3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,5

4,2

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

• Willa z widokiem na ogród

Piękna okolica, piękny domek, świetny wystrój.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Wszystko mi się podobało

Piekna lokalizacja zaraz przy lesie, mało zabudowan naokoło.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Napewno wrócimy.
    • Willa z widokiem na ogród

Prywatna Balia wraz z sauna. Kontakt z właścicielami obiektu.

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Udany
    • Willa

Luźna sugestia dla właściciela. Żaluzje plisowane nie wszystkie działają, odkurzacz również nie sprawny. Głośnik chyba też nie działał ale zawsze mam swój ze sobą wiec nie był potrzebny. Żona zwróciła tez uwagę, iż nie było za czysto Np wanna miała osad. Jak to się poprawi to będzie 10/10 :)

Piękne miejsce i piękne domy. Wykończenie wysoki standard. Dużo drewna do kominka i bali ognisko tez udało się zrobić jest palenisko.

• Ocena dodana: 5 stycznia 2024

Było super
    • Willa

Domek duży pomieści na spokojnie 9 osób, wystrój domku przyjemny naprawdę warty wyjazdu na parę dni

• Ocena dodana: 23 października 2023

• Willa

Pięknie położony dom, bardzo wygodnie, nowocześnie wyposażony. Dużo serca włożono w wystrój wnętrza. Bardzo pomocni i zaangażowani gospodarze. Miejsce absolutnie warte polecenia!

• Ocena dodana: 21 września 2023

Pobyt oceniam na 6+. Polecam każdemu!
    • Willa z widokiem na ogród

Nie mam czego wpisać z minusach. Widzę same plusy tego miejsca :)

Podobało mi się wszystko! Cudowne miejsce, dopracowane w najmniejszym szczególe. Czysto, estetycznie, klimatycznie. Położenie obiektu przerosło nasze oczekiwania. Z tego miejsca bije spokój i nie da się tam nie odpocząć. A jako punkt wypadowy do wejścia na Babią Górę... lepiej być nie może.

• Ocena dodana: 11 września 2023

• Willa

Idealne miejsce do odpoczynku i złapania oddechu. Domki doskonale wyposażone i czyste. Duży ogród, sauna i jacuzzi oraz bliskość przyrody i wejścia na szlaki powoduje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

• Ocena dodana: 10 września 2023

• Willa z widokiem na ogród

Komfortowy, nowoczesny dom, w sercu natury, z ogrodu widok na Babiogórski Park Narodowy. Idealne miejsce do odpoczynku od miejskiego zgiełku. Bardzo czysto, wygodnie urządzone sypialnie, kuchnia również wystarczająco wyposażona (przez roztargnienie zostawiliśmy kilka naszych przyrządów, ale niech służą kolejnym gościom:) Bardzo podobało nam się miejsce na ognisko, balia (tylko 200 zł za cały pobyt - 2 noclegi), duży prywatny ogród. Idealne miejsce do odpoczynku dla mieszczuchów:) Cisza, spokój, słaby zasięg internetowy... Super teren na spacery!

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

• Willa z widokiem na ogród

Bardzo wygodny, znakomicie wyposażony i czysty dom. Położony zaraz przy lesie i szlaku wiodącym na Babią Górę. Wokół cisza i piękna natura. W środku przestronny duży pokój, dobrze wyposażona kuchnia, 4 sypialnie oraz dwie komfortowe łazienki. Na zewnątrz bania i sauna, miejsce na ognisko oraz spory trawnik do zabawy dla dzieci. Wlasciciele bardzo uprzejmi i pomocni. Gdyby dom był bliżej naszego miejsca zamieszkania goscilibysmy w nim częściej.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

Było super, chcemy tam wrócić.
    • Willa

Cudowna cisza i spokój, blisko szlaki piesze i rowerowe, duża przestrzeń wokół domu. Nowoczesny dom wyposażony we wszystko co potrzebne, do tego jacuzzi z widokiem na góry sprawia że wypoczynek w tym miejscu to prawdziwa przyjemność.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

• Willa z widokiem na ogród

Brak pralki. Słaby sygnał gsm.

Świetnie położone domki. Dodatkowo do dyspozycji gości sauna i jacuzzi. Super.

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

Polecamy na wyjście na wschód słońca a później odpoczynek i wieczorny chill w jacuzzi :D
    • Willa

Zasięg telefonu był dosyć słaby - to oczywiście niezależne od gospodarza ale dla kogoś może być ważne. Na działce są dwa domy - pewnie najlepiej gdyby jednej grupie udało się wynająć obydwa - są części wspólne takie jak parking czy nawet takie proste sprawy jak wąż do uzupełnienia wody w jacuzzi. Warto też upewnić się jakie są zasady współdzielenia jacuzzi czy sauny przez osoby z drugiego domku.

Wspaniała lokalizacja tuż przy szlaku na Babią Górę. Dom bardzo ładnie urządzony i czysty. Bardzo dobry kontakt z gospodarzem. Mieliśmy domek bez sauny - ale za to jest zacienione miejsce przy grillu gdzie można fajnie zjeść obiad. Ogólnie mimo drobnych problemów bawiliśmy się świetnie a dom i jego otoczenie zrobiły na nas doskonałe wrażenie.

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

• Willa z widokiem na ogród

W domku brakowało szczotki i mopa na kiju, które zdecydowanie ułatwiłyby utrzymanie czystości, szczególnie przy wchodzeniu do domku po skorzystaniu z bani,ale to drobnostka, którą można poprawić ;)

Domek w pięknej lokalizacji, świetnie urządzony. Sauna i bania na wyłączność na duży plus. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy :)

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2023

Doskonale wypocząłem w komfortowych warunkach.
    • Willa

W opisie jest podane, że obiekt dysponuje pralką. Pralki nie ma, ale na szczęście nie była mi potrzebna przez tydzień.

Wszystko było doskonałe. Dom jest komfortowy, wygodne łóżka, kuchnia dobrze wyposażona, jadalnia swobodnie mieści 8 osób. Jest możliwość skorzystania z jacuzzi za dodatkową niewielką opłatą. Po całym dniu spędzonym w górach jest to bardzo dobry pomysł na spędzenie czasu wieczorem. Położenie domu jest znakomite dla osób, które chcą wychodzić w góry, ale i też dla tych, które po prostu pragną spokoju.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

Sam pobyt uważam, za bardzo udany, domek super z małymi problemami w łazience na górze domku.
    • Willa z widokiem na ogród

Mimo wszystko brak zasięgu sieci komórkowej dla transmisji danych bywał mocno odczuwalny aby sobie cokolwiek sprawdzić w sieci. W samym domu ze względu na problemy z zasięgiem brak internetu i telewizji. Jak ktoś jedzie z dziećmi to może być problem. Drugi minus to odległość do najbliższego sklepu.

Lokalizacja blisko szlaku, widok na góry. Wejście na niebieski szlak na Babią Górę to dosłownie rzut beretem. Sam domek nowy, dobrze wykonany, bardzo dobry standard, czysto, nowocześnie. Gorąco polecam. Kiedyś tam wrócę bo jak ktoś chce iść na Babią to lepszej miejscówki nie znajdzie. Kompletna cisza w okolicy. Można odpocząć i zaszyć się w ciszy

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Świetne miejsce
    • Willa z widokiem na ogród

Bardo blisko natury, sarny i jelenie podchodziły do ogrodzenia, wspaniałe widoki. Cisza, spokój. Dom spełniał nasze oczekiwania. Polecam wszystkim, którzy chcą pobyć z dala od zgiełku dnia codziennego. Swietne miejsce wypadowe na Babią Górę i inne szlaki. Na 100 % wrócę w to samo miejsce.

• Ocena dodana: 2 maja 2023

• Willa

Bardzo ładnie urządzony dom. Świetna lokalizacja. Cisza i spokój nawet w czasie majówki. Dom znajduje się tuż przy szlaku do schroniska Markowe Szczawiny i na szczyt Babiej Góry.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2023

Nic

Wszystko na najwyższym poziomie. Super lokalizacja, wysoki standard. Z czystym sumieniem godne polecenia.

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2023

Rodzinne święta
    • Willa z widokiem na ogród

tylko i wyłącznie - materace. Dla na za miękkie. Poza tym wszystko super!

Super położenie w granicach parku, wysoki standard domu, ekspres do kawy, kominek, sauna, wygodne i duże łazienki, wyjście na szlak praktycznie spod domu, netflix.

• Ocena dodana: 12 marca 2023

Super domki !
    • Willa

To już jest trakie troche ulepszanie fajnego miejsca. Dajcie mocniejsze lampki w pokojach :).

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 12 lutego 2023

Piękne widoki
    • Willa

Trochę za gorąca - ale to subiektywna ocena :)

Lokalizacja pod Babią Górą, w BPN.

• Ocena dodana: 3 stycznia 2023

Piękny domek tuż przy parku narodowym
    • Willa

Komunikacja z personelem mogłaby być lepsza, nie do końca było wiadome kto jest odpowiedzialny za kontakt, przez co wynikły drobne nieporozumienia co do rezerwacji.

Duże pokoje, wysoki standard, bogate wyposażenie, wygodne łóżka, było wszystko co potrzebne. Duży plus za adapter do płyt wynikowych i kominek.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 28 grudnia 2022

• Willa

Wspaniałe miejsce i domek. Polecamy każdemu kto chce odpocząć na łonie natury i zrelaksować się w doskonale urządzonym wnętrzu. Na pewno jeszcze wrócimy:)

Pobyt: grudzień 2022