3. wielkopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Poznań – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Polska Poznań Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodny materac, wanna, balkon, lokalizacja.”

• AR Apartamenty Ocena: 9,1

„Fenomenalne miejsce. Jestem pozytywnie zaskoczony stosunkiem ceny do jakości. Praktycznie przy samym rynku, jednak w stosunkowo cichej ulicy. Ładnie urządzone pokoje. Duża dbałość o szczegóły, co jest rzadko spotykane, zwłaszcza przy tej cenie. Woda dla gości w szklanych butelkach, czy porządnej jakości mydło i szampon.”

• City Vibe Studio Ocena: 9,5

„Super urządzone nieduże mieszkanko ,kontakt telefoniczny i mailowy z właścicielem wzorowy .”

• Jeżyk - Uroczy apartament z parkingiem w sercu Jeżyc Nie ma jeszcze opinii o tym obiekcie

„Apartament jest piękny, przestronny, dobrze urządzony i zadbany. Wyposażony we wszystko co potrzebne, a nawet więcej. Niewątpliwym atutem jest również parking podziemny dostępny dla gości. Zameldowanie odbyło się bez problemowo, dzięki czytelnej instrukcji. Super kontakt z właścicielem, który okazał być się bardzo pomocny. Aby więcej takich miejsc, polecam z czystym sumieniem.”

• „Obiekt położony w bezpośredniej bliskości Rynku Starego Miasta (ok 350m), bardzo czysty, z wystarczającym wyposażeniem w dobrej jakości. Bardzo dobre opcja z parkingiem poddziemnym,. Pościel czysta, łożka bardzo wygodne, lazienka przestronna i bardzo czysta”

• Terminal Ocena: 9

„Polecam wszystko super”

• Rezydencja Wyłom Ocena: 9,2

„Polecam z całego serduszka ❤️”

• Cocorico Apartments Ocena: 9,1

„Wszytko :)”

• „Lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum i dworca Poznań Główny. Blisko sklepy i spory wybór kawiarni i restauracji.”