2. Comentarii despre hoteluri în Polonia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Polonia Micǎ
  4. Comentarii despre case de vacanță în Zator
Polonia Zator Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Casa de Rosa Scor din comentarii: 9,2

„Totul a fost minunat. Recomand cu incredere. Pentru cei care cauta o cazare pentru Energylandia, locatia este ideala...”

• Apartamenty-Obok 1 Scor din comentarii: 9,7

„Locatie excelenta, aproape de toate interesele, energylandia, auschwitz. Cazarea a fost foarte curat, cu toate utilitatile. Am avut doi catei talie mica care s- au bucurat de curtea spatioasa. Recomand cu caldura😊.Vom reveni!”

• Apartament 20 Zator Scor din comentarii: 9,2

„Un apartament compus dintr-o încăpere de tip "open space" cu toate dotările de bucătărie, baie spațioasă cu cabină de duș, mașină de spălat, uscător de păr, etc., balcon. Mașina a fost parcată în garajul de la subsol.”

• Wyspani Zator Scor din comentarii: 9

„Locatie in centrul orasului.”

• Jaśminowa Park Scor din comentarii: 9,5

„Casuta foarte aproape de Energyparc , foarte curat , bucatarie utilata , pat confortabil , liniste , desi nu am folosit in curte are Doua gratare imense unde poti sta seara cu prietenii la vorba In partea din spate a casutei ai o mica terasa cu mass si scaune unde poti lua masa cu familia sau o cafea dimineata Propietarul ne-a dat toate indicațiile sa ajungem fara problemr si in a 2 noapte a venit sa ne salute ( nota 10 pt ospitalitate )”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Zator

pe baza a 24.324 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com