomocny. Jedzenie jest cudowne, szczególnie stuffed Squid! Tego trzeba spróbować. Chętnie wrócimy tu ponownie. To miejsce to raj na ziemi!

• Ocena dodana: 23 stycznia 2023

• Pokój dwuosobowy z balkonem i częściowym widokiem na morze

Przydałoby się parę haczyków do powieszenia ubrań.

Wszystko piękne. Domk, plaża i ludzie. Pyszna kuchnia. Fajna atmosfera. Cisza. Właściciel za dopłatą przywiózł nas i odwiózł na lotnisko.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 5 stycznia 2024