2. Польща: відгуки про готелі
  3. Західна Померанія: відгуки про готелі
  4. Домбкі: відгуки про готелі
Польща Домбкі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Geovita Dąbki Оцінка за відгуками: 8,4

“Супер відпочили! Усе сподобалося, їжа особливо, вже набридла італійська та німецька кухня. Було дуже смачно та ситно! Окремо хочемо подякувати Пані шефовій та Пану Дареку з колегою за надану поміч, коли у нас на машині здох акумулятор. Дай Боже здоров'я! До зустрічі знов!“

• Geovita Dąbki Оцінка за відгуками: 8,4

“Усе було супер. Деякі незначні недоліки перекривалися дуже гарною нечуваною ціною. Привітний персонал. Гарна кухня. Райське розташування. Дякуємо! Раджу усім!“

• Dom Wczasowy Laguna Оцінка за відгуками: 8,2

“Персонал на вищому рівні! Заселення серед ночі - Будь ласка! Вийшов з ладу бойлер - ремонт за лічені хвилини. Гідромасажна ванна - до ваших послуг у зручний для Вас час.“

• BURSZTYN - BERNSTEIN SPA & Wellness Оцінка за відгуками: 8

“Санаторій чудовий. Персонал завжди готовий допомогти, завжди усміхнений. Харчування смачне та різноманітне. Рекомендую для відпочинку та оздоровлення.“

• BURSZTYN - BERNSTEIN SPA & Wellness Оцінка за відгуками: 8

“Басейн сподобався і нам і дитині, море було холодним, тому відвідували басейн двічі на день. Шале зручні, чисті, є гаряча вода. Єдине що не сподобалось, поганий інтернет, для мене це було важливе питання, бо працюю віддалено і відпустку не брала на час відпочинку, працювати було досить складно особливо вранці та ввечері.“

5 найкращих готелів - Домбкі