3. wielkopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,1

9,1

8,3

• Ocena dodana: 13 czerwca 2024

Rewelacja do polecenia dla bardzo wymagających
    • Apartament typu Deluxe

Bylem stanowczo za krótko!

Absolutna Rewelacja! Bardzo dużo podróżuje służbowo i bywam w wielu miastach Polski Korzystając z najróżniejszych form noclegowych w zależności jakie w danym regionie są dostępne. Ale ten apartament to był absolutny sztos jeżeli chodzi o jakość czystość i przygotowanie dla gościa. Pomijam już absolutnie rewelacyjną lokalizację na którą gospodarze oczywiście nie mieli wpływu. Sam obiekt jest zadbany, wszystko w nim działa , Internet hula jak burza i mogłem sobie swobodnie pracować sobie wieczorami zdalnie załatwiając pozostałe sprawy. Z całego serca polecam to miejsce osobą które mają bardzo wysokie wymagania co do jakości podczas swoich podróży. No i jeszcze jedna sprawa mieliśmy małe zawirowania związane z moim terminem W którym rewelacyjnie pomógł mi personel obsługujący apartament. Bardzo dziękuję za te kilka dni w Poznaniu

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 2 czerwca 2024

Piękny, nowoczesny apartament w bardzo dobrej lokalizacji
    • Apartament typu Deluxe

Piękny, nowoczesny apartament w bardzo dobrej lokalizacji (około 30 minut spacerkiem do Starego Miasta lub około 20 minut tramwajem). W pobliżu przystanki tramwajowe, w tym samym budynku sklep Żabka. Miejsce w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) zaraz na przeciw wejścia do windy i klatki schodowej. Bardzo wygodne łóżko, zasłony typu blackout (100% zaciemnienie). Ogólnie zdziwiła mnie cisza i spokój (niby duże miasto, a cicho jak na wsi). Osobiście byłem bardzo zadowolony! Zauważyłem jedną negatywną opinię, że mieszkanie w fatalnym stanie, ale chyba wystawiła ją konkurencja, bo nie da się tam do niczego przyczepić. Obiekt w pełni zgodny z tym co przedstawiają zdjęcia. POLECAM!

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 10 maja 2024

Fajna opcja na odkrywanie Poznania.
    • Apartament typu Deluxe

garnki już swoje przeszły - więc jajka na śniadanie wyłącznie z patelni.

Ładnie urządzone nowoczesne mieszkanko. Ciepłe i słoneczne. Parking podziemny, winda, wyjście na dwie strony. Balkon ze stolikiem kawowym. Ładna łazienka. Idealne dla dwóch osób.

• Ocena dodana: 7 maja 2024

• Apartament typu Deluxe

Bardzo ładny apartament, czysto i fajny balkon.

• Ocena dodana: 7 maja 2024

• Apartament typu Deluxe

Łóżko w sypialni bardzo wygodne, duże i idealnej twardości. Po zasłonięciu zasłon w sypialni ciemno jak w norze , cudowne warunki do spania.

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Apartament typu Deluxe

Pewne trudności z garażem do ktorego pilot trzeba pobrać w mieszkaniu. System niezalezny od właściciela. Podobne w garaży brak oznaczen wjazdu i wyjazdu i numery miejsc na posadzce trudno zauważyć. Ale dobrze ze jest parking i nie bardzo drogi.

Wszystko zgodne z opisem.i zdjęciami. Świetne miejsce dla 4 na zwiedzanie Poznania. Wszędzie blisko. Przystanki w pobliżu. Wyposażenie wygodne. Żabka w bloku. Biedronka 3 metrów. Palmiarnia 800m.

• Ocena dodana: 19 marca 2024

Cudowny!

Zwisającą lampa

Takich apartamentów ze świecą szukać. Nie dość, że jest pięknie urządzony to czystość jest na najwyższym poziomie. Zapach, który czuć po wejściu jest nie do opisania przyjemny. Niczego w mieszkanu nie brakuje, a osoba wynajmująca przesympatyczna. Nie trzeba długo czekać na odpowiedź w razie pytań. Cena nie jest wygórowana jak to czesto bywa. Dla mnie jest to najlepszy apartament w Poznaniu w ktorym miałem okazję być i na pewno jak tylko będę w Poznaniu to będę celował właśnie w to mieszkanie.

• Ocena dodana: 26 listopada 2023

• Apartament typu Deluxe

Był mały problem z komunikacją ale to nic wielkiego, mieszkanie szybko się wychładza ale ogrzewanie działa bardzo dobrze

Apartament bardzo wygodny przytulny i miły w dobrej lokalizacji

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

Średnio
    • Apartament typu Deluxe

Bardzo Bardzo słaba czystość hałas ciagle samolotów nad apartamentem tunel lądowania samolotów na Ławicy poduszki do spania maleńkie nie wygodne zamykający odpływ od prysznica

Przestrzeń wygoda

• Ocena dodana: 27 czerwca 2023

Brak korkociągu 😉

Lokalizacja

• Ocena dodana: 28 maja 2023

• Ze zwierzęciem
    • Apartament typu Deluxe

Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do przystanku tramwajowego. Parę kroków od MTP. Mimo położenia bloku pomiędzy dwoma ruchliwymi ulicami w mieszkaniu było cicho. Wyposażenie w naczynia w kuchni wystarczające. Przydałby się jakiś ekspres do kawy. Na szczęście w bloku jest Żabka i uratowała sytuację

• Ocena dodana: 19 marca 2023

Pobyt udany
    • Apartament typu Deluxe

Pierwsze wrażenie wskazywało czystość na zadowalającym poziomie. Moja rodzina mocno zwraca uwagę na czystość, okazało się że przygotowanie lokalu pod nowych klientów pozostawiło trochę do życzenia. Wyposażenie jak pisałem na bardzo wysokim poziomie więc po po chwili teściowa osiągnęła poziom czystości jaki zadowalał dziewczyny. Można na to zwrócić uwagę i dopilnować by ten element poprawić na przyszłość ponieważ jest nad czym się pochylić.

Obiekt, apartament bardzo nowoczesny, na wysokim poziomie wykończenia i wyposażenia. Lokalizacja bardzo dobra w odniesieniu do naszych potrzeb.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 7 marca 2023

Super

Nie ma takiej rzeczy

Tak

• Ocena dodana: 12 lutego 2023

• Apartament typu Deluxe

Mały minus za wyposażenie kuchni tj. brak korkociągu

Super lokalizacja i udogodnienia w apartamencie. Urządzony bardzo gustownie i funkcjonalnie. Mieszkanko na małym zamkniętym osiedlu w centrum Poznania.

• Ocena dodana: 19 września 2022

jest OK

• Ocena dodana: 8 września 2022

Piekny wystrój

• Ocena dodana: 20 maja 2024

1,0
    Katastrofa
    • Apartament typu Deluxe

Niestety zdjęcia na booking nie były zgodne ze stanem faktycznym mieszkania. Apartament był w fatalnym stanie, zaniedbany, źle posprzątany i bardzo wyeksploatowany. Ogromne rozczarowanie. Właściciel umieścił zdjęcia w ofercie zupełnie z innych mieszkań. Cena zawyżona - ze względu na Juwenalia odbywająca się w mieście. Właściciel nie chciał rozwiązać problemu. Kwestionował nasze obiekcje. Na wysłane zdjęcia odpowiadał cytuję " Pana goście mają zbyt wysokie oczekiwania". Nie polecam. Opuściliśmy mieszkanie tego samego dnia. Nie dało się tam mieszkać. Musieliśmy udać się do hotelu. Pomimo naszych zastrzeżeń i żądań zwrotu gotówki właściciel po długich dyskusjach oddał tylko połowę.

Nic - stan mieszkania był fatalny.

• Ocena dodana: 11 listopada 2022

3,0
    Słaby
    • Apartament typu Deluxe

Przy zameldowaniu właściciel poprosił o kaucję w wysokości 150 złotych. Po wymeldowaniu potwierdził, że wszystko jest w porządku i kaucja zostanie zwrócona. Po obiecanym terminie zwrotu kaucji przestał odpowiadać na SMS-y w ciągu tygodnia. Drobiazg, ale sam fakt jest nieprzyjemny.

Mieszkanie jest super. Czysto, wygodnie, przytulnie.

• Ocena dodana: 2 października 2022

4,0
    Kiepski
    • Apartament typu Deluxe

W apartamencie było zimno. Opiekun apartamentu powiadomił mnie, ze w budynku nie włączyli ogrzewania dopiero jak już byłam na miejscu. Sądziłam, ze zamówiłam komfortowy apartament niestety spotkało mnie rozczarowanie.

Ładny Apartament w dobrej lokalizacji.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2024

• Ocena dodana: 6 maja 2024