3. małopolskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

- Nic

- Dobra lokacja - Tanio - Wysoka jakosć

• Ocena dodana: 15 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Idealna lokalizacja, ładne, czyste pokoje

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

Bardzo polecam! Z pewnością wrócimy tu za rok
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Nie mam się do czego przyczepić

Bardzo czysto i przyjemnie. Kuchnia w pełni wyposażona. Domek jest nieco na uboczu co zapewnia spokój i ciszę, ale jest na tyle blisko że można pieszo odwiedzić sklepy czy karczmy. Piękny widok z okna i przemiła właścicielka.

• Ocena dodana: 7 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Miejsce cudowane, mieliśmy pokój z widokiem na góry coś pięknego. Wszędzie ciepło, gorąca woda ,bardzo czysto i wszystko zadbane ,kuchnia wyposażona w pełni nowym sprzętem, serdecznie polecamy, lokalizacją również Dobra wszędzie blisko .

• Ocena dodana: 11 grudnia 2023

Piękne miejsce

Nic

Bardzo ładne miejsce, ciche , spokojne. Dom bardzo czysty, zadbany. Kuchnia dobrze urządzona, wszystko na najwyższym poziomie.

• Ocena dodana: 10 grudnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Spędziłam z rodzina 1 noc. Mieliśmy apartament na poddaszu. Wygodne łóżka, kuchnia w pełni wyposażona. Czysto ciepło no i wanna w łazience to ogromny plus. Poprosiliśmy o późniejsze wymeldowanie i nie było problemu. Dziękujemy 😊

• Ocena dodana: 10 grudnia 2023

Polecam w 100 % ❤️

• Ocena dodana: 28 września 2023

Tu zaznasz chwili spokoju
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Przemili właściciele, ze wszystkim bez problemu było można się dogadać. Apartament bardzo czyściutki, komfortowy, na stanie ręczniki, suszarka, niezbędne rzeczy w kuchni, a nawet kawa czy herbata. Lokalizacja również super, blisko busy do Zakopanego, czy w inne kierunki, sklep i karczmy! Za oknem oko cieszyły małe cielaczki i kuc

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

• Rodzinny apartament typu Studio

Gorąco polecam, przemili właściciele i super wyposażenie:)

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

Na pewno wrócimy
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Na siłę można by się przyczepić do jakości drogi dojazdowej ale to naprawdę na siłę

Idealne miejsce na wypoczynek. Cisza w nocy,blisko do wszystkich ważniejszych miejsc,praktycznie pełne wyposażenie do dyspozycji. Na pewno wrócimy

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2023

fajny nocleg za przystępne pieniądze
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Troszkę spodziewaliśmy się lepszego widoku na Tatry z balkonu po nazwie wynajmowanego pokoju (żeby zobaczyć Giewont to trzeba było się trochę wychylić poza balkon, pokój był tak jakby od boku budynku). Można byłoby się doczepić też do tego telewizora - momentami "nie wyrabia", telewizja naziemna czy YouTube bez zarzutów, ale np. chcąc włączyć napisy do filmu na Netlixie wyrzucało nas z aplikacji. Po chwili zrezygnowaliśmy z oglądania filmu i włączyliśmy serial na Disney+, niestety za każdym razem telewizor się zacinał przy około 37-40 minucie odcinka i był troszkę nagrzany.

FENOMENALNE wyposażona kuchnia- jest tam naprawdę wszystko, jakieś przyprawy, toster (polecamy zrobienie sobie tostów na szlak), mąka, przeróżne rodzaje naczyń, kubków, patelni, garnczków, kawa, różne herbaty, nawet płatki śniadaniowe widzieliśmy. Ogółem fajny nocleg, przytulny pokój. W pokoju telewizor ze SmartTV, można sobie włączyć YouTube, Netflix czy Disney+. Łóżka naprawdę wygodne. Na zewnątrz hamaki, jakieś zabawki dla dzieci, wiata grillowa (nawet tacki na grilla były przygotowane). Okolica spokojna, nie słychać samochodów z ulicy. U sąsiadów pasą się cielaczki, konie. W pobliżu fajna restauracja Muzykancko i blisko sklepy. Niedaleko również do Zakopanego.

• Ocena dodana: 23 lipca 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Fantastyczny pobyt. Super pomocni właściciele. Wszystko dostępne w obiekcie. Bardzo dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 20 lipca 2023

Bardzo dobrze.
    • Apartament z widokiem na góry

Czystość, wyposażenie i podejście do klienta.

• Ocena dodana: 6 lipca 2023

Świetne miejsce!
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Jak zawsze wszystko świetnie!

• Ocena dodana: 28 czerwca 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Perfekcyjne miejsce na wypoczynek. Czysto, wszystko zadbane.Wyposażenie kuchni powyżej oczekiwań (jest tam wszystko!). Do dyspozycji jest również duża świetlica do spędzania czasu w deszczowe dni (Gry planszowe, piłkarzyki, telewizor). MINUSÓW BRAK. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do sklepu oraz karczmy z pysznym jedzeniem. GOSPODARZE wspaniali. Służą radą i pomocą :) Z pewnością jeszcze tam wrócimy Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór!

• Ocena dodana: 7 maja 2023

Wspaniały pobyt podczas majówki!
    • Rodzinny apartament typu Studio

Doskonała lokalizacja, przemili gospodarze, nieskazitelnie czysty, świetnie wyposażony apartament. Znakomite miejsce na krótszy lub dłuższy wypoczynek. Serdecznie polecam!

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2023

Rewelacja!!

Nie ma takiej rzeczy.

Dwie osobne sypialnie i salon z aneksem dają możliwość komfortowego pobytu dwóm parom. pełne wyposażenie, czysto i bardzo ładnie. Do tego parking pod domem .

• Ocena dodana: 28 marca 2023

Bardzo udany pobyt
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Z całego serca polecamy to miejsce. Czyste i zadbane pokoje, wszytko na najwyższym poziomie. Właścicielka jest przemiła i sprosta nawet wymagającym klientom, którzy mają w planach zaskoczyć swoją drugą połówkę.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 9 lutego 2023

Bardzo ładne apartamenty w relatywnie przystępnej cenie. Polecam!
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Ładne i przestronne pokoje, bardzo sympatyczni gospodarze

• Ocena dodana: 31 października 2022

Zdecydowanie polecam!
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Przede wszystkim przemiła właścicielka. Wszędzie czysto i pachnąco. Wygodne łóżko. Piękny widok na góry z balkonu. Wszystkie niezbędne przybory kuchenne na miejscu oraz te do codziennego użytku, suszarka do włosów, żelazko itp. Cisza i spokój. Miejsca parkingowe. Świetna baza wypadowa na szlaki. I 5 min spacerem do Karczmy Muzykancko z pysznym jedzeniem i fajnym klimatem góralskim.

• Ocena dodana: 18 października 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Hałasy z korytarzu są dość słyszalne, z sąsiednich pokojów delikatnie się niosło.

Domek jak i pokój z aneksem jest tak wypasiony i tak przemyślany, że szczena opada! Zacznę od kontaktu i Pani zarządzającej obiektem. Przemiła i sympatyczna obsługa, chętna do pomocy. Wejście do domku i efekt wow! Piękne foto obrazy z Tatr, nowoczesne i minimalistyczne wykończenie. Co do pokoju. Chyba nasz najlepszy z bookingu w jakim byliśmy! Serio! Balkon z widokiem na Tatry, piękna łazienka i super w pełni wyposażony aneks kuchenny. No po prostu czego chcieć więcej! Bardzo czysto. Dużo miejsca na zostawienie samochodu. W okolicy parę minut pieszo do dwóch restauracji i marketu. Do Zakopanego bardzo blisko. Są liczne połączania autobusowe. Piękna okolica. Z pewnością powrócimy do tego miejsca!

• Ocena dodana: 24 września 2022

Bardzo dobry pobyt
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

lokalizacja - w spokojnej okolicy, ale genialna baza wypadowa. 5min na nogach sklep groszek i karcma muzykancko. wyposażenie - wszystko czego trzeba, suszarka w łazience, na dole nawet pralka! na balkonie jest składany suszak - więc jeżeli ktoś tak jak my melduje się codziennie na innych termach i musi suszyć dużo rzeczy to ma myk! pokój rekreacyjny - jest duży tv, głośnik i piłkarzyki! balkon - widoki podgrzewana podłoga w łazience:)) kontakt z właścicielką czystość w całym domku zameldowanie/wymeldowanie eleganckie, bezproblemowe

• Ocena dodana: 15 września 2022

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Nowe czyste miejsce z dostępem do kuchni. Właściciele fantastyczni, pomocni, poprosiłam o tort niespodziankę i moja prośba została spełniona. Świetna baza wypadowa. Polecam.