3. podkarpackie – opinie o hotelach

9,5

• Ocena dodana: 18 czerwca 2024

Mega chill !
    • Dom z 2 sypialniami

Jacuzzi i sauna - wygrały wszystko ! Bardzo dobry kontakt z gospodarzem.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Polecam, bardzo OK !
    • Dom z 2 sypialniami

Nie ma się do czego przyczepić, obiekt godny polecenia.

Skorzystaliśmy z pobytu w domku w weekend majowy - dwoje dorosłych oraz dzieci: 14 i 8 lat. Obiekt w totalnym "labiryncie", jednak gospodarz pomógł dojechać. Sam obiekt znakomity, wysprzątane na błysk, wyposażenie pełnie, "niezużyte", gdybyśmy wiedzieli, że wszystko jest nasz bagaż z pewnością byłby mniejszy choćby o suszarkę do włosów, żelazko czy ręczniki:) Piękny, zadbany ogród, super zarówno do grillowania jak i opalania, jacuzzi to dodatkowa świetna atrakcja. Okolica spokojna, niestety byliśmy zbyt krótko, by gdzieś dalej pojechać, ale jest gdzie pospacerować w ciszy i spokoju. Nasz pies też zadowolony. Urocza niespodzianka na przywitanie - słodkości i wino, bardzo miły gest:)

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2024

Świetne miejsce dla chcących spędzić czas w ciszy wśród śpiewu ptaków
    • Dom z 2 sypialniami

Czystość, przygotowanie pobytu , świetny i przemiły właściciel, balia na zewnątrz

• Ocena dodana: 10 grudnia 2023

• Ze zwierzęciem
    • Dom z 2 sypialniami

Domek bardzo ładny widać że nowy. Dostaliśmy miłą niespodziankę:) dziękujemy i napewno wrócimy.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 29 września 2023

Domek w Radawie

Nie było takich rzeczy.

W Radawie jesteśmy już kolejny raz. Piękny i nowoczesny domek, spokojna i urokliwa okolica. Blisko zalewu i ośrodka w Radawie. Gospodarz bardzo miły i pomocny. Domek jest w pełni urządzony. Super dodatkiem jest ruska bania, bardzo fajne rozwiązanie w zimne wieczory.

• Ocena dodana: 24 września 2023

• Dom z 2 sypialniami

Podobało się nam wszystko 🤍 piękne widoki Estetyczny i dopieszczony domek ! Wszystko wyższa klasa 🔥

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

Wszystko się podobało :)

Podobało nam się, że domek jest nowy, bardzo dobrze wyposażony, a każdy jego element dopieszczony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Właściciel zatroszczył się o niezwykle miłe przywitanie w postaci butelki wina i słodyczy, ponadto wykazał się zainteresowaniem tym, czy nasz pobyt przebiega bezproblemowo. Domek wyposażony jest we wszystkie niezbędne rzeczy, a nawet więcej niż można by było się spodziewać. Jest to nowa nieruchomość pachnąca jeszcze nowością, otoczona ładnym ogródkiem i lasem. Wokół jest bardzo cicho, co sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Na werandzie domu jest stolik, krzesełka i co najważniejsze jacuzzi ( radzimy odpowiednio wcześniej je nagrzać przed skorzystaniem). Serdecznie pozdrawiamy!