3. kujawsko-pomorskie – opinie o hotelach

7,6

• Ocena dodana: 13 lipca 2023

Wypoczęłam i podreperowałam zdrowie
    • Pokój jednoosobowy

Bardzo ładne warunki, pyszne jedzenie, personel sympatyczny

Czysto

• Ocena dodana: 25 czerwca 2023

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Mało toalet w miejscowości ,jest to do naprawienia i jest pilne.

Parking na miejscu, miejscowość pełna kwiatów.

• Ocena dodana: 19 maja 2023

Na pewno wrócę

Posiłki były bardzo dobre

• Ocena dodana: 20 marca 2023

Pobyt hotelowy, trzydniowy.
    • Pokój jednoosobowy

Bardzo dobre, urozmaicone wyżywienie. Lokalizacja w spokojnej części Ciechocinka, obok lasu a właściwie parku sosnowego. Jednocześnie blisko do centrum. Do tężni trochę trzeba się przejść ale ruch to zdrowie:)) Polecam to miejsce!

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 12 marca 2023

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Brak informacji na stronie Booking iż płatny basen dla gośici komercyjnych, a po drugie że potrzebne są czepki.

• Ocena dodana: 8 stycznia 2023

Super Polecam

Stanowczo za mały basen

Pokój super jedzenie urozmaicone i wyśmienite

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 2 listopada 2022

Zadowolenie z niezadowoleniem
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Pierwszy raz w tym obiekcie jestem nie zadowolona z stołu szwedzkiego na stołówce. Trzeba być na śniadaniu i kolacji zaraz na pierwszą godzinę bo później są pustki panie wykładają wszystko na raz i jak się przyjdzie później to już połowy brakuje nie jest przestrzegane z karty hotelowej godzin posiłków i kto pierwszy ten lepszy.Kolejne moje niezadowolone to to że w dzień opuszczenia strefy hotelowej gdzie mieliśmy czas do godziny 10 przyszła pani sprzątająca o godzinie 8 do mnie i mojej siostry która też miała osobny pokój odkluczyla sobie swoim kluczem drzwi i weszła sprzątać byliśmy zaskoczeni czułam się w tym momencie niekomfortowo w naszym przypadku był to czas na poranną toaletę ja tu rozebrana a pani sobie wchodzi .Po takim doświadczeniu co mogę sobie pomyśleć jak wychodzę z pokoju na posiłki czy też na spacer kto mi tam buszuje po pokoju.Nastepne niezadowolenie jest związane z panią z recepcji poszliśmy kupić bilety na basen pytając się pani o wolne terminy i ile osób będzie na daną godzinę pani nie zwracała na mnie żadnej uwagi była wręcz nie przyjemna musiałam z niej wymuszać odpowiedzi jak już udało nam się kupić bilety pokierowala na wejściem na basen od strony zewnętrznej poczym powiedziałam jej że jesteśmy gośćmi w tym hotelu i zawsze mogliśmy wejść od wewnętrznej strony budynku No i pani odrazu przypomniało się że trzeba się uśmiechać i odpowiednio zająć się gośćmi hotelowymi bo myślała że jesteśmy z zewnątrz i przysłowiowo może nas olewać.

Bylam już trzeci raz w tym roku i z pobytu jak zawsze jestem bardzo zadowolona wszystko zgodne z opisem obiektu pokuj czyściutki.

• Ocena dodana: 24 października 2022

Świetny krótki wypad do Ciechocinka
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Nie ma takiej rzeczy, która by nam się nie podobała

Bardzo czysto, przemiłe Panie w recepcji, wygodny komfortowy pokój, smaczne jedzenie, możliwość skorzystania z basenu solankowego, świetna sprawa. Bardzo nam się podobało

• Ocena dodana: 9 października 2022

2,0
    Nie polecam
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Zamówiłam jedno łóżko podwójne a w pokoju zastałam dwa obok siebie na kółkach więc rozjeżdżały się. Jakaś paranoja. Nad łóżkiem w ścianie dwa przyciski mogące wskazywać że są od nocnych lampek. Po naciśnięciu jednego z nich lampka się nie zapaliła za to przyszła pielęgniarka dyżurna bo jak się okazało był to przycisk alarmowy gdyby pacjent się źle poczuł. Taka to jest strefa hotelowa. Oferta przeznaczona dla ludzi chorych i geriatrii. Nie przypuszczałam, że coś podobnego znajdzie się w ofercie na Waszej stronie. Straciłam czas i pieniądze.

śniadania, obiady i kolacje na bardzo niskim poziomie. Sala jadalna mała. Ludzie ocierali się o siedzących przy stole, chcąc wziąć jedzenie ze stołu szwedzkiego. Mało atrakcji na zewnątrz. Widok kilku fontann to naprawdę za mało. Dancingi dla tych co pamiętają Połomskiego. W samym szpitalu, tak w szpitalu nr. 4 Dom Zdrojowy brak podziału na strefę hotelową i rehabilitacyjną. Wprawdzie był napis na drzwiach "strefa hotelowa" ale to tyle. Zamiast odpoczywać przygniata cię widok chorych ludzi, ulokowanych w różnych pokojach. Jak można coś podobnego polecać jako fajny wypoczynek? Nie macie wiedzy na temat tego obiektu! Przy naszym pokoju dyżurowała pielęgniarka!!! i lekarz!!! W powietrzu unosił się smród spirytusu do odkażania jak w zabiegowym. Pieniądze w błoto.

• Ocena dodana: 18 września 2022

Nic

Ok wszystko

• Ocena dodana: 29 lipca 2022

Zresetowana na cały rok pracy terapeutycznej.
    • Pokój jednoosobowy

Jak dla mnie po co poprawiać coś co świetnie funkcjonuje. Może warto by było czasem zaserwować kieliszek koniaku, na tężniach spada ciśnienie oczywiście żartuję, nie szalejmy. Kawiarenka była świetnie zaopatrzona.

Jedzenie było super, smaczne, urozmaicone, świetna kawa z ekspresu do wyboru, dodatkowo woda z owocami. Właściwie to powtarzałam za Kubusiem Puchatkiem co wolisz do chleba miód czy marmoladę to i to, ale po co jeszcze chleb króliczku, tyle było do wyboru, że może chleb już niekoniecznie.

• Ocena dodana: 23 lipca 2022

Trudno znaleźć bi

Obsługa

• Ocena dodana: 22 lipca 2022

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Jedzenia niby dużo ale bez smaku..sama sól

• Ocena dodana: 21 lipca 2022

Super wypoczynek i relaks

Wszystko ok.

Super lokalizacja, bardzo smaczne jedzenie na pobycie prywatnym, sympatycznym Pan obsługujący wejście na basen :)

• Ocena dodana: 19 lipca 2022

Pierwszy, ale nie ostatni.

Nic

Czystość, uprzejmość personelu.

• Ocena dodana: 1 lipca 2022

Poza tym mankamentem pobyt zadawalajacy. Obsluga mila.Posilki urozmaicone.
    • Pokój jednoosobowy

Masakra w pokoiu i windzie pozbawionych klimatyzacji!!! Podczas upałow pobyt w pokojach niemożliwy. (od strony poludniowo zachodniej)! Na korytarzach duchota.Otwarte drzwi balkonowe pokoikow przylegajacych do siebie narazaja na wysluchiwanie niekonczacych sie rozmow telefonicznych sąsiadów...

• Ocena dodana: 31 maja 2022

bardzo udany.

wszystko ok.

basen solankowy. bardzo fajne pokoje. super recepcja.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2022

Jeszcze tam wrócimy

Wszystko super

Pyszne jedzenie

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 16 lutego 2022

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Za krótko trwa doba, o 10.00 trzeba było się miejsce opuścić. Mogłoby być lepsze jedzenie. W trakcie trwania czasu (lub na pół godziny przed jego upływem) przeznaczonego na posiłek, np. na śniadanie nie dokładają więcej jedzenia.

Świetna lokalizacja. Ciepła woda w basenie.

• Ocena dodana: 13 lutego 2022

3,0
    .Nigdy więcej.
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Obsługa w recepcji to jakaś porażka, kelnerki w jadalni chodziły z taką miną,że jeść się odechciewało, a zresztą jedzenie było wtedy kiedy upomniało się kelnerce by doniosła. 2 rodzaje wędlin jakiś ser no i jajko z majonezem. Będąc gościem hotelowym trzeba kupować bilet na basen. W pokoju czajnik z tymże herbatę czy kawę już musisz sobie kupić, nawet butelki wody nie było. Będąc na pobycie weekendowym nie można skorzystać z masaży czy zabiegów spa (widnieją w ofercie) gdyż w soboty i niedziele nieczynne. Omijajcie ten obiekt wielkim łukiem.

Pokój i łazienka czyste, łóżko wygodne.

• Ocena dodana: 13 lutego 2022

Dom Zdrojowy
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Bardzo podobał mi się Obiekt. Odpoczywałam z mężem w strefie hotelowej z balkonem.Pokoj był bardzo czysty i nowoczesny. Posiłki obfite w stylu stołu Szweckiego. Po wcześniejszej rezerwacji można było skorzystać z różnego rodzaju zabiegów relaksacyjno-odprężającychoczywiscie z dopłatą do wypoczynku.Skorzystalismy z basenu solankowego,który dla gości hotelowych był w niższej cenie za 1 godzinę płaciliśmy 10zł za osobę. Bardzo polecam Dom Zdrojów w strefie hotelowej.Jestesmy Bardzo zadowoleni z pobytu i polecamy.

• Ocena dodana: 26 stycznia 2022

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Trzeba płacić dodatkowo za basen I parking

Super pyszne jedzenie

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 15 grudnia 2021

3,0
    nie zachęca do powrotu w to miejsce
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

stołówka - stan czystości oraz naczyń i sztućców względem COVID. 40 wolnych stolików zostałam przydzielona do zajętego już stolika. Brak zachowania zasad w pandemii COVID. Po kolacji pani z obsługi nie używając żadnych środków do dezynfekcji jedna ścierką przetarła 40 stolików pozostawiając na nich tabliczki z napisem zdezynfekowano oraz w miarę czysto wyglądające naczynia. ceraty które pokrywały stoliki przyklejały się do rąk. jedzenie nie smaczne pozbawione smaku i wyglądu. stan czystości podłóg na stołówce nie można określić nawet skali. na ścianach zalegające pajęczyny. Placówka z logo NFZ powinna zachować podstawowe standardy czystości nie tylko dobrze umytą podłogę w holu.

lokalizacja i obsługa w recepcji choć mimo ze dzwoniłam by dowiedzieć się wszystkiego nie zostałam poinformowana o obowiązku posiadania czepków na basenie zasugerowano mi poszukiwania ich po mieście. W takim przypadku powinny być dostępne w sprzedaży na recepcji.

Pobyt: grudzień 2021

• Ocena dodana: 8 listopada 2021

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Śniadań było aż nad to nic wymyślnego parówki , białe kiełbasy ser żółty i wędlina ogólnie , "czasy PRL". Kolacje identyczne a obiady po prostu niesmaczne. Jak sama nazwa wskazuje Dom Zdrojowy to po prostu sanatorium , więc jadaliśmy to samo co kuracjusze w ramach NFZ. i w ich towarzystwie .

Jedyne co mi się podobało to basen solankowy z którego mogliśmy korzystać w cenie 10 zł za godzinę .Sauny były nieczynne .Samo sanatorium położone około 2km od tężni .

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 4 listopada 2021