3. śląskie – opinie o hotelach

9,3

10,0

• Ocena dodana: 13 maja 2024

• Domek z 1 sypialnią

Cisza i spokój z pięknym widokiem na Skrzyczne.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Polecam! :)

Domek z dala od innych

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

• Domek z 1 sypialnią

Lokalizacja, wyposażenie, czystość. Wszystko na najwyższym poziomie.

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

• Domek z 1 sypialnią

Rewelacyjna okolica, cisza, spokój, za płotem stada saren. Bardzo miły właściciel, przez przypadek stłukłem lampkę nocna i chciałem za nia zaplacic...mimo ze nalegalem nie przyjął pieniędzy. Polecam!

• Ocena dodana: 3 marca 2024

Super miejsce do odpoczynku
    • Domek z 1 sypialnią

Jedynym drobnym minusem jest instalacja elektryczna, czasem zawodzi, wylacza sie pompa ciepła i nie leci woda :) to jednak sporadyczne i bardzo latwo mozna sobie z tym poradzic

Bardzo przytulny domek, z dala od innych zabudowań, ogrodzony. W domku wszystko co potrzebne. Dodatkowo miejsce na ognisko, przytulna koza do ogrzewania (ale są też kaloryfery ;)). Świetny gospodarz!

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

• Domek z 1 sypialnią

Super lokalizacja świetny domek na zadupiu bez sąsiadów co pozwala odpocząć od wielkiego miasta. Wszystko było super właściciel miły polecam każdemu!!

• Ocena dodana: 8 stycznia 2024

Relaks w kontakcie z naturą
    • Domek z 1 sypialnią

Wszystko spełniło moje oczekiwania. Nie mam żadnych uwag i zastrzeżeń, podobnie, jak mój mąż.

Położenie domku jest idealne dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą. Dokoła pola, las, góry, sarenki na wyciągnięcie ręki. Wielkim atutem posesji jest duży ogrodzony teren i możliwość przyjechania z psem. Domek jest świetnie wyposażony. Wszystko co potrzebne jest dostępne. Gospodarze bardzo mili i serdeczni, dbający do komfort gości.

• Ocena dodana: 24 grudnia 2023

Przyjemny domek z piękną panoramą
    • Domek z 1 sypialnią

Bywają przepięcia prądu przy grzaniu wody w łazience, ale bez problemu można sobie z tym poradzić.

Domek oddalony od innych zabudowań z piękną panoramą. Idealne miejsce do odpoczynku po zejściu z gór. Ogrodzony więc pies mógł się swobodnie wybiegać. Ogrzewanie gazowe z funkcją regulacji temperatury, dodatkowo kominek z przygotowanym opałem. Bardzo wygodny materac w sypialni, kuchnia z wystarczającym wyposażeniem, łazienka czysta i pachnąca z prysznicem.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 9 listopada 2023

• Domek z 1 sypialnią

Ośrodek bardzo czysty, komfortowy, duża przestrzeń wokół, teren ogrodzony.

• Ocena dodana: 4 listopada 2023

Nic wartego wzmianki

Wszystko ok.

• Ocena dodana: 1 listopada 2023

Bardzo przyjemny pobyt w przytulnym wnętrzu.

Problemy z ciepłą wodą

Piękna lokalizacja i przytulne wnętrze

• Ocena dodana: 22 października 2023

• Domek z 1 sypialnią

Przepiękne miejsce.Uroczy domek na uboczu.Cisza ,spokój. Można odpocząć ,pospacerować, spędzić miło czas.Rezerwacja i kontakt z właścicielem WSPANIAŁE ! Na pewno wrócimy.

• Ocena dodana: 22 października 2023

• Ze zwierzęciem
    • Domek z 1 sypialnią

Minusem był problem z wodą. Podczas kąpieli wyłączał się bojler i trzeba było wyłączać go z prądu i na nowo włączać utrudniało to kąpiel.

Wszystko było jak w najlepszym porządku. Ciszą spokój. Teren ogrodzony co było udogodnieniem dla psa bo mógł swobodnie biegać po terenie a ja nie obawiałam się że ucieknie.

• Ocena dodana: 7 października 2023

Polecam - idealny dla rodziny z dzieckiem i psem :)
    • Ze zwierzęciem
    • Domek z 1 sypialnią

Mały problem z wodą, która lubiła "znikać" przy włączonym bojlerze - wskazówki właściciela były w tym zakresie bardzo pomocne.

Uroczy domek, całkowicie ogrodzony dzięki czemu można spokojnie puścić psa. Na terenie i w okolicy można znaleźć grzyby. Bardzo polecam odwiedzenie obiektu w okresie jesiennym - grzyby, kolorowe liście, kominek i widok na góry tworzą naprawdę niesamowity klimat. Obiekt znajduje się w naprawdę fajnej lokalizacji, szczególnie jako baza wypadowa na pobliskie szlaki - my szczególnie polecamy oddaloną 30 min samochodem trasę na Halę Boracza. Ogromny plus dla Pana właściciela, który był bardzo pomocny z kominkiem oraz polecił nam naprawdę dobrą restaurację.

• Ocena dodana: 24 września 2023

Przepiękne miejsce 😁 polecam

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2023

Wyjątkowe miejsce
    • Domek z 1 sypialnią

Jak dla nas było idealnie

Położenie daleko od gospodarstw, cisza, spokój, uroczy i czysty domek. Najpiękniejsze miejsce na wypoczynek, z pewnością tu wrocimy

• Ocena dodana: 26 lipca 2023

• Domek z 1 sypialnią

Kilka minusów o których już wspominali inni goście: problem z prądem, wyłączająca się pompa wody, więc podczas brania prysznica zawsze druga osoba musiała być w pokoju, żeby "zresetować" w razie czego urządzenie. Brak zamrażalnika, więc nie ma gdzie wrzucić kostek lodu, niewygodne meble na dole do "posiedzenia", idealnie pasowałaby tam kanapa, która mogła by posłużyć jako dodatkowe miejsce do spania. My byliśmy we dwójkę, więc nam nie przeszkadzało - ale po domku niosą się hałasy, więc przy większej liczbie osób trzeba to prać pod uwagę ;). Warto by było rozpisać regulamin i wskazówki co wolno a czego nie, jak np. segregacja śmieci, możliwość skorzystania z drewna do ogniska itp. Wypożyczyliśmy rowery od właściciela, jeden rower był sprawny, w drugim nie działały przerzutki. Ogólnie minusy to dla nas były drobnostki i widoki oraz przepiękna okolica zrekompensowały wszystko :).

Domek w przepięknej okolicy, otoczony górami, widoki można podziwiać z tarasu pijąc poranną kawę. Dużym plusem jest brak sąsiadów, domek znajduje się na końcu drogi, najbliższe zabudowania są w odległości kilkuset metrów. Ogrodzone podwórko, można przyjechać z psem, więc zwierzak może się wybiegać (nasz był przeszczęśliwy). Miejsce na ognisko i grilla, więc w chłodniejszy wieczór można posiedzieć przy rozpalonym ognisku. Sam domek klimatyczny, wyposażony we wszystko co potrzeba do codziennego użytku (brak ręczników). Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Odpowiada na każde pytanie. Domek w idealnym położeniu, idealna baza wypadowa do Szczyrku czy do Żywca (10 km), sklepy spożywcze w okolicy, dla niezmotoryzowanych jest też stacja kolejowa. Co dla nas było ważne również dostępność odkurzacza i środków czystości, więc można na bieżąco posprzątać. Blisko góry, nie są to jakieś wysokie szczyty, ale na pierwsze wędrówki jak najbardziej polecamy.

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

Cisza, spokój i widok na góry
    • Domek z 1 sypialnią

Kapryśny podgrzewacz do wody, który potrafił się wyłączyć w losowych momentach

Lokalizacja zapewniająca ciszę, spokój i wspaniałe widoki. Wzorowy kontakt z obsługą.

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

• Domek z 1 sypialnią

Problemy z wodą często nie było cieplej i nie było basenu a w opisie był szkoda bo nie ruszali byśmy się wcale stamtąd rowerów też nie było

Spokój cisza domek ogrodzony nasz piesek mógł odpocząć od obroży

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

Mega nam się tutaj podobało i napewno wrócimy ponownie.
    • Domek z 1 sypialnią

Brak zadaszenia na tarasie, chociażby parasola. Dużo much i dużych samic komara wlatujących do domku - mogłyby być moskitiery w oknach na dole i u góry. Często wyłączająca się pompa wody - na szczęście zostaliśmy poinformowani jak sobie z tym poradzić. Mega ciepło w domku podczas słonecznych dni - można by pomyśleć o montażu klimatyzacji, goście napewno by to docenili :)

Możliwość przyjazdu z psem. W domku było wszystko co niezbędne zaczynając od mebli i kończąc na sprzętach RTV/AGD. Duże ogrodzone podwórko z ogrodem gdzie można było postawić samochód pod drzwiami, ponadto pies miał gdzie się wybiegać. Na plus że domek stoi daleko od innych zabudowań do miało znaczenie dla nas podróżujących z psem. Duży metraż w domku jak dla pary z psem. Duże wygodne łóżko na plus. Bardzo dobra lokalizacja blisko szlaków PTTK. Sprzęt do grillowania i miejsce na ognisko.

• Ocena dodana: 7 maja 2023

• Domek z 1 sypialnią

Czysty i komfortowy domek wyposażony w wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria od kuchni po grilla w ogrodzie.

• Ocena dodana: 23 marca 2023

super

znakomita lokalizacja

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 20 lutego 2023

Wypad 5osobowy z dwoma psami
    • Domek z 1 sypialnią

Problemy z elektryka - mrugające światło w łazience gdy jakieś sprzęty w domu działały i wyłączająca się przez to pompa wody, nie wygodne materace do spania u góry - można by było to zastąpić jednym materacem dużym jak i leżanka nie zbyt wygodna.

Duża przestronna łazienka z super kabina prysznicowa, możliwość zabrania psa bez dodatkowej dopłaty, gospodarz zadbał o brykiet do grilla - sam zaproponował. Kontakt z właścicielem bardzo wygodny i szybki. Ogólnie domek naprawdę warty polecenia. Super część salonowo-kuchniowa przestronna i zachęcająca do siedzenia w niej. Wygodne ogrzewanie gazowe domkum

• Ocena dodana: 18 lutego 2023

• Domek z 1 sypialnią

Dojazd trochę trudny ze względu na błoto na drodze, ale poza tym pobyt zdecydowanie na plus.

Domek przewyższył nasze oczekiwania. W środku znalazło się wszystko co potrzebne, a nawet więcej. Kuchnia super wyposażona wraz z wszystkimi potrzebnymi przyborami, bardzo ładna łazienka, spory prysznic, wygodne łóżka, szybkie wifi. Idealne miejsce, by trochę odpocząć.