3. śląskie – opinie o hotelach

9,6

9,8

• Ocena dodana: 27 maja 2024

• Dom z 2 sypialniami

Dom przepięknie urządzony i czysty, bardzo łatwy i dogodny dojazd. Miejsce parkingowe przed domem. Okolica cicha i spokojna. Nasz skład to 4 osoby dorosłe i każdy miał swoją przestrzeń. Wewnątrz wszelkie niezbędne udogodnienia i drobne szczegóły, które sprawiły, że poczuliśmy się "jak u siebie", tzn. cięte kwiaty w wazonie, patera ze słodkościami, woda w lodówce... Widok z okien w rzeczywistości dużo lepszy niż na zdjęciach. Pani właścicielka przemiła, służy pomocą jednak absolutnie się nie narzuca. To miejsce to "strzał w 10" jako baza wypadowa w okoliczne góry. Dodatkowo ok. 400 m od domu czarny szlak na Magurkę (za przystankiem w prawo 😉). Można by jeszcze dużo dobrego napisać... Szczerze polecamy to miejsce - naprawdę warto.

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

• Dom z 2 sypialniami

Tylko male sugestie, nic powaznego: przydalaby sie gabka do zmywania naczyn, byla tylko ta ostra. Okno w kuchni nalezy czesciej myc bo jak przyswieci slonce... Kod do Wifi moglby byc gdzies powieszony i dobrze widoczny w salonie

Domek przytulny, ladnie urzadzony, ladne widoki naokolo, kominek jest milym dodatkiem w chlodniejsze dni.

• Ocena dodana: 10 lutego 2024

Rewelacja!
    • Dom z 2 sypialniami

Wyjątkowe miejsce! Można poczuć się jak w domu. Piękne widoki z okien, regał z grami i zabawkami dla dzieci, w garażu urządzona siłownia oraz wstawiony stół z piłkarzykami, w salonie można napalić w kominku. Przemiła właścicielka :)

• Ocena dodana: 31 stycznia 2024

Wspaniały pobyt!
    • Dom z 2 sypialniami

Wspaniałe miejsce! Piękny, czyściutki i zadbany dom ze wspaniałym widokiem na góry. Cisza, spokój. W domu były wszystkie niezbędne akcesoria i urządzenia - w kuchni i łazience. Świetny kontakt z właścicielką. Polecam z całego serca. Sami bardzo chętnie tam wrócimy.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2024

• Dom z 2 sypialniami

Cudowne miejsce ! Po raz pierwszy od dawna miejsce z booking w rzeczywistości okazało się piękniejsze niż na zdjęciach. Apartament czyściutki,bardzo przestronny z pięknym i gustownie urządzonym wnętrzem.Widok z okien na góry ,niczym nie przysłonięty i zapadający w pamięci. Właścicielka przemiła, a kontakt z nią bezproblemowy ,bardzo szybko reaguje na prośby . Polecam to miejsce bez żadnego ,,ale'' !!!

• Ocena dodana: 17 stycznia 2024

• Dom z 2 sypialniami

Idealne miejsce na odpoczynek. Dom bardzo funkcjonalny. Kuchnia dobrze wyposażona. Spokojna okolica. Bardzo dobry kontakt z właścicielką.

• Ocena dodana: 26 grudnia 2023

Nic

Dom miał wszystko czego potrzeba, fantastyczna lokalizacja, bardzo miła Pani gospodarz

• Ocena dodana: 4 listopada 2023

Nie mam uwag.

Bardzo dobrze wyposażone mieszkanie jest praktycznie wszystko co potrzebne. Dobra baza wypadowa na szlaki górskie oraz do Żywca, Bielska,Szczyrku czy Wisły. Polecam

• Ocena dodana: 15 października 2023

• Dom z 2 sypialniami

Bardzo polecam ten obiekt, przede wszystkim bardzo czysto, domek przytulny i pięknie urządzony, zwłaszcza wystrój głównej sypialni zrobił na nas wrażenie. Właścicielka przemiła i kontaktowa, pomyślała o wszystkim :) Świetna baza wypadowa, w bliskiej okolicy Żabka i Delikatesy Centrum, także zawsze można wyskoczyć po drobne zakupy. Spędziliśmy super czas i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim ten domek 🥰

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2023

Wszystko - rewelacja!

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

• Dom z 2 sypialniami

Okolica oraz dom są piękne.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2023

• Dom z 2 sypialniami

Jedyne do czego można się przyczepic to przechodnia sypialnia ale przy rodzinnym pobycie to nie przeszkadza.

Super dom, nowocześnie wyposażony. Jest wszystko czego potrzeba. Nawet silownia i piłkarzyki . Fajna lokalizacja cisza i śpiew ptaków.

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2023

Wypoczynek poza domem.

Brak takich rzeczy.

Lokalizacja w spokojnym miejscu, świetne miejsca na wypad by móc odpocząć. Miejsce robi dużo lepsze wrażenie na żywo niż na zdjęciach. Właścicielka obiektu bardzo sympatyczna a do tego zawsze służy pomocą.

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2023

Wspaniały dom. Dziękuję
    • Dom z 2 sypialniami

Nie było niczego, co by nam się nie podobało. Wszystko było na wysokim poziomie. 😊

Piękny widok, miejsce urokliwe, dom piękny, czysty, w pełni wyposażony, klimatyczny. Powitano nas rozpalonym kominkiem. Właściciele życzliwi, pomocni. Urządzono pokój ćwiczeń i zabaw. Nawet deszcz nie przeszkadza. Na pewno wrócimy. Polecamy z czystym sercem. 😊

• Ocena dodana: 14 listopada 2022

Świetny dom dla rodziny
    • Dom z 2 sypialniami

Świetny dom, bardzo czysty i super urządzony. Przestronne wnętrza, w pełni wyposażona kuchnia, super widoki. Tuż obok fajne szlaki. Plus ta sala zabaw z piłkarzykami, coś wspaniałego!

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

• Dom z 2 sypialniami

Wszystko w jak najlepszym porządku. Nowocześnie, super czysto i bardzo wygodnie. Kontakt znakomity. Polecam wszystkim!

• Ocena dodana: 19 lipca 2022

• Dom z 2 sypialniami

Przytulny, bardzo zadbany o pięknym widoku i z całą masa udogodnień domek, Gospodarze to bardzo sympatyczni, towarzyscy i pomocni Ludzie, dziękujemy za cudownie spędzony czas i upominek na pożegnanie! Z całego serca polecamy !

• Ocena dodana: 30 czerwca 2022

Super rodzinny wypad :). Polecam

Nie mam uwag.

Jeśli lubisz chodzić po górach i oczekujesz po całodniowej wyprawie miejsca gdzie w ciszy i spokoju odsapniesz i nabierzesz energii to jak najbardziej polecam ten obiekt. Domek położony na skraju wioski, z dala od zgiełku i hałasu "popularnych" miejscowości turystycznych. Piękne widoki m.in. na Skrzyczne i pobliskie szczyty, a przy tym dla zmotoryzowanych wspaniała baza wypadkowa zarówno na wycieczki górskie jak i inne. 10 minut autem do Szczyrku czy nad Jezioro Żywieckie, po 15 min do Bielska Białej czy Żywca, do Energylandii 50 minut (byliśmy i tam, wiec dystans sprawdzony). Na rozgrzewkę polecam dosyć łagodne szlaki do Schroniska PTTK na Magurce, do którego prowadzi m.in. szlak czarny (niech nas nie przeraża kolor), który znajdziemy 5 min na piechotkę od tego domku. Co do samego domku to jest tam wszystko co potrzebne do wypoczynku: w pełni wyposażona nowoczesna kuchnia (lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, toster, ekspres do kawy itp), wygodny salon z pięknym widokiem, sypialnie (równie piękne widoki) w tym jedna z ogromnym łóżkiem małżeńskim i osobnym TV, klimatyczny piecyk na drewno w salonie, bardzo ładna łazienka z toaletą i przestronnym prysznicem oraz dodatkowa osobna toaleta na dolnej kondygnacji. Wszędzie czysto i schludnie. Fajnym dodatkiem jest również pokój gier z siłownią, gdzie znajdziemy piłkarzyki (stół), tarcze do darta, atlas do ćwiczeń, trenażer, ławeczkę ze sztangą czy inne przyrządy do ćwiczeń. Oczywiście podkreślić także należy, że właścicielka to niezwykle sympatyczna osoba z którą zawsze można się skontaktować kiedy zajdzie taka potrzeba.

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2022

• Dom z 2 sypialniami

Piękny dom, świetnie wyposażony, przesympatyczna właścicielka - serdecznie polecamy i dziękujemy :)

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 21 marca 2022

Zdecydowanie do powtórzenia
    • Dom z 2 sypialniami

Tylko długość pobytu, zdecydowanie za krótki

Wspaniały pobyt, cicho, wszędzie blisko, warunki przewyższyły wszelkie oczekiwania. Pani Gospodyni przemiła

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 19 stycznia 2022

Kolejny raz rewelacja!
    • Dom z 2 sypialniami

Wszystko super,nie ma sie do czego doczepic.

Po raz kolejmy super czystosc,dbanie o szczegoly,pieknie udekorowany dom,wszystko co trzeba,generalnie super miejscowka!

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2021

Polecam to magiczne miejsce każdemu.

Jednym słowem WSZYSTKO!!!!

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2021

Odjazdowy! :)
    • Dom z 2 sypialniami

Schody raczej nie nadają się dla bardzo małych dzieci, chyba że z pomocą rodziców. My nie podróżowaliśmy z dziećmi więc nie był to problem ale widzimy taką niewielką wadę. Musieliśmy wyłączyć też psikający automat z zapachem bo drażnił nas jego nadmiar, ale wykonanie tego nie było najmniejszym problemem więc absolutnie nie jest to wada - raczej sugestia dla właściciela.

Dosłownie wszystko, piękny apartament z rewelacyjnym widokiem. Miejsce na grill, siłownia, wszystkiego zapas i pod dostatkiem (środki higieniczne, baterie do rzutek i piłkarzyków, końcówki do rzutek), dobra siłownia, świetny taras na kolację, czy śniadanie. Dobre miejsce wypadowe w góry. Bardzo dobra cena jak za takie lokum. Niewiele restauracji z okolicy dojeżdża do tej miejscowości ale jest kilka dobrych restauracji, które dowożą.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

Najchętniej zostałbym tam na cały miesiąc.

Nie widzę żadnych wad.

Bardzo łatwy dojazd, przepiękne widoki z okien, bardzo mili i pomocni gospodarze. Dom urządzony bardzo gustownie tak, że nie będzie się chciało z niego wychodzić. Czystość domu oceniam na szóstkę z plusem (w skali ocen szkolnych oczywiście). Ilość udogodnień typu wiatrak na pilota, czy automatyczne rolety w oknach, pralka, czy zmywarka albo grill na gaz wręcz przerosła moje oczekiwania. Jestem zachwycony tym domem i gościnnością jego gospodarzy, i na pewno z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu.

Pobyt: lipiec 2021