3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

1,0
    Bardzo słaby
    • Dom z 3 sypialniami

Jeżeli ktoś ceni sobie prywatność to nie ten domek, na tarasie jest kamera, co jest krępujące i nienormalne i nie ma nic wspólnego z żadnym bezpieczeństwem, zasłoniłem kamerę żeby mieć zwyczajnie odrobinę prywatności, za chwilę dostałem sms od właściciela żeby ją odsłonić, czyli człowiek siedzi na monitoringu i na bieżąco podgląda ludzi. Napisałem smsem, że potrzebuję hasło do wifi - właściciel nie odpisał, gdzie takie hasło we wszystkich domkach zazwyczaj wisi na ścianie. Brak podstawowego wyposażenia - ręczników w obu łazienkach, mydła w łazience na górze. Domek dla 10 osób a nie ma mebli na tarasie, na których te dziesięć osób mogłoby sobie usiąść i jest zakaz wynoszenia krzeseł z domu. Wszędzie pełno robaków szczypawek - najwięcej w salonie. Zepsuta spłuczka w toalecie, zamiast ją wymienić za grosze to jest przyklejona kartka żeby spuszczać 2 razy. Nie ma możliwości włączania i wyłączania światła na dworze, jak chce się wcześniej pójść spać to światło razi w oczy, a jak się chce dłużej posiedzieć to w ciemnościach, bo światłem albo steruje właściciel albo jest czasówka, Woda jest zimna, dopiero po dłuższym spuszczaniu robi się ciepła, wiec wzięcie prysznica nie należy do przyjemnych rzeczy. Twarde poduszki przy tym wszystkim to już szczegół. Ogólnie nie polecam najbardziej ze względu na postawę właściciela.

Można było włączyć ogrzewanie jak było zimno w domku

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

poduszki są twarde

boskie materace

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

OK
    • Dom z 3 sypialniami

Na pierwszy rzut oka wszystko ok Ale później okazało się, że drzwi w łazience się nie zamykają, bardzo słabe wygłuszenie domku, chcąc wieczorem posiedzieć przed domkiem musisz prosić by właściciel włączył światło, które po 22,30 i tak samoczynnie się ponoć wyłącza, ( wiec siedzieliśmy w środku ) w altanie obok też brak prądu by móc posiedzieć wieczorem Kiepskim rozwiązaniem były też kosze do segregacji odpadów Zamiast ustawić je gdzieś obok domku, z tyłu, gdziekolwiek stają zaraz przy głównym wejściu do domku Także zamiast mebelków na taras masz worki do segregacji śmieci :/ Koło altany i miejsca na ognisko chyba metrowe pokrzywy prócz tego cała działka ładnie skoszona

Zewnętrzny wygląd domku bez zarzutu. Internet też działa Działka spora, z miejscem parkingowym Z pięknym widokiem na góry

• Ocena dodana: 5 lutego 2023

3,0
    Słaby
    • Dom z 3 sypialniami

Wygłuszenie domku wewnątrz tragiczne. W sumie brak. Drzwi wewnątrz można nie używać. Ciepla woda jest zdecydowanie za zimna. Wejscie do domku bezpisrednio przez salon. Latem moze to nie klopot. Zima nie ma nawet gdzie wysuszyc butów. Otwierajac drzwi chlod wyziębia salon.

Lokalizacja i wyglad domku pierwsza klasa. Kontakt z Panem super. Jednak dzwoniąc pod drugi nr odbiera Pani - juz nie taka sympatyczna i zyczliwa.

• Ocena dodana: 30 stycznia 2023

Podczas pobytu pękł zawór w łazience i zalało nas.
    • Dom z 3 sypialniami

Podczas naszego pobytu, w środku nocy, w łazience znajdującej się na piętrze pękł zawór z wodą przez co woda ciekła z sufitu na parter. Zalała nam rzeczy, w tym komputer. Właściciel nie odbierał telefonu. W rezultacie przez 3 godziny w nocy nie mogliśmy spać, ratując nasze rzeczy i patrząc z przerażeniem jak woda cieknie z sufitu, po ścianach, po telewizorze, po gniazdkach elektrycznych. Musieliśmy wezwać straż pożarną - łącznie kosztowało nas to 3 godziny stresu w środku nocy podczas upragnionego urlopu rodzinnego, z małymi dziećmi. Nikomu nie polecam pobytu tutaj, bo może na zdjęciach wszystko wygląda ładnie, ale to przez co przeszliśmy było fatalne, a tymczasem od właściciela nawet nie usłyszeliśmy słowa "przepraszam". W kontekście tego zdarzenia, fakt, że notorycznie był problem z ciepłą wodą wydaje się być już nawet nieistotny...

Lokalizacja, rozkład pomieszczeń.

• Ocena dodana: 24 czerwca 2022

• Dom z 3 sypialniami

Bardzo fajne miejsce, czysto, schludnie i przyjemnie . Właściciel bardzo miły.

• Ocena dodana: 25 lipca 2021

Pobyt: lipiec 2021