3. śląskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

1950wisla Dom w górach – opinie

3 Sosnowa, 43-460 Wisła, Polska

9,9

• Ocena dodana: 23 maja 2024

Dom dla ludzi nie wymagających, jednocześnie spełnia wymagania funkcjonowania na wypady w góry.
    • Willa z 3 sypialniami

Właśnie w tej łazience zawiesiłbym wyżej oświetlenie, ze względów bezpieczeństwa oraz komfortu komunikacji. Również zainwestowałbym w miarę możliwości finansowych w trochę lepsze (twardsze) matryce co było opinia wszystkich uczestników pobytu.

Górna łazienka.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024

Fantastyczny pobyt
    • Willa z 3 sypialniami

Nie ma czegoś co by mi się nie podobało .

Domek bardzo stylowy i bardzo ładny :) miejsce do grillowania bardzo dobrze zlokalizowane .

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2023

• Willa z 3 sypialniami

Schludny domek, czysty. Okolica bardzo spokojna.

• Ocena dodana: 6 marca 2023

Super klimat i miejsce

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 28 stycznia 2023

Plusy zniwelowały minusy.

Wszystko😁👍Fajny klimat domku. Super stosunek jakości do ceny i właściciele bardzo otwarci i pomocni.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 9 stycznia 2023

Wjazd na posesję 😅

Bardzo fajne klimatyczne miejsce, dobry kontakt z właścicielami. Cieplutko, lokalizacja ok.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 20 października 2022

Udany wyjazd :)
    • Ze zwierzęciem
    • Willa z 3 sypialniami

Proszę nie malować przed przyjazdem gości - intensywny "zapach" farby w pokoju z balkonem.

styl domu

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2022

udany pobyt:)
    • Willa z 3 sypialniami

Brak informacji o trudnym podjeździe, parking kiepski- należy zaparkować 2 auta na górce, ogródek na stromym zboczu-nie polecam dla dzieci poniżej 4 roku życia

Wygodne łóżka, ładna łazienka na piętrze, zapewnione środki czystości, wyposażenie domu, herbata, kawa-ekspres, połączenie nowoczesności z klimatem starego domu, duży telewizor, pokój z grami, piwo regionalne na przywitanie dla gości

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2022

Dla nas odkrycie taka forma zakwaterowania - niedrogo a niezależność, cisza, spokój i lokalizacja.
    • Willa z 3 sypialniami

Dom ma już swoje lata, jest czysto i widać niedawny remont ale po wejściu jak są długo zamknięte okna czuć lekko starym domem. Po wietrzeniu jest ok.

Świetna lokalizacja - blisko miasta a jednocześnie jakby w środku gór. Domek na zboczu, wokoło same drzewa, nie widać sąsiadów, pomiędzy drzewami piękny widok na góry. Duże miejsce na grilla ze stołem i krzesłami i oświetleniem - z tyłu za domkiem. Dość stromy zjazd do domku, spokojnie mieszczą się 2 samochody. Wszystko ładnie oświetlone wężem ledowym klimatycznym :) Domek ładny, urządzony z pomysłem, fajny klimat każdego z pomieszczeń (poroża z klocków lego nawet:)), podłogi deskowe, cisza i spokój. W środku tuż za drzwiami z kodem po lewej kuchnia z jadalnią (wyposażenie fullservis, nawet ekspres do kawy i zmywarka), dalej w głębi pokój z tv i narożnikiem rozkładanym do spania dla 2 osób - oddzielenie od kuchniojadalni zasłoną. Następne pomieszczenie od drzwi głównych oddzielone drzwiami od korytarza to taki "pokój gier i relaksu" - w środku koza na drewno, fotele i konsola do gier sony z grami (dzieci zadowolone :)). Za tym pomieszczeniem (bez drzwi) duża sypialnia z dużym łóżkiem na 2 osoby. Na parterze jeszcze łazienka z wanną. Na poddaszu 2 sypialnie, mniejsza i większa z łóżkami na 2 osoby każda - spały tam dzieciaki (czwórka) także na dole dorośli mogą posiedzieć dłużej. Na poddaszu jeszcze wielka łazienka z natryskiem. Na samym dole (w suterenie) dodatkowo sala gier z piłkarzykami i mini ścianką wspinaczkową. Ogólnie wszystko jak trzeba a świetne jest to że jest się niezależnym, bez sąsiadów, w środku "lasu" - na pewno dużo lepsza opcja niż pokoje czy pensjonat. Dla 2ch rodzin 4os. rewelacja. Z właścicielami świetny kontakt. Okolice świetne i dla małych i dla dużych. Pętla Cinkowska dla bardzo małych nawet. Barania Góra, jaskinia Malinowska, skocznia, sama Wisła...jest co robić!

• Ocena dodana: 15 lipca 2022

• Willa z 3 sypialniami

Parkowanie samochodów utrudnione. Osoby które nie ogarniają jazdę do tyłu mogą mieć, problem. Mogłoby być lustro założone dla osób jadących z góry i dołu.

Wystrój bardzo klimatyczny.

• Ocena dodana: 23 maja 2022

• Willa z 3 sypialniami

Świetne miejsce, polecam gorąco. Ciekawa aranżacja. Fajny klimat. Dobrze wyposażony. Spełnił nasze oczekiwania i to z nawiązką.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 3 maja 2022

• Willa z 3 sypialniami

Pięknie urządzone wnętrza, blisko szlaku w zacisznym miejscu. super kontakt z właścicielami bardzo polecam dla rodzin i grup!

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 13 marca 2022

• Willa z 3 sypialniami

Dom urządzony ze smakiem. Czysto i ciepło. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Wejście na kod co jest bezproblemowe. Dom bardzo dobrze wyposażony niczego nie brakowało. Gry, książki a nawet czasopisma. Miłym gestem było wino oraz regionalne piwo na przywitanie. Polecam z czystym sercem

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 13 marca 2022

Zdecydowanie polecam, jeśli pojawi się okazja to na pewno wrócimy z rodziną / znajomymi!
    • Willa z 3 sypialniami

Dom nieco na uboczu (przy czym do ronda przy głównej ulicy i sklepu jest jedynie kilka-kilkanaście minut na nogach), w odosobnieniu, dojazd bezproblemowy. Parkowanie pod górkę, a raczej z górki (przy wjeździe przodem) - może pewnie budzić jakieś emocje dla mniej pewnego siebie kierowcy, ale generalnie wjazd / wyjazd bez problemu, podjazd wysypany kamieniami, raczej max. 3 samochody, 2 na spokojnie. Dom przestronny, urządzony gustownie i z klimatem, w szczególności kuchnia i łazienka na piętrze :) Czysto i wygodnie, przez cały pobyt czuliśmy się komfortowo (4-dniowy pobyt, dwie rodziny: 2+1 i 2+3). Kontakt z Panią Gospodarz absolutnie wzorowy, z inicjatywy i dzięki uprzejmości Pani Gospodarz mogliśmy również wyjechać później niż wynikało to z "doby hotelowej". Po przyjeździe czekał na nas pakiet powitalny, za który bardzo dziękujemy! Generalnie stan rzeczywisty co najmniej zgodny z opisem, przy czym opis / zdjęcia nie oddają rzeczywistego klimatu na miejscu, w naszym przypadku po wejściu nastąpił efekt "wow" :)

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 13 lutego 2022

• Willa z 3 sypialniami

Przepięknie urządzony, bardzo dobrze wyposażony, klimatyczny domek. Idealny dla dwoch rodzin lub grupy przyjaciół. Świetny kontakt z bardzo pomocnymi właścicielami. Blisko sklepy, stoki i centrum Wisły.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 29 stycznia 2022

• Willa z 3 sypialniami

Piękne miejsce. Wspaniali pomocni właściciele.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 25 listopada 2021

szybki wypad do Wisły, wybor lokalizacji z przypadku, wiec tym milsze zaskoczenie na miejscu. Bardzo przyjemne miejsce,
    • Willa z 3 sypialniami

klimat wnętrz, aranżacja i wykończenie z pomysłem

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 17 lipca 2021

• Willa z 3 sypialniami

mrówki w kuchni, strome dojście, brak piekarnika i mikrofali, rowery w nie najlepszym stanie, gniazdka umieszczone w niekorzystnych miejscach, brak korka do wanny, brak zamknięcia drzwi w łazience i w pokojach

konsola do użytku i duży telewizor, przy zameldowaniu czekał miły poczęstunek, dużo przestrzeni

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 15 lipca 2021

Komfortowy, udany pobyt pośród gór Beskidu śląskiego.
    • Willa z 3 sypialniami

Przemiłe miejsce na rodzinne wakacje bądź wypad ze znajomymi. Widać dbałość gospodarzy o wygodę gości, a także ogrom pracy włożony w to, że miejsce jest wyjątkowe. Pyszna kawa, duży grill!

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 7 czerwca 2021

Wspaniałe chwile w magicznym miejscu.
    • Willa z 3 sypialniami

Dom wyposażony idealnie, gospodarze oprócz podstawowych rzeczy zadbali o każdy szczegół np. kawa do ekspresu, różne przyprawy, kompletny kosz piknikowy do grilla, świece zapachowe, mnóstwo atrakcji dla dzieci - sala zabaw, konsola, planszówki....po prostu domowy komfort na wakacjach. Czuliśmy się "ugoszczeni".

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 31 maja 2021

• Willa z 3 sypialniami

Piękny dom i miejsce. Cisza, spokój można tam wypocząć. Polecam gorąco.

Pobyt: maj 2021

• Ocena dodana: 1 lutego 2024

• Willa z 3 sypialniami

Trochę poprawić czystość , zamknięcia w drzwiach do łazienek

Lokalizacja bardzo fajna , wszędzie blisko , dom wystarczający dla 8 osób

• Ocena dodana: 14 czerwca 2022

Ogółem 6/10, po poprawkach w łazienkach będzie 9/10
    • Willa z 3 sypialniami

Łazienki piękne ale ich funkcjonalność to jakaś tragedia, półka nad umywalką umieszczona w taki sposób że nie można umyć twarzy. W łazience na parterze fantastyczna wanna - bez kurka do zatykania odpływu i z niedziałającą słuchawką prysznicową (nie da się tam wykąpać). Łazienka na piętrze piękna!! I na tym się kończą plusy - jakiś geniusz wymyślił, albo źle zamontował drzwi do kabiny prysznicowej - otwierane do środka - jak dorosła osoba ma tam wejść? Efektem był dla mnie dzień trolla i się nie myłem - chyba dobrze bo pościel w moim łóżku była wątpliwej czystości (spałem w salonie na kanapie w pokojach było wszystko ok).

Fajna lokalizacja, cisza i spokój. Stary dom, stare meble miesza się z nowoczesnym wyposażeniem - bardzo udana mieszanka stylów. Miły prezent od gospodarzy w formie trunków ;) Dużo miejsca w domu jak i ogród z grillem.

• Ocena dodana: 14 stycznia 2022

• Willa z 3 sypialniami

Dom na zdjęciach wydaje się być większy niż w rzeczywistości. Myślę, że komfortowo mogą w nim mieszkać max 2 pary. Najmniejsza z sypialni jest niewiele większa od materaca do spania. Brakowało nam szaf i miejsca na przechowywanie ubrań i innych rzeczy. W górnej łazience pod prysznicem było bardzo słabe ciśnienie wody. Podjazd przed domem również zmieści max 2 samochody. Piętro domu jest bardzo niskie mój mąż musiał uważać na głowę. Mimo, że dom jest w pewnym oddaleniu od innych zabudowań to niestety jakość powietrza szczególnie wieczorami była tragiczna. Z komina domu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie (dom niżej) wydobywał się straszny dym i smród, więc o spacerze w okolicy nie było mowy. Na dole między pokojem z kozą a sypialnią nie ma drzwi. Drzwi są dopiero z pokoju na korytarz i nie zamykają się dobrze. Brakowało nam też wieszaków na kurtki (z 2 pod schodami jeden był uszkodzony).

Dom był wyposażony we wszystkie akcesoria potrzebne dla małego dziecka (łóżeczko, nocnik, nakładka na sedes, fotelik do karmienia). Łóżeczko dla dziecka było drewniane i pełnowymiarowe a nie turystyczne, ponad to dla dziecka był przygotowany zestaw pościeli z czym spotkałam się po raz pierwszy :) Dostępna była suszarka na ubrania (przydała się przy suszeniu ubrań narciarskich). W łazience były ręczniki, suszarka do włosów i podstawowe akcesoria. Górna łazienka jest bardzo duża i przestronna. Kuchnia w pełni wyposażona: zmywarka, ekspres do kawy. Po przyjeździe czekał na nas miły upominek w postaci wina. Z PS nie mieliśmy czasu skorzystać ale to fajny gadżet :). Dostępne było miejsce do przechowywania sprzętów narciarskich. Kontakt z właścicielką był bardzo miły.

Pobyt: styczeń 2022