3. wielkopolskie – opinie o hotelach

9,1

10,0

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy

bardzo dobre warunki, super okolica, wspaniali właściciele, blisko centrum Poznania

• Ocena dodana: 16 listopada 2023

Super miejscówka na pobyt jedno i wielodniowy

Brak uwag

Wystrój klimatyczny i gustowny Dopieszczony w każdym detalu Pyszne jedzenie okraszone przemiła rozmową z Panią Właścicelką Pokój przytulny spełniający oczekiwanie miejsca do wypoczynku .

• Ocena dodana: 29 lipca 2023

• Pokój dwuosobowy

Sympatyczne miejsce na chwilę wytchnienia. Cudowne alpaki i daniele. Pyszne jedzenie oraz zaangażowani właściciele. To dobry przepis na zadowolenie i odskocznię od codzienności.

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy

Ciasna kabina prysznicowa, brak możliwości otwarcia okna, bardzo malutki pokój, łóżko pod skosem wręcz klaustrofobiczne, cena śniadania podana była 35 zł, a kosztowało 45 zł za osobę/dzień.

Bardzo czysto i schludnie, przyjemna spokojna okolica, świeże produkty śniadaniowe, elastyczna i sprawna obsługa, wygodne łóżko.

• Ocena dodana: 18 czerwca 2023

Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi
    • Domek

Nocowaliśmy w leśnym domku. Bardzo nam się podobał wystrój, przestrzeń dla naszej rodziny i możliwość posiedzenia przy stoliku tuż przy domku wieczorem. W tym czasie dzieciaki mogły szaleć na parku linowym. Na terenie obiektu dodatkowo znajduje się staw z małą plażą, miejsce do zrobienia ogniska, plac zabaw, dużo zielonego terenu do biegania i zwierzęta, w tym urocze alpaki, które można zabrać na spacer. Wokół piękny las. Właściciele są bardzo mili i pro-klientowi, można z nimi wszystko załatwić. Śniadania smaczne, w formie bufetu.

• Ocena dodana: 17 stycznia 2023

Brak uwag.

Przytulny, czysty, dobrze wyposażony pokój. Lokalizacja obiektu w spokojnej okolicy, na skraju lasu. W pobliżu atrakcje dla dzieci.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 4 października 2022

• Pokój jednoosobowy

Otwartość, sympatyczna obsługa, dobre jedzenie, ładne pokoje

• Ocena dodana: 30 września 2022

Super

otoczenie

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2022

na miejscu restauracja z dobrym polskim jedzeniem i atrakcje dla rodzin - alpaki i „małpi gaj”. Domek nowy i czysty. bar
    • Domek

przesympatyczna właścicielka, pyszne śniadanie z dużym wyborem, teren wokół idealny na spacery albo złapanie oddechu nad wodą

• Ocena dodana: 29 lipca 2022

Polecam
    • Pokój jednoosobowy

Właściciele przemili, pomocni a w moim przypadku było to bardzo potrzebne. Jeszcze raz dziękuję Wam bardzo.

• Ocena dodana: 28 maja 2022

super miejscówka.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 19 maja 2022

Super personel

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 25 listopada 2021

W tej kategorii cenowej hotel wart polecenia.
    • Pokój jednoosobowy

W pokoju przydałby się czajnik.

Przede wszystkim przemili Gospodarze, bardzo uprzejmi, pomocni, spełniający wszystkie oczekiwania gości. Śniadania super. Gospodarze pytali, co zjem na śniadanie - i spełniali wszystkie prośby. W pokoju i łazience czyściutko i cieplutko. Łóżko wygodne, choć trochę wąskie. Za taką cenę wygody ponad oczekiwania.

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2021

• Pokój trzyosobowy z prysznicem

Personel bardzo miły. Otoczenie i sam obiekt bardzo zadbane. Dzieciaki były zachwycone kucykami.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2021

Cudowne miejsce
    • Pokój dwuosobowy

Wszystko na najwyższym poziomie. Pokój wygodny, rozległy ogród, blisko wiele atrakcji. Cudowne śniadania. Polecamy też restaurację, zarówno dania jak i wybór win. Przede wszystkim pochwała należy się pracownikom hotelu, którzy cały czas dbali o nasz komfort i zadowolenie. Spędziliśmy cztery niezapomniane dni w tym miejscu i okolicach.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2021

W centrum regionu
    • Pokój dwuosobowy

Doskonałe miejsce zarówno do noclegu jak i skorzystania z oferty restauracji. Sezonowe dania szparagowe można powiedzieć wykwintne. Pomidorowa aromatyczna i można prosić tylko o nieco mniej soli. Teren jest obszerny, zadbany, zielony. Jest staw z małą plażą i leżakami. Aż przyjemnie posiedzieć wśród pola kukurydzy i śpiewu ptaków. Dzieci uroczo biegają po trawie i w parku linowym w lesie. Miło było popatrzeć na odbywająca się w namiocie plenerowym osiemnastke. Sama żałuję że nie mogę tam takiej zorganizować;)) Muzyka, nie wiem czy organizowana przez obiekt znakomita patrząc na śpiewy i tańce młodzieży. Zostaliśmy powiadomieni o możliwym hałasie więc pełen profesjonalizm. Pokój z bardzo wygodnymi łóżkami. Czysto, wyremontowane. Dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy, w której liczne atrakcje. Niedaleko jeziora do kąpieli. Marzymięta to miejsce, do którego będę chciała wrócić.

• Ocena dodana: 18 lipca 2021

Dobre miejsce na krótkie pobyty - zwłaszcza dla rodzi z dziećmi
    • Pokój jednoosobowy

Niestety w pokoju nie było klimatyzacji - było w nim na prawdę gorąco, a małe okno nie dawało możliwości przewietrzenia pomieszczenia. W pokoju brakowało też lodówki. Pokój był mały - dla 1 osoby ok, ale myślę, że dla pary trochę byłby za ciasny.

Obiekt zadbany, otoczony przyrodą, dostosowany dla rodzin z dziećmi - kucyki, alpaki, park linowy, plac zabaw. Poza tym jest też miniplaża i jeziorko - można się zrelaksować. Na dole budynku znajduje się restauracja (bardzo dobre jedzenie), na poddaszu pokoje. Obiekt oceniam wysoko, widać, że gospodarze starają się, by każdy gość był zadowolony podczas pobytu.

• Ocena dodana: 18 czerwca 2021

Polecam dla rodzin
    • Pokój dwuosobowy

Może jedynie trochę zbyt ciepło w pokojach na piętrze i troszkę drogo w restauracji.

Świetna lokalizacja, wyjście z gościńca prosto do lasu, blisko wielu ciekawych miejsc (Śrem, Kórnik, Szlak Bobrowy) wiele atrakcji dla dziecka (koniki, owce, alpaki, pies, kot, plac zabaw, zabytkowy traktor, park linowy, piłkarzyki), pięknie zagospodarowany teren, widoki nieco ze wzniesienia na las i na pola, bardzo smaczne jedzenie, przemiła obsługa i szefostwo, krzesełka dla dzieci przy stole, bardzo czyste, odnowione pokoje i łazienki, 24h doba, duży i bezpłatny parking, bardzo przystępna cena.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

Przyjemny
    • Pokój trzyosobowy z prysznicem

Położenie obiektu. Zbyt blisko ruchliwej drogi. Gdy się nocuje to jest to dokuczliwe.

Fajne miejsce na krótki wypoczynek z dziećmi. Park linowy, dmuchaniec i zwierzęta to frajda dla dzieciaków

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

Mało przyjemny pobyt, może źle trafiłem, może to ja miałem za duże oczekiwania.
    • Apartament

W sumie całokształt: 1. Trochę szalona, gadatliwa i nie pozwalająca dojść do słowa Pani (tak która opiekowała rezerwacje). 2. Zamieszanie komunikacyjne co do pokoju.- zarezerwowałem apartament, pokój który miał oznaczenie "apartament" był zajęty a umieszczono mnie w pokoju nr 9. Nie był on zły a jego część na poddaszu przyjemna. Lecz na dole łóżko we wnęce przy toalecie nie wygląda jak apartament. Dalej domniemam że zostałem oszukany, z tłumaczeniem że pokój nr 9 to też apartament. 3. Pani zwracała uwagę żeby pies nie latał bez smyczy, co jest oczywiste. Przykre że o tym w ogóle trzeba informować. No ale wychodząc z psiakiem na spacer (na smyczy oczywiście), okazało się że na terenie obiektu biega pies bez smyczy, pies który obszczekał i rzucał się do mojego psa. Gdyby nie państwo którzy siedzieli na zewnątrz nie zareagowali (to nie był ich pies), to mogło by skończyć się to nieprzyjemnie. 4. Brak recepcji, klucze wydaje coś a la' pan dozorca. Ja ostatecznie skróciłem pobyt

Pokój był czysty i z względnie dobrze działającą klimatyzacją (choć nie było do niej pilota więc na poddaszu było strasznie gorąco). Jedzenie również nie było złe.

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

Znośny
    • Pokój dwuosobowy

Po przyjeździe w recepcji nikogo nie zastałem (mimo umówienia terminu), klucze wręczył mi ogrodnik po telefonie do właściciela (?). Pokój okazał się niesprzątnięty (napoczęta woda, brudna pościel i szklanki) i było w nim bardzo gorąco - po zgłoszeniu uwagi dostałem inny - czysyty z dodatkowym wentylatorkiem. Temperature w pokoju bardzo trudno doprowadzić do akceptowalnej, ponieważ okno sie w pełni nie otwierało do tego nie było moskitiery także trzeba było dodatkowo walczyć z komarami i muchami. Łóżka w pokoju były bardzo twarde i dodatkowo nierówne, obudziłem się cały obolały. Śniadanie dość duże, ale smakowo przeciętne (ktoś za dużo soli). Zjadłem pół bułki z serem, do tego nieco jajecznicy i kawa - za ponad 40zł to trochę słabo.

Dobre miejsce na chwile wypoczynku z dziećmi - jest stawik i zwierzaki w ogrodzie.

• Ocena dodana: 27 września 2022

• Pokój jednoosobowy

Było poprawnie. Fajny teren wokół gościńca.

• Ocena dodana: 22 lipca 2021

4,0
    Omijać szerokim łukiem
    • Pokój dwuosobowy

Pracownicy byli wyjątowo niemili. Pierwsze wrażenie koszmarne. Od razu na wstępie zamiast dzień dobry nakrzyczano nan nas (dosłownie), że jesteśmy z psem. Specjalnie zarezerwowałam tam pokój, bo na booking.com było zaznaczone że obiekt akceptuje zwierzęta. Na wszelki wypadek dzień wcześniej pisałam maila, zaznaczając przyjazd z psem. Dostałam nawet odpowiedź na tego maila, że nie ma problemu i czekają, po czym, jak pojawiliśmy się w recepcji, zmęczeni po pięciogodzinnej podróży, pani oświadczyła, że mail był automatyczny, a za psa trzeba dopłacić 50 pln za dobę, trzymać go cały czas na smyczy i na podłodze, bo w pokoju są narzuty na łóżka, które mogą się pobrudzć. W końcu, po ostrej wymianie zdań, udało się uniknąć dopłaty, ale koszmarne pierwsze wrażenie zostało. Do końca unikaliśmy pracowników, spędzając całe dnie poza ośrodkiem i na pewno więcej tam nie wrócimy.

Ośrodek jest ładnie położony, pokoje są wygodne.

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

• Apartament