3. zachodniopomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

7,2

6,9

• Ocena dodana: 22 maja 2024

• Apartament

Zdjęcia nie pokrywały się z zeczywistascia było dużo gorzej, tynk odpadał że ścian drzwi do łazienki pęknięte w połowiie tak jak by je ktoś otwierał z "buta" , okleina z futryn odchodziła , wyposażenie kuchni trgedja , spalona patelnia 4 , 1 garnek , 4 szklanki każda różna 3 noże , 3 łyżki, 5 widelców brak małych łyzeczek , komplet wypoczynkowy na balkonie brudny , stary i rozwalony .Internet bardzo wolny telewizja jak nie działala to zawieszona .

Dostęp do garażu w dobrej cenie

• Ocena dodana: 17 maja 2024

• Apartament

Apartament zaniedbany, brudny, meble balkonowe w rozsypce, szafy w sypialni rozpadają się, tapicerki podziurawione, brodzik w łazience odpychający, kuchnia wyposażona minimalnie, brak nawet łyżeczki do herbaty i innych niezbędnych naczyń czy przyborów kuchennych. Dodatkowo inwazja czerwonych mrówek. Na zdjęciach widniał tv również w sypialni, jednak w realu brak. Do dziś nie otrzymałam faktury, choć właściciel deklarował, że dostarczy osobiście podczas pobytu.

Duży metraż, przestrzennie

• Ocena dodana: 20 marca 2024

Przyjemny
    • Apartament

Mieszkanie zaniedbane, odpadający tynk ze ściany w salonie, podczas kąpieli zatykała się woda w brodziku przez co podczas brania prysznica stało sie w wodzie po kostki,deszczownica luźna z której kapała zimna woda. Sofa w salonie brudna , popalona. Za taką cenę spodziewaliśmy się czegoś lepszego. Nie polecam tego miejsca

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Dobre miejsce w centrum
    • Apartament z 2 sypialniami

Wszystkie okna od strony tramwajów, strasznie głośno, nawet przy zamkniętych oknach nie dało się spać.

Czystość, przejrzystość informacji Dostawka dla dziecka

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Przyjemny

zepsuty sprzet, brudno

lokalizacja

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2023

• Apartament z balkonem

Żadne zdjęcie w ofercie nie odzwierciedlało apartamentu jaki otrzymaliśmy. Jak na trzy osoby, zbyt mała ilość sztućców, szklanek i talerzy, uszkodzone krzesła przy stole (ruchome oparcia), blat do stołu dosztukowany, cieknący prysznic. Dodatkowe łóżko zarwane z jednego brzegu. Brak instrukcji obsługi kuchenki elektrycznej. Garnki zużyte - przypalają. Czułam się potraktowana jak małolat, który przyjeżdża do miasta wyrwany ze smyczy, by poimprezować. To było moje najgorsze doświadczenie z ofertą na Booking (jak na 3 raz).

Blisko do centrum na pieszo, Biedronka zaraz "pod ręką", możliwość zaparkowania auta odpłatnie w garażu.

• Ocena dodana: 27 lipca 2023

Parę ważnych rzeczy do poprawy
    • Apartament z balkonem

Niestety pani od sprzątania musi udzielić więcej uwagi myciu podłogi, oraz trzeba sprzątnąć niepotrzebne rzeczy z balkonu. I jeszcze nam bardzo brakowało firanek czy żaluzje na oknach, tak jak słońce paliło w okna cały dzień. I ostatnie, to mieszkające w tym pokoju mrówki... Jedzenie nie da się zostawić na stole, bo setki mrówek przyjdą podzielić się naszym jedzeniem. Bardzo baliśmy ich przywieźć do domu z rzeczami.

Pomocny właściciel, super lokalizacja, miejsce parkingowe

• Ocena dodana: 16 lipca 2023

Znośnie
    • Apartament z 2 sypialniami (5 osób dorosłych)

1.brak miejsc postojowych dla auta przed otrzymaniem kluczy do parkingu podziemnego. 2. Brak możliwości zjechania windą do parkingu podziemnego 3. Brak wyraźnego oznakowania Apartamentów widocznych dla auta z ulicy na której nie można się zatrzymać . Drzwi wejściowe to jest Biedronka

Nie

• Ocena dodana: 12 lipca 2023

Bardzo duży hałas przy otwartych oknach ,ale to koszt bycia w centrum - nie mam żalu.
    • Apartament z 2 sypialniami

Bardzo zniszczone wyposażenie .W takim obiekcie spodziewałam się ikeowskiej prostoty ale zadbanej albo przynajmniej przykrytej jednorazowymi obrusami itp

Lokalizacja i łatwość kontaktu z właścicielem.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

Było fajnie, wszędzie blisko, ale mieszkanie nieposprzątane.
    • Apartament z 2 sypialniami

Na pierwszy rzut oka było czysto, ale w szafkach brudne, klejące naczynia, nie wyniesione śmieci, łóżko z latającymi szczebelkami, brudna kapa na kanapie, byliśmy tylko dwie noce więc daliśmy radę, na dłuższy pobyt zgłaszałabym reklamację.

lokalizacja, przestronne pokoje, dobra cena

• Ocena dodana: 7 maja 2023

Gdyby nie detale...
    • Apartament z 2 sypialniami

Niedomyte naczynia, zagrzybiony brodzik, cieknący grzejnik i brodzik, zardzewiała pralka, bardzo mało naczyń i sztućców. Parking podziemny (dodatkowo płatny) tylko dla doświadczonych kierowców. Brak pojemników do segregacji odpadów.

Lokalizacja blisko centrum miasta, wygodna winda, sklep na parterze.

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Skrzypiące, niewygodne materace w łóżku. Mocno poplamione. Zwyczajnie widać, są mocno wysłużone tak samo jak i zapadająca się kanapa. Brudne garnki.

• Ocena dodana: 5 marca 2023

Watro przemyśleć wymianę miejsc do spania.

łóżka.

lokalizacja.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 12 listopada 2022

Mogło by być lepiej za tą cenę, można znaleźć lepsze hotele w tej cenie blisko centrum.
    • Apartament typu studio

Pęknięty bvrodzik, brak lampki nocnej do czytania (trzeba było świecić największe światło, aby poczytać cokolwiek w łóżku), czystość na raczej średnim poziomie. Aneks kuchenny bardzo źle przemyślany.

Lokalizacja na duży plus, cena tez byłaby ok gdyby nie parę spraw, które zdecydowanie zaniżają całą ocenę.

• Ocena dodana: 24 lipca 2022

polecam się zastanowić zanim wynajmie się nocleg w tym miejscu.
    • Apartament z 2 sypialniami (5 osób dorosłych)

Mieszkanie bardzo wysłużone i zaniedbane. wymaga odświeżenia. Zamrażarka i lodówka były zwyczajnie BRUDNE po poprzednich lokatorach. Ręczniki poplamione, pościele i łóżka zużyte. Jedno z łóżek w salonie wymaga WYMIANY , jest zapadnięte na środku. Drzwi z dziurami, niekompletne naczynia ( było nas 5 osób a ilość naczyń niewystarczająca). przy próbie uruchomienia kuchenki chwilę nam zajęło, zorientowanie się że wyłączone są korki !? W dniu wymeldowania, zdejmując po sobie pościel, byłam przerażona tym w jakim stanie są poduszki i kołdry… poplamione, zżółknięte. Na wszystko posiadam zdjęcia z „ Apartamentu”

lokalizacja.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

• Apartament

Częsty brak ciepłej wody (chociaż szybko naprawiana usterka), niewygodne łóżko, brak miejsca do przechowywania ubrań (poza szafą na wieszaki), zniszczone krzesła, brak kompletów naczyń i garnków w dobrym stanie, uszkodzony brodzik

Dobry kontakt z właścicielem, super lokalizacja

• Ocena dodana: 12 czerwca 2022

Trafiliśmy na dobrą pogodę i ciekawe atrakcje w centrum.
    • Apartament z 2 sypialniami

Osoba czekała z kluczami na przekazanie po wcześniejszym umówieniu.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 10 czerwca 2022

• Apartament z balkonem

Lozka niestety byly zarwane, posklejane od spodu. W mieszkaniu nie bylo ani jednego talerza, trzeba bylo organizowac jakies papierowe :( z umywalki w lazience ``brzydko pachnialo``.

Lokalizacja bardzo korzystna. Mimo iz mieszkanie znajduje sie w centrum, bylo naprawde cicho. Duzy Plus za winde :) Internet bardzo dobrze dzialal.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2022

Cena do usługi ma się nijak
    • Apartament

Mieszkanie do remontu. Wszystko się sypało. Kabina prysznicowa z dziurami przeciekała, na ścianach zacieki, wszystkie szafy ruszały się na słowo honoru. Każde drzwi nawet te do łazienki ledwie się zamykały i to zawsze ze strachem, żeby szyby nie wypadły.

Szybka o obsługa.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 21 listopada 2021

Ogólna opinia pozytywna
    • Apartament z balkonem

Uszkodzone / Wyrobione drzwiczki kabiny prysznicowej Patelnie, gdzie jedna jest bardzo mocno obdrapana co wyklucza ja z użytku ze względu troski o zdrowie a na drugiej z funkcją glilowania wszystko strasznie przywiera sufit i ściany nie wyglądają najlepiej, przydało by się odświeżyć

Mieszkanie samo w sobie ładne.. Bardzo wygodna regulacja temperstury Winda Lokalizacja

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 31 października 2021

• Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Niestety zdjęcia z ogłoszenia nie były rzeczywiste. Dostaliśmy inny apartament . Byliśmy trochę rozczarowani .Liczyłam na mieszkanie ze zdjęć lub przynajmniej o takim samym standardzie. Duzym zaskoczeniem był rowniez płatny parking . W mieszkaniu ,które otrzymaliśmy przydałby się remont.

Lokalizacja dobra , wszędzie blisko . Cena niewysoka .

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 29 czerwca 2021

Pobyt udany w doskonałej lokalizacji
    • Apartament z balkonem

Brak możliwości wystawienia rachunku uproszczonego gdzie fakt był zgłoszony w "życzeniach specjalnych" podczas dokonywania rezerwacji. Brak przedstawienia apartamentu przez właściciela gdzie brakowało elementów wyposażenia: kuchenki mikrofalowej, suszarki do włosów,radia,piekarnika,tostera,które były wymienione w ofercie apartamentu.Brak zestawu do sprzątnięcia/umycia podłogi. Prysznic przeciekający,nieodkamieniony,zardzewiały. Poza tymi brakami apartament apartament odpowiedni ale dla osób spędzających w nim nie dłużej niż jedna góra dwie noce

Klucze otrzymałem bezproblemowo. Właściciel ekspresowo udostępnił apartament do wynajmu

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 6 maja 2024

1,0
    Bardzo słaby
    • Apartament typu studio

czystość, wyposażenie obiektu, zniszczone meble i drzwi, niesprawny odpływ brodzika,

lokalizacja korzystna,

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2024

1,0
    Jeśłi trafisz w ogłoszeniu na ten lokal - przejdź obowiązkowo do następnej propozycji.
    • Apartament typu studio

Rozlatujące się, zniszczone, zużyte i tandetne absolutnie wszyyyystko. Brudno. Chińska suszarka ze sklepu "wszystko za 5 złotych" zapaliła się kilkunastocentymetriwym płomieniem po 10 sekundach suszenia włosów. Następnego dnia dostaliśmy taką samą nową - ta po rozgrzaniu się do czerwoności dmuchnęła dymem i ... koniec suszenia - strach trzymać w ręce. Przykładem nieudolnych prób reperowania tego opłakanego stanu w najtańszy możliwy sposób jest brodzik - warstwy silikonu zaciągane jedna po drugiej chyba piętą (brudne, czarne, z wtopionymi w nie kręconymi, krótkimi włosami). Woda spod prysznica nie schodziła - świadomość, że stoi się do kostek w czymś co wypływa z syfonu kanalizacji, z której korzystały setki osób - porażająca. Lokal niedoinwestowany - od kilkunastu lat wymagający kompleksowego remontu. Radzę omijąć szerokim łukiem.

NIC