2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Lesser Poland - hodnotenia hotelov
  4. Zawoja - hodnotenia hotelov
Poľsko Zawoja Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Cyrhel Apartments Priemerné hodnotenie: 9,9

„Veľmi vkusne , moderne a precízne zariadený apartmán. Vyberám si kvalitné ubytovania aby som sa cítil ako doma a tu som sa aj takto cítil. Perfektná lyžiareň so sušičmi topánok a stojanom na lyže. Majitelia veľmi ústretový, milý, dokonca aj domáci chlieb nám upiekli. Bolo super určite ich ešte navštívime.“

• domek simonka zawoja Priemerné hodnotenie: 9,3

„Všetko bolo krásne, čisté, na záhrade ihrisko pre deti a miesto na opekanie, majitelia milí a ústretoví.“

• domek simonka zawoja Priemerné hodnotenie: 9,3

„Pani domáca Ula nás čakala, veľmi milá pani. Okolie prenádherné. Milovníci turistiky si prídu na svoje. Výhľady aj priamo z domu Simonka boli fascinujúce. Ubytovanie Simonka je v tichom prostredí, len príroda okolo. Bolo úžasné mať srnky ako susedky. Ubytovanie je na konci dediny a naozaj pravidelne chodili srnky rovno pod oknami. K dispozícii bazén a za doplatok sauna a vírivka. Deti majú viacero možností na hranie, preliezky, šmykľavka, trampolína. Ohnisko na dvore, drevo zabezpečené pani domácou. Domček je útulne, vkusne zariadený, kuchyňa plne vybavená. Posteľ pohodlná. Veľmi sa nám páčilo a rozmýšľame že pôjdeme opäť.“

• Domki PRemium Priemerné hodnotenie: 9,1

„Veľmi pekná chata, veľký dvor, kde sa dá posedieť pri ohni, tak isto na terase sa dá pogrilovať, chata má krásny výhľad, personál bol nápomocný, wellness je super, tak isto vybavenie chaty, boli sme veľmi spokojní“

• Hotel&SPA Jawor Priemerné hodnotenie: 9,1

„Bolo vidiet že wellness bol po rekonštrukcii. Jedlo celkom chutne. Výhodou bola chladnicka na izbe. Masáž musím pochváliť, prebiehala v čase kedy bolo wellness ešte zatvorené, čiže bolo ticho, inak predpokladám že je počuť ruch od sáun.“

• Hotel&SPA Jawor Priemerné hodnotenie: 9,1

„SPA, wellnes boli úžasné, vírivky už trošku zastaralé ale nepokazili celkový dojem. Výborný výber jedla na raňajky. Velké plus je požičovňa bicyklov. Hotel a izby čisté, personál velmi príjemný.“

• „Úžasný výhľad a kľud, počuť len zvuky prírody. Chata je krásna, čistá, plne zariadená, nič nám nechýbalo. Top bola jakuzzi a je možnosť prenajať si aj saunu s krásnym výhľadom 👍“

• Cztery Pliszki Priemerné hodnotenie: 9,7

„Krásna čistá chata ,v krásnom prostredí ,ubytovatelia neskutočne ochotný“

• Noclegi Styrnol & SPA Priemerné hodnotenie: 8,1

„Veľmi chutné a rozmanité raňajky, takže si každý našiel to svoje. Boli sme sami na ubytovaní takže maximálna spokojnosť a absolútny kľud. Ráno doprava ovplyvnila trocha spanie, ale deti spali ako v bavlnke.“

• Gazdówka na Mosornym Groniu Priemerné hodnotenie: 9

„Všetko bolo výborné. Domáci boli úžasný“

Zawoja: 30 najlepších hotelov