3. wielkopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,3

10,0

• Ocena dodana: 20 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Apartament bardzo blisko szpitala. Blisko również były sklepy - Lidl i Biedronka. Super lokalizacja.

• Ocena dodana: 7 maja 2024

Ogromny pozytyw
    • Apartament z 1 sypialnią

Nie mam się do czego przyczepić.

Bardzo przyjemne mieszkanie w całkiem dobrej okolicy. Mieszkanie wyposażone w najpotrz niniejsze rzeczy, jest wszystko aby spokojnie można było odpocząć i przygotować sobie posilek. w okolicy dwa duże sklepy, przy stacji paliw bardzo dobra restauracja z domowymi obiadami. Spacerkiem do Zoo i Malty 20 minut. Jak dla mnie ogromny pozytyw.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

Robert
    • Apartament z 1 sypialnią

Położenie idealne dla osoby, która opiekowała się pacjentką neurochirurgii 100 metrów do szpitala przy bloku indywidualny parking oraz Biedronka 🐞 z Lidlem właścicielka bardzo kontaktowa umożliwia wcześniejszy booking dbająca o dobro gości

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Nowoczesny bardzo dobrze urządzony apartament. Czysty i przestronny.Wszystko co potrzebne jest na miejscu.Bede częstym gosciem .Spokojna okolica ,blisko sklepy .szpital oraz Malta.Jest netflix oraz klimatyzacja. SUPER APARTAMENT WYSOKI STANDARD

• Ocena dodana: 22 lutego 2024

Super
    • Apartament z 1 sypialnią

Lokalizacja apartamentu była idealna, ponieważ ktoś z rodziny przebywał na oddziale Szpitala im. J. Strusia, a z mieszkania to tylko dwie minuty drogi. Obok bloku znajduje się Biedronka i Lidl oraz trochę dalej duże centrum handlowe. Właścicielka mieszkania bardzo mi pomogła w paru sprawach, Pani jest bardzo uprzejma i kontaktowa. Mieszkanie jest super, świetna łazienka i pralka łatwa w obsłudze, suszarka do włosów, kuchnia dobrze wyposażona, jest internet, kablówka lub satelita, łózko wygodne, na dwie osoby. Polecam

• Ocena dodana: 28 października 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Odrobinę brakowało mi piekarnika, ale z mikrofalówka też można sobie poradzić ☺️

Bardzo fajne mieszkanko, polecam ☺️

• Ocena dodana: 28 października 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Super czyste mieszkanie, blisko szpitala - na czym mi najbardziej zależało, bardzo polecam ☺️

• Ocena dodana: 23 października 2023

Dobry pokój na weekend we 2

Podświetlenie TV,

Wygląd pokoju, łazienka, balkon

• Ocena dodana: 17 października 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Czysciutko, dyskretnie, estetycznie. Wszystko działa bez zastrzeżeń.

• Ocena dodana: 14 września 2023

Lokalizacja, miejsce postojowe

• Ocena dodana: 23 lipca 2023

Wypad do zoo na weekend, nocowaliśmy 1 noc i napewno ten apartament jest godny polecenia w 100% :)
    • Apartament z 1 sypialnią

Jedyne rzeczy, do których można się przyczepić to otwarta kabina prysznicowa, przez co dość łatwo zalewa się podłoga w łazience. Znaleźliśmy wprawdzie mopa, ale bez kija ;) Miło byłoby zaopatrzyć kuchnię w podstawową sól i pieprz i przydałyby się ręczniki papierowe.

Mieszkanie czyste, eleganckie, było wszystko co potrzeba. Dwa duże sklepy praktycznie po drugiej stronie ulicy. Okolica cicha, spokojna, prywatne miejsce parkingowe. W dzień przyjazdu dostaliśmy kod do domofonu i klucze w skrytce, więc pełna samoobsługa :) Wygodne, duże łóżko, balkon ze stolikiem i krzesłami. W kuchni w zasadzie wszystko było, lodówka, mikrofala, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny. Dla maks. 2 osób idealny wybór.

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

Polecam, czysto i komfortowo.

Cena.

Bezproblemowy odbiór kluczy ze skrytki, dobra lokalizacja, apartament bardzo dobrze wyposażony, czysto.

• Ocena dodana: 7 maja 2023

Bardzo dobrze
    • Apartament z 1 sypialnią

Jest w mieszkaniu pralka, jednak brak suszarki, żeby rozwiesić małe pranie. Brakuje również pełnego wyposażenia w kuchni (np. brak głębokich talerzy, dwóch co najmniej patelni)

Apartament wyglądał nowocześnie i panował w nim porządek. Lokalizacja również super, blisko 2 supermarkety.

• Ocena dodana: 31 marca 2023

Bardzo dobry kontakt z wynajmującym. Bardzo polecam!!
    • Apartament z 1 sypialnią

Dogodna lokalizacja. Bardzo uprzejma właścicielka.

• Ocena dodana: 11 marca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Łóżko. Jest ok ale mogło być lepiej!

Ogólnie b. Miła kawalerka

• Ocena dodana: 8 marca 2023

Wyjazd służbowy
    • Apartament z 1 sypialnią

Jedyny mały minus to brak ekspresu do kawy.

Bardzo przyjemny apartament. Czysto, świeżo. Dostępne miejsce parkingowe.

• Ocena dodana: 27 lutego 2023

Apartament Malta opinia.
    • Apartament z 1 sypialnią

Nie znalazłam deski do prasowania, a było żelazko. Kratka w łazience na suficie lekko psuła efekt i możnaby ja wyczyścić albo wymienić i wysoko jest mikrofalówka w zabudowie (osoba z niepełnosprawnością mogłaby mieć spore problemy z odgrzaniem jedzenia). To są nieistotne niuanse w porównaniu do całego pobytu więc tylko wspominam bo dla kogoś może to akurat ważne.

Było bardzo cieplutko, kaloryfery regulowane, a uwielbiam ciepło, pralka na dłuższy pobyt idealna, mikrofala, sztućce, talerze i wszystko czego trzeba do przygotowania posiłku, cichutko wszędzie, winda to wielki plus, miejsce parkingowe widać z balkonu (tuż pod nim), obok Biedronka i Lidl więc zakupy to łatwizna. Latem ponoć stolik i krzesełka na balkon, pomysłowa łazienka (zwłaszcza prysznic), suszarka do włosów super pomysł. Nadaje się do pobytu również dla osób niepełnosprawnych. 2 Ręczniki na osobę na plus, pod prysznicem mydło w płynie, 3 rolki papieru na 2 dni :) w tv Netflix i inne ciekawe kanały, bardzo czysciutko. Ogólnie super. Gospodarz zgodził się na wymeldowanie 30 min później, bo do 11.00 ciężko się wyrobić tj. na spokojnie wstać, spakować się, zjeść śniadanie, wypić kawkę i w drogę.

• Ocena dodana: 12 lutego 2023

Nowoczesne wykończenia wnętrza

• Ocena dodana: 7 lutego 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo ładne miejsce , czyściutkie. Jest też miejsce parkingowe przypisane do mieszkania.

• Ocena dodana: 11 grudnia 2022

Super apartament
    • Apartament z 1 sypialnią

Właściwie to nie mam się czego doczepić, jak komuś to przeszkadza to budynek jest nowy więc winda w stanie surowym jak w każdym nowym budynku pełna reklam i niecenzuralnych słów nabazgranych markerem ale to tymczasowe.

Dotarłem na miejsce bardzo zmęczony i nie zrozumiałem do końca instrukcji. Pani bardzo szybko zadzwoniła z pomocą po mojej wiadomości wszystko wyjaśniając i dodatkowo kilka czy kilkanaście minut później upewnić się, że wszystko dobrze. Wnętrze bardzo nowoczesne, czyste i zaprojektowane tak, że tą czystość łatwo zachować, bardzo przytulnie, do tego nastrojowe oświetlenie. Wszystkie podstawowe potrzeby zapewnione, biedronka kilka metrów od budynku, lidl o rzut kamieniem dalej. Balkon + klimatyzacja więc i latem powinno być miło. Konto Netflix, telewizja, YouTube, jest też parę innych apek jak prime video do których możemy sami się zalogować jeśli powyższe nie wystarczy.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 16 listopada 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo czysty i bardzo ładny apartament, nowy, miejsce parkingowe pod samym oknem.

• Ocena dodana: 3 listopada 2022

Napewno wrócę😊
    • Apartament z 1 sypialnią

Apartament bardzo Ładny i czysty.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 15 października 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Super apartament, ładnie urządzony, plus za netflix i YouTube w tv :) polecam

• Ocena dodana: 2 października 2022

czysto, przestronnie, dobre wyposażenie