3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,9

9,5

9,3

• Ocena dodana: 2 czerwca 2024

Świetna lokalizacja, bardzo miły i pomocny personel, do dyspozycji gości parasole znajdujące się przy recepcji oraz mapy
    • Apartament z 1 sypialnią 17

Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do pobytu

Przede wszystkim lokalizacja, blisko centrum ale również niedaleko szlaków górskich. Apartament również świetnie wyposażony, wszystkie niezbędne akcesoria takie jak suszarka do włosów czy żelazko były do indywidualnej dyspozycji. Dodatkowym atutem był darmowy parking bezpośrednio pod obiektem

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Szczerze polecam, jeśli jeszcze wrócę do Zakopanego to właśnie do tego obiektu.
    • Apartament z 1 sypialnią 7

Świetna lokalizacja, zarządzający obiektem bardzo pomocny. W apartamentach czysto, możliwość wymiany ręczników, dołożenia papieru toaletowego.

• Ocena dodana: 5 marca 2024

• Apartament z 1 sypialnią 17

Obiekt bardzo przyjemny a przede wszystkim czysciutki. Gospodarz miły i uczynny. To nie był nasz pierwszy pobyt więc to o czymś świadczy Polecam serdecznie. Jeśli do Zakopanego to tylko Apartamenty Inny Świat

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Super widoki, właściciel bardzo uprzejmy, łożko wygodne, polecam
    • Apartament z 1 sypialnią – 18

Podejście właściciela do wynajmującego, wszędzie blisko, niczego nam nie brakowało.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Brak akceptacji zwierząt

Lokalizacja, czystość, wyposażenie,miła obsluga.

• Ocena dodana: 2 lutego 2024

Miejscówka przewyższająca oczekiwania!
    • Apartament z 1 sypialnią 10

Czystość zachowana na najwyższym poziomie, gustowny i wygodny wystrój, nowoczesne i kompletne wyposażenie, bardzo dobra lokalizacja. Mają bardzo dobrą zasadę, że rezerwujesz konkretny pokój i go otrzymujesz (chcieliśmy z widokiem na góry i taki dostalismy). Przemiły gospodarz, służący wszelką pomocą. Polecamy na 100%!

• Ocena dodana: 27 stycznia 2024

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 1 stycznia 2024

Super
    • Apartament z 2 sypialniami - 2

Wspaniałe miejsce na wypoczynek . Polecam serdecznie , czysto , bardzo wygodne łóżka .

• Ocena dodana: 15 grudnia 2023

Świetna baza wypadowa to Tatrzańskiego Parku Narodowego

Obsługa bardzo miła i pomocna. Przyjemny wystrój, wygodne łóżko. Parking

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 17 października 2023

Wygodnie i komfortowo - idealne miejsce na kilkudniowy odpoczynek
    • Apartament z 1 sypialnią 9

Mało istotne drobiazgi - budowa naprzeciwko, ale na szczęście nie zaczynali hałasować zbyt wcześnie, a w ciągu dnia chodziliśmy po górach, więc nie odczuwaliśmy z tego powodu dyskomfortu. W budynku brak windy - więc osoby którym jest potrzebna powinny wybierać apartamenty na parterze.

Bardzo czysty i wygodny apartament, położony w świetnej lokalizacji - blisko centrum ale też na szlaki (Dolina Białego, Ścieżka pod Reglami, Kuźnice). Ładny wystrój, dbałość o szczegóły, przyjemna łazienka i oddzielna sypialnia. Działające ogrzewanie. Gospodarz dbający o gości.

• Ocena dodana: 9 października 2023

• Apartament z 1 sypialnią 7

Brak porządnych zasłon na noc.

Lokalizacja, wyposażenie i czystość bez zarzutu.

• Ocena dodana: 8 października 2023

• Apartament z 1 sypialnią 17

Bardzo dobra lokalizacja. Czystość na najwyższym poziomie. Wyposażenie kuchni i łazienki w pełni przemyślane, było wszystko czego potrzebowaliśmy. Obsługa świetna. Dziękujemy bardzo Pany Markowi, który zajmował się gośćmi. Udogodnienia takie jak parking, pralka, żelazko itp. do dyspozycji. Chcemy tam wracać.

• Ocena dodana: 4 października 2023

• Apartament z 1 sypialnią 17

Uprzejmy Pan zainstalował nas w pokoju oraz udzielił cennych rad na temat pobytu.

• Ocena dodana: 10 września 2023

Weekend w Zakopanym po 15 latch aby powspominać studenckie i licealne wypady. Teraz z najmłodszą 8 latką. Lokalizacja su

Brak.

Przemiła i pomocna obsługa. Wyjazd na wariata ostatni raz byliśmy w Zakopcu 15 lat temu…i chcieliśmy pokazać naszemu 8 letniemu maluchowi Zakopane i aby „lposmakował” polskie góry. rezerwacja last minute w drodze z Enegylandii ale strzal w 10. Gospodarz przemiły i pomocny Wielkie Dzięki udało nam się.

• Ocena dodana: 8 września 2023

• Apartament z 1 sypialnią 17

Wyjątkowe miejsce stworzone z pasją i z niepowtarzalną atmosferą, w którym czuliśmy się wyjątkowo. Apartament jest bardzo czysty i zadbany, wyposażony we wszystko co potrzebne podczas pobytu. Łóżka wygodne, łazienka przestronna z dużą kabiną i deszczownicą z czego bardzo ucieszyła się Córka. Na przestronnym balkonie można odpocząć po dniu spędzonym na szlakach. Apartament znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: blisko Krupówek, Wielkiej Krokwi i szlaków. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. W pobliżu znajdują się sklepy oraz restauracje. Gospodarz jest bardzo miły i pomocny. Dba o każdy detal podczas pobytu. Dziękujemy za miłe przycięcie i opiekę podczas całego pobytu oraz za wszystkie wskazówki i podpowiedzi. Serdecznie pozdrawiamy! Polecamy to miejsce w 100%.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2023

Znakomita baza wypadowa na wszystkie szlaki.
    • Apartament z 1 sypialnią – 18

Doskonała lokalizacja, czystość, pralka, aneks kuchenny. Wszystko rozsądnie przemyślane i pozwalające komfortowo spędzić urlop.

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

Wśród wielu miejsc, jakie odwiedziliśmy to jest jednym z najmilej wspominanych, gorąco polecam!
    • Apartament z 1 sypialnią 7

Delikatny problem to Internet. Ten komórkowy - oczywiście niezależny od właściciela obiektu - działa słabo, jak i w wielu innych miejscach Zakopanego. Wifi - czasem opóźnienia są spore, co powoduje zerwanie połączenia, ale gospodarz uprzedzał, że tak może być. Filmów może nie da się obejrzeć, ale trasy w góry zaplanować spokojnie, więc to niewielka niedogodność. Trafiliśmy na te masakryczne upały i tropikalne noce. Niewiele takich dni w roku, więc klima jest pewnie nieopłacalna, niemniej tu by się przydała, bo nocą było naprawdę gorąco, na zewnątrz wcale nie lepiej. A że okno mieliśmy na ulicę, to przy weekendowym ruchu jest zbyt głośno, żeby spać przy otwartym oknie. Obie uwagi są tak naprawdę symboliczne i w niczym nie ujmują wartości pobytu.

Bardzo dobry kontakt z gospodarzem, mimo, że dotarliśmy do Zakopanego bardzo późno, nie było żadnego problemu. Dostaliśmy mapki, dobre rady dotyczące restauracji, dojazdu. Lokalizacja świetna - kilka minut pieszo od środka Krupówek, a zarazem łatwy dojazd. Stąd wszędzie jest blisko :) Krokiew, Kuźnice, Gubałówka - na piechotkę. Wyjazd do dalszych lokalizacji też wygodny bez wjeżdżania w najbardziej zakorkowane drogi. Przy wejściu czekają parasole, przed domem jest prywatny, ogrodzony parking, co w centrum Zakopanego wcale nie jest takie oczywiste. Apartament urządzony ze smakiem, ma wszystko, czego potrzeba na kilkudniowy wypad w góry. Aneks kuchenny, ekspres przelewowy, lodówka, mikrofala. Jest czysto i naprawdę miło. Łóżka wygodne, pokoje ciche, praktycznie nie słychać "sąsiadów" zza ściany. Osobna sypialnia, balkon, pokój dzienny, aneks kuchenny - miejsca dużo. My byliśmy we trójkę i dla nas było idealnie.

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią 16

Wspaniałe miejsce w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko centrum a jednak cicho i spokojnie. Apartament rewelacyjny - piękne wnętrze, przestronnie i bardzo czysto. Kolory, dekoracje - wszystko pięknie dobrane. W kuchni jest wszystko, co może się przydać. Łóżka wygodne a pościel bardzo miła, miękka. Łazienka przestronna z dużą kabiną. Parking obok domu, właściciel bardzo miły i pomocny. Naprawdę odpoczęliśmy i bardzo chętnie wrócimy!

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

• Apartament typu studio 4

Bardzo czysty i świetnie wyposażony apartament, przemiły i pomocny Pan Marek, parking w cenie, super lokalizacja! Wszędzie blisko, cicho i super kontakt z opiekunem obiektu! Na pewno wrócę! Polecam serdecznie!

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami - 3

Super lokalizacja. Bliskość do centrum. Gospodarze obiektu zawsze są do dyspozycji. Polecam ten obiekt. Wszystko na 100% jak w opisie

• Ocena dodana: 27 lipca 2023

Wrócimy naprawdę warto.
    • Apartament z 1 sypialnią 9

Bez uwag.

Położenie,domowy klimat,uprzejmy, życzliwy i fachowy gospodarz.

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią 10

Wspaniały standard z gustownym wyposażeniem , świetna lokalizacja , miły personel, miło i przyjemnie , polecam