3. dolnośląskie – opinie o hotelach

7,8

8,4

7,8

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2024

Hotelik dla osób w podróży. Idealny, by przespać się i jechać dalej.
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Nocowałem 2 razy. Za drugim miałem pokój od strony autostrady. Jest głośno. Nawet po zamknięciu okien słychać mocny szum. Trochę przeszkadza przy zasypianiu. Pomogły zatyczki do uszu.

Personel super. Uprzejmy i pomocny.

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

Przerwa w podróży
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Drzwi do pokoi mogłyby być bardziej wyciszone słychać było ruch i rozmowy na korytarzu.

Bliskość autostrady, dogodna lokalizacja, pyszne i obfite śniadanie. Poza tym wszystko co potrzebne odpoczynku w trasie.

• Ocena dodana: 10 grudnia 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Jedyne o co mogłabym prosić to suszarka w pokoju. Zimą należy uważać na dojazd do hotelu bo droga może być ośnieżona/oblodzona.

Lokalizacja blisko zjazdu z autostrady zdecydowanie na plus. Właściciel był miły, pokój czysty i wystarczający na jedną noc.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 13 listopada 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Niedrogi motel przy autostradzie. Miła obsługa, bardzo dobry dojazd (no bo przy autostradzie). Pokoik malutki, przydałoby się domyć kabinę prysznicową. Na zewnątrz i przy otwartym oknie halas od autostrady - ale tego nie oceniam jako wadę, raczej należało się spodziewać dla takiej lokalizacji. Dla osób podróżujących służbowo i nie wymagających standardów Sheratona godny polecenia. Wifi w pokoju słabe, ale mogłem popracować w jadalni za to plus, minus za rozmiar pokoju, brak stolika, nie było gdzie rozstawić laptopa. Szafy też nie było tylko wieszak. Jeśli ktoś szuka miejsca na wczasy z rodziną to zdecydowanie nie, na krótką przerwę w podróży jak najbardziej sie nadaje. Obsługa bardzo miła i pomocna.

• Ocena dodana: 15 października 2023

Pobyt z jendym noclegiem, służbowo. Miejsce wybrane ze względu na lokalizację.
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Jakość za adekwatną cenę. Wersalem bym tego nie nazwał, ale na krótki pobyt jest ok. Bardzo dobra lokalizacja. Dania serwowane na restauracji smaczne, a porcje bardzo duże. Obsługa w porządku, chociaż nieco ponura. Niemniej pomocna; drobny problem (z mojej strony) rozwiązany.

• Ocena dodana: 10 września 2023

Wszystko ok
    • Pokój dwuosobowy typu Classic z 1 lub 2 łóżkami

* zabawna w zasadzie sytuacja,za duże. słowo, że sie coś nie podobało. Zaspana ja wchodzę do recepcji gdzie przywitał mnie w raczej obojętny Pan. Przed wejściem a było juz ciemno ukazały mi się metalowe schody, które rzuciły mi się w oczy.Pan podał mi klucze wytłumaczył tylko ,ze jeden pokój jest u góry drugi na dole, wcześniej poprosilam , żeby pokazał mi gdzie iść.Powiedzial tylko ,ze schodami na górę i na dół schodami po prawej.Jak się okazało schody byly również w srodku budynku,ktorych nawet nie zauwazylam gdy weszłam do środka.Trafiliśmy na schody przeciwpożarowe, które ukazaly mi się jako pierwsze gdy przyjechaliśmy. Pan dopiero gdy to zauważył wyszedł z recepcji i pokazal schody, których zwyczajnie wczesniej nie zauważyłam.Grzeczniej by było odrazu pokazać właściwe schody. Zwłaszcza gdy jest już ciemno,a człowiek już ponencjalnie zaspany i trochę przez to ogarnięty. Nie mniej jednak,miejsce na nocleg bardzo polecamy. Dziękuję i pozdrawiam.

* bliskość autostrady * czystość * komfortowe łóżka * cisza pomimo bliskości autostrady

• Ocena dodana: 3 września 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Miły personel, dobre jedzenie. Wszystko było ok. Polecam.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

Ładne okolice i czystość bez zarzutów.
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Pokój z balkonem nie ma klimatyzacji - usytułowany na południowy-zachód. Nie dało się spać - dwie nieprzespane noce. Na szczęście byłam poza domem cały dzień. Nie jest do wytrzymania to gorąco i zaduch bez klimatyzacji - istna sauna. W nocy nie można otworzyć okien, gdyz się nie otwierają, a jedynie drzwi balkonowe. Po tej stronie straszliwy chałas z autostrady. W pokoju jest wentylator, ale bardzo głośny i nie ma mowy o jakimkolwiek posłuchaniu radia, czy też obejrzeniu telewizji jak jest włączony. W pokoju z balkonem nie ma żadnej szafy ani wieszaka na ubrania. Nic. Nie ma suszarki do włosów, a czajnik na szczęście można pobrać z recepcji. Brak lodówki... w ppkoju lub na korytarzu. Na szczęście przechowano mi w kuchni jedzenie dla psa. Uważam, że kwota 40 zł. za dobę za psa jest zbyt wysoka. Obiekt TAk, ale pokoje po drugiej stronie. 3 gwiazdki - to chociaż suszarka do włosów, wieszaki w pokoju, lodóweczka na piętrze.

Podrózowałam z psem - zielone i rozległe tereny naokoło, rzeczywiscie pozwalają pospacerować po okolicy. Czysty pokój, wnętrze jadalni i wewnątrz cały budynek oraz otoczenie budynku. Bardzo miła i pomocna Pani sprzątająca oraz gotująca. Dobrze zaopatrzony szwedzki stół w porze śniadania.

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Bardzo przyjemny pobyt
    • Pokój dwuosobowy typu Classic z 1 lub 2 łóżkami

Jedyne czego nam zabrakło, to chociaż mini- lodówka w pokoju, lub na korytarzu do dyspozycji. bo było gorąco. A poza tym , jak na krótki pobyt , mieliśmy wszystko, czego nam było trzeba.

Przede wszystkim bardzo mili właściciele i obsługa. 10/10 ! Przyjechaliśmy na muzyczne wydarzenie, które kończyło się o 2 w nocy i dostaliśmy przedłużony czas śniadania, abyśmy mogli się wyspać - bardzo za to dziękujemy ;) Hotelik położony w zacisznym, spokojnym miejscu, z ładnym widokiem i przyjemnym tarasem. Jedzenie w restauracji bardzo smaczne i domowe. Wszędzie czysto. Powiedziano nam, abyśmy czuli się jak w domu i tak się czuliśmy...a nawet lepiej , bo w domu już nam nikt talerzy pod nos nie przynosi :) Mamy nadzieję , że za rok znów przyjedziemy !

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

• Pokój rodzinny z łazienką

Brak klimatyzacji w pokoju na poddaszu gorąco i duszno w pokoju 28st!

Ładny obiekt blisko autostrady w łóżku materac bajka bardzo wygodne twarde świetne !!

• Ocena dodana: 1 maja 2023

• Pokój dwuosobowy

Dobre śniadanie i miły personel.

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2023

Polecam😊

Wszystko bylo ok

Jedzienie bardzo dobre, mila obsługa, pokoje czyste, czysta posciel, wygodne materace, w ladnej lokalizacji, naprawde polecam!!!!

• Ocena dodana: 31 marca 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Na jedną noc: odpoczynek w trakcie podróży z powodzeniem wystarczający! Wygodne łóżko i łazienka w pokoju. Super Cena nie do pobicia!!!

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 14 grudnia 2022

Idealne miejsce na zatrzymanie się w podróży
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Proste, małe pokoje na pewno widziały lepsze czasy.

Przemiła obsługa Świetna lokalizacja dla podróżujących pobliską autostradą Ciche, spokojne miejsce Smaczne, różnorodne śniadanie Parking

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 29 września 2022

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Wi-Fi nie ma zasięgu w pokojach na dole.

Duże porcje obiadowe. Blisko autostrady.

• Ocena dodana: 20 września 2022

Blisko miejsca pracy

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2022

• Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką

Stosunek ceny do jakości

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Dach nad łazienką spadzisty, przez co źle się z niej korzystało (ciągle uderzanie się o sufit nawet przez niską osobę). Pokój mały na rozłożenie się z dużą ilością rzeczy, ale jedna noc tam była ok

Bardzo wygodne łóżko, pyszne śniadanie, miły personel, hotel idealny na jedną noc w trasie

• Ocena dodana: 17 czerwca 2022

parking

• Ocena dodana: 13 czerwca 2022

Brak...

Wszystko było OK.

• Ocena dodana: 6 maja 2022

• Pokój jednoosobowy z prywatną łazienką

Sympatyczna obsługa, obfite i zróżnicowane śniadanie

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 6 maja 2022

Na jedną noc w drodze bardzo ok. Ciepła woda, czyste wygodne łóżko.
    • Pokój dwuosobowy

Wywaliłabym te wykładziny, pokoje odmalowane a wykładzina trochę straszy. Ręczniki mogłyby być nowsze. Ale generalnie miejsce w porządku na odpoczynek.

Wygodne miejsce na odpoczynek w drodze, prysznic i dalej w trasę. Czyste wygodne łóżka, spory parking, miła obsługa.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 29 stycznia 2022

Na jedną noc znośnie. Materac w łóżku do wymiany.
    • Pokój jednoosobowy z prywatną łazienką

Niestety, to co najważniejsze w hotelu na jedną noc, czyli łóżko, materac, zawiodło. Bardzo niewygodny. Brak w pokoju wieszaków, nie bylo pilota do tv i pokoik b.maly.

Obsługa super. Śniadanie super. Łazienka czysta, bardzo ładna, hol i recepcja w porzadku. Część jadalna w porzadku.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 16 grudnia 2021

• Pokój jednoosobowy z prywatną łazienką

Obsługa na poziomie -1. W momencie gdy podszedłem poprosić o rozkręcenie grzejników usłyszałem pytanie czy mi zimno ? Odp tak . A w odpowiedzi dostałem : a mi ciepło .... Żałosne , ale czegóż więcej spodziewać się po jakimś ..... panu siedzącym tam jak za kare :) więcej empatii

Hotel ok. Mały 1 osobowy pokój

Pobyt: listopad 2021