3. małopolskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

9,9

9,2

• Ocena dodana: 2 czerwca 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Miła obsługa Rewelacyjne śniadanie i nie tylko Wygodne łóżko Pokój czysty Blisko na termy bania plus kupon zniżkowy Parking

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 18 marca 2024

Wszystko było wyśmienite

Bardzo udany pobyt. Pokój gustowny,czysty i pachnący. Śniadanie fenomenalne. Właścicielka do rany przyłoż :-)

• Ocena dodana: 11 stycznia 2024

• Apartament typu studio

Bardzo dobre śniadanie w formie szwedzkiego stołu.

• Ocena dodana: 8 stycznia 2024

Brak.

Bardzo fajne, klimatyczne miejsce. Pyszne sniadania i bardzo mili właściciele.

• Ocena dodana: 7 stycznia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Idealne miejsce, wszystko co potrzeba, na dole bistro, w którym można dobrze zjeść, śniadania urozmaicone a w dodatku przemili właściciele. Polecam:)

• Ocena dodana: 3 stycznia 2024

Fajny pokój blisko stoku
    • Apartament typu studio

Zbyt wąskie łóżko podwójne, ciężko zmieścić się 2 osobom dorosłym.

Super lokalizacja, bardzo blisko stoku. Bistro serwujące smaczne śniadania i nie tylko. Pokój duży, wygodny. Super obsługa.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 31 grudnia 2023

• Studio z balkonem

Wszystko super wspaniali właściciele napewno wrócimy nie raz bardzo polecamy

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Wspniale miejsce i wrocimy napewno!!
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Pokoj byl malutki ale wiedzialysmy o tym rezerwujac. Jedynie dolozylabym do pokoju chociaz maly wiatraczek,bo bylo dosc cieplo.

Absolutnie wspaniałe miejsce! To dom z przepięknym widokiem na Tatry, niezwykle przyjazna właścicielka (i jej urocza coreczka) serdecznie nas przyjęła wraz z naszymi psami. Dodatkowo, miejsce było czyste i przytulne, co tylko podniosło komfort naszego pobytu. Śniadania były po prostu wspaniałe! Na pewno wrócimy i gorąco polecamy!

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

Zadowolona urlopowiczka
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Atrakcyjne ceny za bardzo pyszne jedzonko. Śniadania z bieżącą płatnością w formie szwedzkiego stołu,bardzo duża różnorodność dla każdego coś dobrego i codziennie coś innego. Obsługa bardzo miła,wspaniała właścicielka. Czyściutko,piękna okolica

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2023

pobyt oceniam na bardzo udany, polecam
    • Apartament typu studio

Niejasne informacje przedstawione na bookingu - pokój nie okazał się apartamentem z oddzielną sypialnią. Na plus dodam, że podczas wyjaśnianie tej sprawy z panią właścicielką, dano nam szansę na wymianę pokoju (z czego jednak nie skorzystaliśmy bo "nowy" pokój z kolei nie posiadał prywatnego aneksu kuchennego).

Przemiła pani właścicielka. Jeszcze na kilka dni przed przyjazdem, kontakt z panią właścicielką był poprawny. Pensjonat bardzo klimatyczny, ciepły wystrój, ogródek z leżakami pozwalał na wieczorny relaks, restauracja na parterze oferowała smaczne dania, parking gdzie bez problemu, w szczycie sezonu zawsze było wolne miejsce, balkon z widokiem na góry, cicha, spokojna okolica, tuż obok bardzo urokliwy potok Białka. Z powodów rodzinnych musieliśmy wyjechać dzień wcześniej, co zostało nam zrekompensowane upominkiem od pani właścicielki - było nam bardzo miło :-)

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

Nic

Przyjemnie, czysto, przestronnie. Bardzo miła gospodyni i cała obsługa.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

Para z Karmelem 🙂
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Wspaniałe miejsce, polecam z całego serca!

• Ocena dodana: 26 lipca 2023

Urokliwy czas.

Brak

Stylowe drewnianie wnętrza, bardzo czysto i komfortowo. SUPER DLA RODZIN Z DZIEĆMI masa zabawek w obiekcie, plac zabaw. Zyczliwi gospodarze i obsluga. Piekny widok z balkonu na góry. Bylismy latem chcemy wrócić zimą.

• Ocena dodana: 22 lipca 2023

• Studio z balkonem

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Dom Numer 127. Bardzo miła obsługa. Właściciele młodzi bardzo sympatyczni. Widać to po obiekcie ciekawy wystrój jak i wykonanie nowoczesnych zdobień w drewnie. Pani Ania (właścicielka) na pierwszym planie stawia na zadowolenie klientów. Obiekt jest idealny dla rodzin jak i na wspólny wypad dla par. Sam obiekt położony jest w spokojnym i malowniczym miejscu. W okolicy jest kilka fajnych miejsc. Bardzo blisko - 2km jest punkt widokowy z którego widać przepięknie panoramę gór. Napewno jeszcze raz przyjedziemy do tego miejsca. Polecamy

• Ocena dodana: 19 lipca 2023

Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek.
    • Apartament typu studio

Świetne miejsce! Wysoki standard w stosunku do ceny. Dobry, szybki dojazd do Zakopanego. Miejsce idealne dla rodzin, do dyspozycji gości super wyposażona sala zabaw, duży plac zabaw oraz basen. Genialnym rozwiązaniem było bistro w obiekcie, wiec obiady mogliśmy jeść na miejscu. Jedzonko pyszne, ceny przystępne. Dodatkowo stoisko z lodami na miejscu- dla dzieci rewelacja. Syn nie chciał wracać do domu:). Właścicielka bardzo miła i pomocna. Gorąco polecamy każdemu.

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

• Studio z balkonem

My byliśmy tylko przejazdem ale na pewno warto zaznaczyć ze Pani właścicielka jest bardzo życzliwa, miło być w takim miejscu gdzie lubi się gości :) Przyjazd późno w nocy nie stanowił problemu a śniadania rewelacja!

• Ocena dodana: 6 lipca 2023

• Studio z balkonem

Tam nie ma się co nie podobać ! Wszystko jest ok

Wszystko czysto schludnie i na swoim miejscu ,. Z niczym nie było problemu parking i bistro z lodami na miejscu piwko też można kupić w kawiarence , grill i plac zabaw do dyspozycji , parking i basen do sklepu 300 metrów a jednak wszystko zlokalizowane w cichym miejscu , obok piękna rzeka naprawdę polecamy

• Ocena dodana: 7 lutego 2023

fantastyczny pobyt

nic

Super atmosfera,pokoje bardzo ładne,czyste,przepyszne śniadania (oj człowiek może się najeść😉) i świetna restauracja na dole. Pani Ania bardzo miła,życzliwa i pomocna. Do takich miejsc chce się wracać i je polecać. Anna z rodzinką z Łodzi 😘

• Ocena dodana: 5 lutego 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Przemili, ciepli właściciele. Wnętrza klimatyczne, z górskimi akcentami. Pyszne śniadania. Świetna baza wypadowa na spacery, termy, stoki narciarskie, a latem na górskie wycieczki. Z pewnością jeszcze wrócimy 🙂

• Ocena dodana: 7 listopada 2022

Polecam
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Pomimo problemu z rezerwacją, bardzo miły pobyt. Przemiła właścicielka. Zaskakująco różnorodne i bogate śniadania.

• Ocena dodana: 28 września 2022

Zdecydowanie wybierzemy to miejsce kolejny raz
    • Studio z balkonem

Śniadanie super, w dodatku udało nam się zjeść wcześniej, gdyż mieliśmy plany wycieczkowe i nie było z tym najmniejszego problemu. Super lokalizacja, parking i bistro na miejscu, dodatkowo plac zabaw i żadnych zastrzeżeń do pieska. Po prostu super :)

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2022

Napewno wrócimy!
    • Apartament typu Penthouse

Wszystko!

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2022

Warto przyjechać i w CZARNEJ GÓRZE 127 spędzić swój urlop
    • Apartament typu studio

Miła właścicielka, jej rodzina i personel. Mieszkaliśmy w pokoju typu studio z własnym aneksem kuchennym i balkonem (łazienka, kuchnia i pokój czyste oraz dobrze wyposażone, z ciekawymi dodatkami np.: bujany fotel), z balkonu wspaniały widok na góry (dobre miejsce na śniadanie lub kolację – dwa krzesełka i stoliczek 😊). W budynku jest Bar BISTRO z jedzeniem przygotowywanym na bieżąco – polecamy: burgery, tortille z czystym sumieniem. W okolicy dużo ciekawych tras na spacery – rzeka Białka, Bukowina Tatrzańska, pobliskie szczyty …. Przyjechaliśmy samochodem, ale korzystaliśmy też z lokalnej linii nr 1 do Zakopanego – autobusiki prawie puste, a bilet w cenie 5 zł od osoby (ostatni przystanek – „tymczasowy przystanek autobusowy PKS”), zwalniający z myślenia o poszukiwaniu parkingu w Zakopanem 😊 Dziękujemy za poczęstunek bardzo smacznym ciastem na miły początek porannej wędrówki 😊

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2022

• Apartament typu Penthouse

Wszystko na duży +,gospodyni bardzo miła i pomocna😊. Apartament był czysty i pięknie przygotowany.Śniadania różnorodne i bardzo smaczne. Polecamy z całego ❤️