5. Opinie o obiekcie Aravel Old Town Apartments

8,3

8,1

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

W dniu przyjazdu nie otrzymałem kodu z dostępem do kluczy telefon nie odbierał, po godzinie oddzwoniono i dalej już nię było zarzutów sam lokal położony w samym centrum o dużej powierzchni i super warunkach. Jedynie niepotrzebny stres po dotarciu na miejsce tymbardziej że byliśmy z małym dzieckiem

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem – ul. Czysta 2

Nie było dobrze posprzątane co zepsuło ogólne wrażenie.

Lokalizacja po prostu super. Wszędzie blisko. W budynku jest winda i parking. Apartament posiada też balkon.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

Generalnie ok.
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Apartament nie był dobrze posprzątany i posiadał kilka mankamentów tj.odklejone listwy przypodłogowe, zepsuta lampka, brak WiFi .

Lokalizacja po prosu świetna, każdy pokój miał balkon. W budynku jest winda i garaż podziemny więc można zostawić samochód.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Skąplikowany system wieloetapowego odkrywania ukrytego klucza, skrytek, dróg dojścia do apartamentu i tajnych haseł cyfrowych. Mail z informacją o sposobie odkrycia drogi do przybytku przyszedł o 15.10h więc musisz mieć możliwość mobilnego odczytania informacji która ze względów bezpieczeństwa i utrzymania konwencji tajemniczości, przychodzi w ostatniej chwili. Nie możesz go przeczytać wcześniej bo mógł byś się przygotować. Ponad to telefon podany jako kontakt odbiera zdenerwowana osoba która zamiast udzielić informacji zadaje pytania na temat znajomości sekretów zawartych w mailu którego wysłała po czasie. Ale jeżeli jesteś miłośnikiem odkrywania tajemnic to możesz z tego mniec 30 minut dobrej rozrywki 😉

Prywatność, przestrzeń, wygodne lozko, wyposażenie we wszystko do mieszkania i gotowania oraz....ekspres z kapsułkami 😀

• Ocena dodana: 7 maja 2023

Apartament super, operator do poprawy
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

W dniu przyjazdu miałam otrzymać kod SMS-em (tak było w treści rezerwacji) niestety nie otrzymaliśmy go a podany numer alarmowy milczał chociaż dzwoniliśmy wiele razy (mielismy pod niego dzwonić w wypadku nie utrzymania kodu smsem). Całe szczęście kontakt z obiektem był możliwy dzięki stronie booking i też się okazało że dodatkowe informacje doszły mailem. Po odebraniu kluczy z miejsca zbiórki okazało się że do odebrania był jeszcze klucz do bramy do garażu. Znów telefon milczał ale.dzieki stronie booking się dowiedzieliśmy. Na przyszłość lepiej złożyć to w jeden pęk kluczy :).Poprawilibysmy zdecydowanie kontakt z klientem i obsługę pośrednika. Sam apartament ładny, łóżka super wygodne dużo przestrzeni. jednak w wielu miejscach brudny, podłoga się kleiła, patelnia brudna, umywalka w łazience zapchana, zlew juz też popsuty. Przydałby się przegląd techniczny. Usterki zgłosilismy mailowo. Kapsułki do zmywarki dostarczone po naszym mailu, jak i info haśle do Wifi. Nie wiem czy ktoś po gościach sprawdza stan wyposazenia mieliśmy tylko 2-3 małe łyżeczki . No i warto wspomnieć że w apartamencie nie można sterować temperatura. W dniach ciepłych było ok, w dni zimne było nam zimno. Poza tym wszystko ok :)

Przestronny apartament, super lokalizacja, dużo miejsca do przechowywania rzeczy, wygodne łóżko w sypialni, duży balkon, super stół wyspa do posiłków, rolety zaciemniajace, fajna łazienka.

• Ocena dodana: 23 stycznia 2023

pobyt oceniam dobrze
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

przestrzenne pomieszczenia bardzo dobra lokalizacja

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 29 listopada 2022

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Nikt nie odpowiada na numer kontaktowy, ani na telefony, ani na wiadomości. Przekazano informację o niewłaściwym nr apartamentu, co uniemożliwiło check-in o dogodnej godzinie, a to zrujnowało cały plan dnia.

Dobra lokalizacja, duże pokoje. Fajne wyposażenie.

• Ocena dodana: 12 listopada 2022

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Tragiczna obsługa. Nie działał internet. Telefony "alarmowego" nikt nie odebrał ani razu przez cały nasz pobyt, do recepcji udało się dodzwonic raz, powiedzieli ze oddzwonią po czym nie zrobili tego i przestali odbierać. Wizyta na fizycznej recepcji w godzinach otwarcia tejże również nic nie dała, bo... nikogo nie było w biurze.

Lokacja, czystosc, duze i przestronne mieszkanie

• Ocena dodana: 9 września 2022

Był udany.Jestem ogólnie zadowolony.

Dostęp do lepszej telewizji

Duży balkon i lokalizacja

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2022

Ok
    • Apartament typu Deluxe z balkonem – ul. Czysta 2

czystość - deklarowaliśmy przyjazd o 15-16 czyli od początku doby hotelowej. ostatecznie dotarliśmy o 16, a Pani Sprzątająca nadal sprzątała, chodź mieliśmy wrażenie, że praca pani ograniczyła się do wymiany ręczników, pościeli i zgrubnym wytarciu podłogi. niestety podłoga wymagała porządnego umycia, na kabinie prysznicowej były tłuste ślady… zadzwoniliśmy do obsługi obiektu i zgłosiliśmy swoje zastrzeżenia. Pani przyjechała posprzątała, jednak by apartament był tak naprawdę uczciwie wyczyszczony (kurz z mebli, ramy kanapy) to Pani Sprzątająca musiała by spędzić jeszcze ze 2-3 godziny. okazało się że nie ma papieru toaletowego (Pani Sprzątająca też nie miała), ale wieczorem (~20:00 pani z obsługi dostarczyła papier i gąbkę do zmywania) naczynia zdekompletowane: 10 noży a tylko 3 łyżeczki do herbaty… jest zmywarka, nie ma kostek do prania… apartament bez wątpienia nowy musiał robić piorunujące wrażenie, bo widać, że użyto drogich materiałów (parkiet na podłodze, drogi sprzęt AGD), ale przez lata i pewnie przez użytkowników został już zmęczony (np. podniszczone listwy przypodłogowe) klimatyzacja umieszczona jest w sypialni i wieje na łóżko. wentylator w salonie nad sofą - albo uszkodzony albo bardzo nieintuicyjne sposób uruchamiania… powyższe uwagi nie spowodowały tego, że nie mogliśmy odbyć urlopu w tym miejscu, ale powodowały pewien niesmak, że wydało się pewne pieniądze, a wcale nie jest tak super, jak się oczekiwało

przestronny salon, osobna łazienka i osobne WC rolety dobrze zaciemniały nie było głośno od sąsiadów czy z ulicy w miarę blisko na stary rynek 2 windy

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

Porządek

Korzystna lokalizacja, urządzenie apartamentu

• Ocena dodana: 9 lipca 2022

Wrocław - kilka dni
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

W sumie nie ma do czego się przyczepić no może poza małą ilością kanałów w tv, starym grzejnikiem zbędnym na balkonie i budną pościelą w szafie po przeprzednich lokatorach.

Dużo rzeczy na plus : kontakt z osobą wydającą klucze, lokalizacja, cisza, super wygodne łóżko, zero kłopotów z sąsiadami, dobrze wyposażony apartament ( wiatrak, żelazko, suszarka, ręczniki itp ), miejsce parkingowe ( chociaż my nie korzystaliśmy)

• Ocena dodana: 9 stycznia 2022

• Apartament typu Deluxe z balkonem – ul. Czysta 2

Nie za czysty apartament.

Apartament, lokalizacją, możliwość garażowania.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 19 grudnia 2021

Fajny wypad na zwiedzanie
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Braki w kuchni do picia kawy czy cherbaty Kubeczki tylko dwa:-(((

Lokalizacja i przestronne mieszkanko

Pobyt: grudzień 2021

• Ocena dodana: 5 grudnia 2021

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Polecam, bardzo fajne miejsce. Komunikacyjnie wszędzie blisko.

Pobyt: grudzień 2021

• Ocena dodana: 21 listopada 2021

Wszystko było ok.

Znakomita lokalizacja, niezwykle miła Pani w recepcji podczas przekazywania kluczy

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2021

• Apartament typu Deluxe z balkonem – ul. Czysta 2

Jedyny minus to brak klimatyzacji (jesli miałbym się doczepić czegoś na sile) 😉

Bardzo ładnie, i czysto. Duży balkon i wygodne łóżko.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 20 lipca 2021

Mimo tych niewielkich niedogodności, pobyt oceniamy na szòstkę

Brak stołu w jadalni przez 3 dni. Trzy krzesła dla 4-osobowej rodziny

Lokalizacja

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 7 lipca 2021

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

turyści nie przestrzegający pory nocnej w niektórych apartamentach.

Wielkość apartamentu i wyposażenie

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024

Przyjemny
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem – ul. Czysta 2

Informacje gdzie odebrac klucze otrzymaliśmy po podanej godzinie naszego przyjazdu, więc musieliśmy dzwonić i czekać na info. Były udogodnienia jak pralka, zmywarka, ale nie było ani proszku ani kostek do zmywarki. Były kapsulki do maszyny do kawy, ale tylko 4 a bylismy tam tydzień. Nie było płynu do zmywania,ścierki. Brakowało nam ręczników, gdy już je otrzymaliśmy, jeden recznik byl caly w dziurach, był w takim stanie, że nikt nie chciał go uzywac:( myślę że gdyby się przyjrzeć szczegółom, apartament ten mógłby byś wysoko w rankingach

Bardzo fajna lokalizacja, fajne mieszkanko

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2024

Pobyt zaliczam do udanych.
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Brak kieliszków do wina w pokoju - trochę słabo, że trzeba pić wino ze szklanek. Brak ściereczki kuchennej lub ręczników papierowych.

Dobrze urządzona łazienka.

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

1,0
    Pokój wstydu
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Pokój niezgodny z opisem, sama logistyka dostania się do pokoju przerosła osoby jakie ją wymyśliły . Zapłacono za pokój którego- w późniejszym czasie nie dostałam ponieważ był brudny . W rekompensacie dostałam gorszy standard za tą samą cenę . Brudno, dziwny zapach w pomieszczeniu. Będzie złożona reklamacja. Przekłamana oferta wstyd .

Nic

• Ocena dodana: 18 czerwca 2023

3,0
    Polecam Wrocław na weekend, tylko wybierajcie miejsca pobytowe trafniej! tego nie polecam!!!
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Na 49 zdjęć w ofercie tylko jedno było z lokalu, który otrzymaliśmy do dyspozycji i też nie do końca oddające stan faktyczny. Prośba do właścicieli, aby we własnym interesie zmienili firmę sprzątającą, wszystko niby sprzątane, ale jak otworzysz szufladę lub pojemnik na pościel to tragedia, to samo pod szafką w łazience. Pościel zużyta, porozrywana, ręczniki też jakości bardzo słabej, jakby niedoprane, ślady po zabijanych owadach na ścianach i suficie, kurze na oświetleniu, półkach, w szafach, balkon też jakby został ograbiony z wyposażenia które widnieje na zdjęciach, nawet popielniczka nie umyta , lokal dla 4 osób, ale kanapa w salonie do spania też bardzo niewygodna. Generalnie rozczarowanie... Kontakt z administratorem lub właścicielem był ok. ul. Czysta 2, p.4 lokal 23 - drobne kłamstwo, bo przy rezerwacji nie mieliśmy pojęcia, że będzie adres inny niż podany w ofercie, klucze do odebrania w innym miejscu...ale to bardzo blisko, więc można zrozumieć. Gdyby nie te baardzo słabe punkty to byłaby maxymalna ilość gwiazdek. Przeżyliśmy, bo dużo zwiedzaliśmy i spędzaliśmy czas poza miejscem noclegu, ale nie polecimy tego miejsca nikomu. Sporo jeździmy i korzystamy z takich apartamentów i to było nasze największe rozczarowanie. Zdjęcia w ofercie pokazują wysoki standard pomieszczeń, jesteśmy ciekawi czy pozostałe lokale są zgodne z zamieszczonymi zdjęciami, czy wszyscy kupują w ciemno? Kochani szanujmy się wzajemnie, Wrocław jest piękny i życzymy Wam dużo gości, bo z tego żyjecie, ale nie nabijajcie klientów w butelkę, bo karma wraca, a wasze miasto nie jest warte takich numerów.

Lokalizacja świetna, blisko starówki, z parkingiem też nie mieliśmy większego problemu, miejsce ciche, Wyposażenie kuchni wystarczające, dużo miejsca w szafach

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią i balkonem – ul. Czysta 2

Znakomita obsługa, mimo późnych godzin przyjazdu (22:00-23:00) zostałam szybko i profesjonalnie obsłużona. W dosłownie parę minut po złożeniu zamówienia zostałam szczegółowo poinformowana o procedurze odbioru kluczy i zakwaterowania. Ponadto apartament wygodny z wszelkimi udogodnieniami, czysty, przytulny i w bardzo dobrej lokalizacji. Serdecznie polecam osobom które cenią sobie ciszę spokój i profesjonalną obsługę.

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2023

Mój służbowy wyjazd

Nie ma takiej

Bardzo ładny i wygodny apartament w idealnej lokalizacji