3. małopolskie – opinie o hotelach

Pcim 1542, Poland, 32-432 Pcim, Polska

Nr 2 z 8 hoteli w mieście Pcim

• Ocena dodana: 6 listopada 2023

• Domek

Duży dom, 6 pokoi plus duży salon z kuchnia. Ładny widok na góry, zadaszone miejsce na grill. Dobre miejsce na wypoczynek dla kilku lub nawet kilkunastu osób. Polecam!

• Ocena dodana: 6 października 2023

Bardzo udany pobyt w Cichej Chacie na Kudłaczach.
    • Domek

Wspaniała lokalizacja. Fantastyczne widoki (przy dobrej pogodzie można podziwiać panoramę Tatr). Doskonałe warunki lokalowe. Sympatyczna i bardzo życzliwa gospodyni. Żadnego problemu z parkowaniem. Nie ma też problemu z wyżywieniem, bowiem w okolicy są firmy cateringowe.

• Ocena dodana: 7 września 2023

• Domek

Piękny widok, dużo miejsca, spokojna okolica zdala od zgiełku miasta i oczywiście przemiła właścicielka. Gorąco polecam 👌❤️

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2023

• Domek typu Superior

Brak miejsca na przechowywanie ubrań, co przy dłuższym pobycie lub pobycie w zimę byłoby bardzo uciążliwe. W domku nie było ani jednej szafy, półki itp. na ubrania. W łazience również mało miejsca na przechowywanie.

Przepiękny widok z własnego dużego tarasu. Dom położony pod szczytem. Kuchnia wystarczająco wyposażona. Łazienka czysta. Aranżacja domku w stylu loftowym. Wiatrołap przydatny podczas zimy na np. narty. Domek nowy, wynajmowany przez pierwszy sezon. 10 minut do schroniska PTTK na Kudłaczach, do najbliższego dyskontu spożywczego 10 minut samochodem jadąc mocno w dół.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

Pobyt udany.
    • Domek typu Superior

Doskonała lokalizacja. Wspaniałe widoki. Znakomita baza na wycieczki piesze.

• Ocena dodana: 27 lipca 2023

Piekne widoki, dom przestronny

• Ocena dodana: 15 maja 2023

Położenie domu. Widoki z tarasów na góry. Wyposażenie domu

• Ocena dodana: 7 maja 2023

• Domek typu Superior

Piękne widoki z tarasu, spokój, cisza. Bezproblemowy kontakt z właścicielem. Dobrze wyposażony, nowiutki domek, wygodne łóżka.

• Ocena dodana: 27 marca 2023

• Domek typu Superior

Jak dla mnie trochę za twarde poduszki. Towarzysz mojej podróży był natomiast z nich zadowolony.

Świetny domek ze wspaniałym widokiem. Domek czysty, nowoczesny, dobrze wyposażony. Duży plus za kominek. Blisko do szlaku. Bezproblemowy gospodarz.

• Ocena dodana: 13 lutego 2023

• Domek

Wyjątkowe miejsce. Ładny dom, dobra lokalizacja, niesamowite widoki. Przemiła właścicielka. Miejsce godne polecenia.

• Ocena dodana: 11 lutego 2023

• Domek

czysto. ciepło. przemiła pani właścicielka. cudowny widok na góry.

• Ocena dodana: 18 października 2022

Bardzo wygodny apartament, polecam.
    • Domek

Dojazd jest dogodny, choć ostatnie 100 metrów podjazdu pod budynek jest dość strome i polecam uważać niedoświadczonym kierowcom :) Generalnie apartamenty są na różnych piętrach domu, oddzielone klatką schodową i zamkniętymi drzwiami (wejścia niezależne). Pozostali goście zachowywali ciszę, więc zupełnie nam to nie przeszkadzało (nie wiem, jak to wygląda w przypadku "głośniejszych lokatorów".

Zameldowanie i wymeldowanie samodzielne, bez obecności właściciela. W razie potrzeby kontakt bardzo szybki i sprawny. Miejsce bardzo ciche i spokojne oddalane od centrum Pcimia ok. 15 min jady samochodem, czyli blisko, a jednak jest spokój i cisza. Ogólnie bardzo przestronnie, wygodnie i czysto, dostępne ręczniki. Wygodnie sypialnie i kompletnie wyposażona kuchnia. Przed naszym przyjazdem okazało się, że inny gość chce przedłużyć pobyt - właściciele zaproponowali nam większy apartament w tej samej cenie. Serdecznie polecam.

• Ocena dodana: 20 września 2022

Gorąco polecam
    • Rodzinny apartament typu Suite

Nowy dom. Do dyspozycji mnóstwo miejsca. Przyjemni gospodarze. Najlepsze to widoki z okien. W każdym kierunku góry. Gorąco polecam.

• Ocena dodana: 19 września 2022

Bardzo miło spędzony czas, fajny odpoczynek w malowniczej lokalizacji
    • Domek

Wspaniałe miejsce, bardzo sympatyczni i pomocni gospodarze. Malownicza lokalizacja, super komfort - duże, przestronne, dobrze wyposażone apartamenty. Wszystko zgodnie z opisem. Serdecznie polecamy! Na pewno wrócimy kiedyś ponownie.

• Ocena dodana: 1 września 2022

Wspanialy wypoczynek z cudownym pejzazem z tarasu. Kto kocha nature - moze tu wypoczac.

Bez zastrzezen

Cudowne miejsce, z wyjatkowym pejzazem na cale pasma Beskidu i Tatry. Na tarasie mozna spedzac cale dnie:) Kto lubi, moze szybko wejsc na szlak. Dom komfortowy, mily, funkcjonalny.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2022

• Domek

W sypialni bardzo miękki materac i niewygodnie nam się spało, ale to pewnie kwestia preferencji. My akurat wolimy twarde materace. Pobytu nam to jednak nie zepsuło.

Duże pomieszczenia, bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny, taras z ławkami, leżakami i bujanką do naszej dyspozycji, kącik dla dzieci na podwórku, altanka do grillowania (nie korzystaliśmy, ale miło, że jest) i przepiękne widoki z każdego okna. Rzut beretem do szlaków. Nie chciało nam się wracać do domu.

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2022

• Rodzinny apartament typu Suite

Świetna lokalizacja, wspaniały widok z tarasu, grillowa altanka, wyposażony apartament, cisza i spokój. Blisko do szlaków i schroniska Kudłacze.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2022

Piękna okolica

Super kwatera, miła obsługa, piękne widoki na Beskid Makowski, na pewno tam wrócimy.

• Ocena dodana: 28 lipca 2022

super

• Ocena dodana: 18 lipca 2022

Wspaniałe miejsce, do którego na pewno wrócimy!
    • Domek

Największym atutem tego miejsca jest oczywiście zachwycający WIDOK! Z apartamentów rozpościera się panorama na Beskid Makowski, Beskid Żywiecki, Gorce i Tatry. Na żadnej wieży widokowej, na której byliśmy, nie mieliśmy tak wspaniałych widoków, jak tu. Spędziliśmy tu tydzień z niespełna półrocznym dzieckiem. Mogę śmiało powiedzieć, że to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - dzieci wieeele zabawek, a dorośli np. piękną altanę na grill. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona, łazienka również (jest pralka). Właściciele bardzo życzliwi, uśmiechnięci ludzie, z którymi miło porozmawiać. Polecam, ja już tęsknię za widokami przy śniadaniu, kawie, obiedzie czy kolacji.

• Ocena dodana: 18 czerwca 2022

Nic

Lokalizacja

• Ocena dodana: 5 czerwca 2022

• Rodzinny apartament typu Suite

Zamknięcie drzwi wejściowych- bardzo ciezko zamykają i otwieraja się na klucz

Lokalizacja, czystość, piękne widoki

• Ocena dodana: 29 maja 2022

wspaniale miejsce na wypocynek i reset glowy!

brak

lokalizacja z widokiem na piekne gory, w tle Tatry, 400m do szlaku, przemila Pani Gospodyni i Pan Gospodarz, wspaniale! Bylismy tu rok temu, bedziemy wracac i z calego serca polecac kolejnym wakacjowiczom;)

• Ocena dodana: 25 maja 2022

• Domek

Kolejny bardzo udany pobyt w tym miejscu.