2. Comentarii despre hoteluri în Polonia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Polonia Micǎ
  4. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Poronin
Polonia Poronin Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Willa Mamcorka Scor din comentarii: 9,8

„Am avut o vacanta minunată. Fiind prima data în Polonia, am avut emoții în legătură cu calitatea serviciilor,dar am fost surprins într-un mod foarte plăcut. Pensiunea este nouă, are parcare mare și deși este situata lângă șosea este liniște. Am fost întâmpinați de gazda noastră care este extraordinara și în permanenta s-a străduit sa avem un sejur minunat. Ne-a ajutat cu informații despre obiective turistice și pe toată durata vacantei ne-a ajutat cu tot ce am avut nevoie. Camerele nu sunt mari dar suficiente ca spațiu și foarte curate. Mâncarea a fost foarte bună cu un mic dejun bogat și variat de la zi la zi și o cina care ne-a surprins plăcut în fiecare zi. Poziția fata de pârtiile de ski e foarte decenta. Cele din Zakopane sunt foarte aproape (cred ca sunt pârtii și la 2 minute de mers cu mașina) iar cele din BIALKA Tatranská cam la 10km, unde îți lua între 15 și 25 de minute în funcție de trafic. Una peste alta o vacanta reușită. Mulțumim! Și cu siguranță vom reveni.”

• Willa Mamcorka Scor din comentarii: 9,8

„Condițiile de cazare au fost minunate,extrem de curat! Camerele foarte bine încălzite,părea ca și nou totul,mirosea superb inclusiv pe holuri! Proprietara ne-a întâmpinat cu un mare zâmbet pe buze din prima clipă,zâmbet pe care l-am văzut tot sejurul! Am fost cazați 1 săptămână în regim de demipensiune! Mâncarea a fost foarte buna (ciorbele minunate),totul proaspăt gătit! Recomand cu tot dragul! Noi sigur vom reveni în următoarea vacanță de ski ! Mulțumim 🙏”

• Willa Mamcorka Scor din comentarii: 9,8

„Recomannd pensiunea ,o surpriza placuta. Mic dejun bogat si variat. Cina interesanta mai ales produsele specifice Poloniei. Personal amabil si intelegator. Recomand .”

• Willa Litworówka III Scor din comentarii: 9

„Locație excelentă, aproape de pârtiile de Sky, mâncarea foarte buna, spa cu facilități ok, curățenie, personal amabil”

• Willa Litworówka III Scor din comentarii: 9

„Foarte frumoasa pensiunea, foarte curat, mic dejun fabulos, gazde foarte prietenoase, recomand”

• U Wiesi Scor din comentarii: 9,3

„Totul. Peste drum este o locație unde se mănâncă o pizza italiană, foarte bună.”

• „Totul a fost minunat, vila arată superb pe interior și exterior, personalul foarte drăguț, micul dejun super gustos și variat.”

• Nad Potokiem Scor din comentarii: 8,7

„Proprietarul foarte amabil, ne-a ajutat cu informații utile. Am avut acces la bucătărie, aceasta fiind foarte bine echipată. Priveliștea foarte frumoasa din cameră Am parcat mașinile în curtea pensiunii.”

Cele mai bune 30 B&B-uri și hanuri din Poronin

pe baza a 11.208 comentarii pentru B&B-uri și hanuri pe Booking.com