2. Польща: відгуки про готелі
  3. Польща: відгуки про готелі
Балтійське узбережжя (Польша) Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Wechta with Sea and Sun Set View plus Sauna Gratis Оцінка за відгуками: 10

“Місце дуже світле та чисте, просторе та неушкоджене! Вид з балкону просто неймовірний!! Дуже сподобалось відношення власниці яка дуже переживала щоб ми бистро знайшли квартиру та без перешкод заселились. Також дала чіткі інструкції де запаркувати авто, через що ми не потратили на це свій час! Обов’язково повернемось сюди!!“

• Baltic Apartments Оцінка за відгуками: 7

“Близько до моря, комфортний паркінг“

• Apartament Jarzębinka Оцінка за відгуками: 10

“Відмінна локалізація! Близько до моря, поруч Жабка, паркінг, купа кафешок. Апартамент розташований в мальовничому місці на першому поверсі з окремим входом. Все чисто, задбано. В апартаменті є все необхідне для комфортного проживання. Чуйні і ввічливі господарі. Рекомендую!“

• Apartamenty Przy Deptaku Оцінка за відгуками: 10

“Гарна локалізація, чистий номер. Дозволили залишити рюкзаки після виселення. Миттєво реагують на дзвінки і прохання“

• Sun & Beach Apartments Bel Mare with Parking by Renters Оцінка за відгуками: 10

“Комфорт, затишок.“

• Apartament Stegna Mare Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже класно, чисто, нова техніка, - жодних зауважень. Гарне місце, чудове море, - нам дуже сподобалось, - приїдемо ще :)“

• Apartament na Matejki Оцінка за відгуками: 7

“Нормально для того щоб переночувати ніч!“

• Słoneczna Przystań Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово! Вхід по коду, який прислали смс..Чудове місцезнаходження. 5 хвилин жд вокзал,15 хвилин - починається пляж...Маленька, але затишна квартира)) Розкладаються дивани..Великий телевізор на стіні( який ми практично не дивились, бо не було часу))) Кухня маленька, але є все з посуди.Великий холодильник. Посудомійна машина. Плита.Чайник. Санвузол теж укомплектований всім.. Дуже затишна квартирка) Не хотілось виїжджати..Рекомендую і квартиру і містечко!“

• KAPI ośrodek wczasowy w Mielnie Оцінка за відгуками: 10

“Ок“

• Krystynka Оцінка за відгуками: 10

“Для тих, хто полюбляє гриль і ранкову каву на подвір'ї всі умови, житло обладнане зеленими зонами для відпочинку попереду і індивідуальним місцем позаду номера, до моря 5 хв., поблизу магазин, прокат велосипедів та скутерів, зупинка курсуючого автобусу та оглядового мініелектропотягу. Номер має два рівні, спальна зона окремо, дуже зручне ліжко, хозяева привітні люди.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Балтійське узбережжя (Польша)

на основі 595 554 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com