2. Польща: відгуки про готелі
  3. Польща: відгуки про готелі
Балтійське узбережжя (Польша) Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Dom Rekolekcyjny CEF Koszalin Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий відпочинок, тихе, гарне, спокійне місце, я чудово відпочила, смачний сніданок.“

• Rewita Międzyzdroje Neptun Оцінка за відгуками: 8

“Розташування топ, смачні сніданки, чисто“

• Ośrodek Wypoczynkowy Nemo Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося“

• Wydma Park Оцінка за відгуками: 8

“Сподобався номер, просторий. Тримісний номер - це дві кімнати, свій балкон, зручні ліжка, два телевізора. Вид з вікна на внутрішний двір і хвойний ліс“

• Olymp IV Оцінка за відгуками: 6

“Чисто, акуратно, номер досить вільний Попередньо читали відгуки гостей готелю. Дійсно основний недолік - низький рівень шумоізоляції. Діти бігають, гості коридором готелю на поверсі рухаються зі своїм багажем – шум дуже високий, що не дуже приємно в той час, коли вранці ти ще спиш. Матраци ліжка нормальні, штори досить щільні, щоб комфортно було спати, а ось з подушкою так само проблема, ну дуже некомфортна - тонка. Також хочу зазначити, що у номері немає аксесуарів, які мають бути в готелі такого рівня. Наприклад, елементарної ложки для взуття)) Читали також, що більшість гостей відзначали відсутність у номері чаю або кави. Ми з собою привезли, але в нас у номері була і вода, і чай, і кава, цукор. У номері, в готелі чисто, але не вистачає на мій погляд приліжкових килимків або ковролину, а також в коридорі на поверсі лежить плитка, а не ковролин, що взагалі також не сприяє шумопоглинанню. У ресторані все чисто та акуратно, але асортимент трохи якийсь сумний. Про басейн нічого не скажу, не встигли дійти), також, на жаль, не були ні в лобі барі, ні в зимовому саду, а також не дійшли і до боулінгу, погода була приголомшлива, тому весь час провели не в готелі.“

• Stawa Apart Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Номер комфортний, чистий, є все необхідне. Кухня також з усим необхідним приладдям. Ще один велий плюс - зручне розташування. В нас залишились тільки позитивні враження!“

• Kielczanka Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалося, місцевість,їжа,персонал,на ресепшені дівчини були дуже привітні“

• Mieszko II Оцінка за відгуками: 10

“Alles war super👌🤗🥰“

• Zamek Nowęcin Оцінка за відгуками: 10

“Просто фантастичне місце,чудовий оновлений інтер‘єр та прекрасний персонал,відчуваєш себе справді принцесою чи принцом, дуже уважні та приємні,для малюка запропонували окреме ліжечко, номер новий, просторий та чистий, навкруги гарна природа, озеро, конюшні та і загалом прокидаєшся відчиняєш вікно і немає шуму машин лише пташки співають! Раджу всім хто хоче відпочити і тілом і душею)Неодмінно повернемось ще) Дякуємо за гостинність і окреме дякую пану Карлу за кавусю)“

• Polana Łukęcin - Pobierowo Оцінка за відгуками: 8

“Номер просторий, чистий, свіжий ремонт, а головне це вид з вікна, він заворожував“

30 найкращих готелів в регіоні Балтійське узбережжя (Польша)