3. podkarpackie – opinie o hotelach

9,2

9,3

• Ocena dodana: 6 listopada 2023

• Apartament – parter

Bardzo fajny apartament spełniający najwyższe wymagania ,super na pobyt z rodziną ,polecam

• Ocena dodana: 27 października 2023

Idealne miejsce na spokojny i komfortowy wypoczynek
    • Dom wakacyjny

Przepiękny domek, nowoczesny z "Bieszczadzką Duszą", aneks kuchenny w pełni wyposażony, łącznie z kawą i herbatą, ogromne okno z widokiem na ogród. Okolica cicha i spokojna ;)

• Ocena dodana: 15 października 2023

Z całego serca polecam 🫶🏼
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na jezioro

Wspaniała atmosfera. Właścicielka dba o każdy najdrobniejszy szczegół, żeby pobyt był jak najprzyjemniejszy.

• Ocena dodana: 11 października 2023

Dawno nie czułam się w żadnym miejscu tak komfortowo. Dziękuję
    • Dom wakacyjny

Domek rewelacyjny wizualnie i pod kątem wyposażenia- wszystko nowe i dostępne. Jabłoń przy samym tarasie i cudowna właścicielka

• Ocena dodana: 5 października 2023

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Przytulne miejsce, naprawdę miło było spędzić tam czas 🙂

• Ocena dodana: 20 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na jezioro

Wyjątkowo czysty i pachnący pokój, gustowny wystrój, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, świetny kontakt z gospodynią.

• Ocena dodana: 3 września 2023

Bardzo przyjemne miejsce . Czysto , pachnąco w pokojach i łazience . Przemiła właścicielka . Polecam
    • Mały pokój Dwuosobowy

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Nic takiego nie było 🙂

Bardzo fajny, czysty, nowoczesny, stylowy domek, położony w ogrodzie. Cisza, spokój, nie jest to typowa masówka, gdzie każdy sobie patrzy w okno i ma zero prywatności 🙂 Również miejsce do zdalnej pracy, dobrze oswietlone biurko i krzeslo świetny pomysł! Przemiła, pomocna właścicielka, która udziela wskazówek na temat okolicy. ... i kot sąsiadów, który umilał nam poranki i wieczory na tarasie 🙂 Do jeziora blisko parę kroków spacerkiem, do centrum kawałek dalej ale właścicielka zna skróty którymi dzieli się z przyjezdnymi 🙂 Jednym słowem POLCEAMY ! ❤️

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na jezioro

Polecam naprawdę bardzo przyjemne miejsce,na pewno jeszcze tam wrócę

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

Generalnie polecam!!!! Myślę, że z czasem komfort pobytu jeszcze się polepszy.
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Mały pokój, posesja do ogarnięcia.

Czystość - pierwsza klasa. Wyposażenie domu - extra. Kuchnia letnia mega wypasiona. Właścicielka cudowna!!!

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na jezioro

Wyjątkowo gościnne, czyste i pomysłowo urządzone miejsce. Gospodyni jest bardzo otwarta, pogodna i pomocna, podchodzi życzliwie do wszystkich gości. Rewelacją jest zewnętrzna kuchnia i hamaki, bardzo było nam przyjemnie korzystać z cienistego ogrodu po upalnym dniu na szlaku.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

Polecam na kilkudniowy wypad nad Solinę
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na jezioro

Niczego nam nie brakowało :)

Przyjechałem z znajomym, do Polańczyka na rowerach, na drugi dzień mieliśmy zaplanowany powrót, dlatego zależało nam tym, żeby się wykąpać po trasie i zregenerować w wygodnych łóżkach. Warunki aż przewyższyły nasze oczekiwania, ponieważ mieliśmy do dyspozycji nawet kuchnie, co prawda była wspólna na kilka innych pokoi ale w zupełności to nam nie przeszkadzało. Kuchnia świetnie wyposażona, wszystko czego potrzeba było, no ok może poza kuchenką mikrofalową czy piekarnikiem, ale akurat tego nie potrzebowaliśmy. Mieliśmy nawet do dyspozycji, kawę i herbatę. Pokój bardzo czysty, położony w spokojnej okolicy, blisko głównego deptaka ok 500m, tuż za rogiem sklep spożywczy. W pokoju był dobry zasięg wifi. Pani z którą się kontaktowaliśmy była bardzo pomocna i wszystko wytłumaczyła, nawet udostępniła nam garaż, żeby schować rowery na noc. Polecam na krótki wypad, nawet na kilka dni.

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2023

• Apartament z widokiem na ogród

Bardzo fajne, klimatyczne miejsce. Przemiła Pani Właścicielka, przestronne pomieszczenia bardzo dobrze wyposażone, we wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Blisko do jeziora na plażę oraz pobliskiej restauracji Gwarek. Doskonałe miejsce na odpoczynek nad Jeziorem Solina oraz wycieczek w góry.

• Ocena dodana: 27 lipca 2023

Cudowne i przyjazne miejsce
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Naprawdę nic. Materac bardzo miękki, niektórym może nie odpowiadać, ja osobiście lubię.

Najlepszy nocleg jaki miałem od dawna. Pełna energii i przesympatyczna właścicielka od samego progu wita gości, oprowadzi po wszystkim i wprowadza luźną atmosferę. Wygodny pokój, wspólna kuchnia z wszelkimi udogodnieniami, w pokojach na piętrze przypadają na nie dwie łazienki i dwie ubikacje, co w pełni wystarcza, nie było kolejek. Wyposażenie w doskonałym stanie, czystość nienaganna, do tego sprzątane co chwilę. Wielki i zaciszny ogród za domem do dyspozycji gości, gdzie można w spokoju usiąść lub poleżeć na hamaku wśród zieleni. Na pewno wrócę.

• Ocena dodana: 25 lipca 2023

Fantastyczna sielska i domowa atmosfera, warto tam wrócić!
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Świetnie wyposażone kuchnie - wewnętrzna i plenerowa. Podstawowe produkty jak kawa, herbata, sól dostępne dla gości. Nowoczesny, a za razem klimatyczny i przytulny wystrój pomieszczeń, lodówka i czajnik w pokoju. Pokoje, łazienki i części wspólne bardzo czyste i zadbane. Duży ogród do dyspozycji, możliwość poleżenia na hamaku. :) Bardzo dobra lokalizacja w spokojniejszej części Polańczyka, blisko Jeziora Solińskiego.

• Ocena dodana: 25 lipca 2023

• Apartament – parter

Właścicielka przesympatyczna,pomocna wytłumaczyła gdzie niedrogo i smacznie można zjeść,skróty do miejsc.Mieszkanie czyściutkie nawet lepsze niż sobie wyobrażałam.Lokalizacja super wszędzie blisko.Nawet z pupilem można przyjechać.Polecam z całego serca to miejsce.Na prawdę można odpocząć.

• Ocena dodana: 13 lipca 2023

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na góry

Świetna lokalizacja, właścicielka bardzo pomocna i serdeczna. Miejsce, do którego można wracać! serdecznie polecamy ;)

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

Polecam "Letnisko" na pobyt w Polańczyku i jako dobrą bazę wypadową w Biedszczady.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na jezioro

Bardzo mili i pomocni właściciele. Dobra lokalizacja dla turystyki pieszej i z samochodem.

• Ocena dodana: 6 lipca 2023

To był naprawdę miło spędzony czas.
    • Domek

Klimatyczne miejsce, urokliwy wygodny domek w ogrodzie wśród starych drzew daje poczucie spokoju i bliskości z autentyczną przyrodą a jednocześnie tak położony, że nad zalew czy do innych turystycznych atrakcji jest zaledwie kilka kroków, jest też świetną bazą wypadową w bardziej odległe zakątki Bieszczad. I do tego bardzo miła i pomocna gospodyni. Polecam.

• Ocena dodana: 6 lipca 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na jezioro

polecam serdecznie, pięknie urządzone i czyste miejsce, właścicielka bardzo miła i pomocna

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

• Dom wakacyjny

Piękny klimatyczny domek, w końcu coś nowoczesnego z zachowaniem klimatu Bieszczad. Gospodarz przemiły! Napewno nie był to nasz ostatni pobyt w tym miejscu.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

• Domek

Komfortowo, fajna lokalizacja, przemili gospodarze :)

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na jezioro

Bardzo miła Pani właściciel, o wszystko można się zapytać, bardzo miło spędzony weekend.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

• Domek

bardzo miła i pomocna Pani właścicielka. cisza i spokój na ogrodzie. w domku czysto i ciepło. idealne miejsce na relax