3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Groń – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Lux Houses w DOMKU tylko DWA APARTAMENTYz jacuzzi zewnętrznym

9,6

• Ocena dodana: 10 maja 2024

Było super.
    • Apartament z balkonem

To już nasz drugi pobyt w tym obiekcie. Właściciele są bardzo mili, wokół panuje cisza i spokój. Eleganckie, dobrze wyposażone apartamenty. Okolica idealna dla tych, którzy chcą wypocząć a jednocześnie mieć blisko do Zakopanego. W samej miejscowości, nie daleko miejsca pobytu można podziwiać panoramę Tatr, są też sklepy, restauracja z pysznym jedzeniem. Polecam

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

• Apartament z balkonem

Przy wyborze miejsca wypoczynku sugerowaliśmy się oceną i nie zawiedliśmy się :) Przesympatyczni i pomocni właściciele, przepyszne powitanie regionalnymi przysmakami, wystrój apartamentu przytulny i klimatyczny, już nie mówiąc o nieskazitelnej czystości. Kuchnia jest wystarczająco zaopatrzona. Okolica cicha i spokojna, w pobliżu restauracja w której można zmarznie zjeść. Polecamy i z pewnością tu wrócimy!

• Ocena dodana: 23 lutego 2024

To był bardzo miły wyjazd :-) Gorąco polecam!

---------------

Piękny i bardzo czysty apartament wyposażony we wszystko, co trzeba - w kuchni niezbędne sprzęty, czajnik itp. Sam apartament urządzony bardzo gustownie, z górskim klimatem - widać, że właściciele włożyli w to nie tylko mnóstwo pieniędzy, ale i serca. Brawo - efekt zachwyca. Również czystość na najwyższym poziomie! Wszystko lśniło i pachniało - duży plus! Pod domkiem miejsce parkingowe - kolejny plus! Przepiękna okolica - spacerkiem około 1,5 km w górę górna stacja narciarska Kotelnicy, a podczas spaceru zapierające widoki na ośnieżone (luty) Tatry - MEGA! Bardzo mili i pomocni właściciele. Aaaaa - i na powitanie dostaliśmy powitalny zestaw oscypków - to było bardzo miłe (i pyszne :). Polecam z całego serca i pozdrawiam Gospodarzy! Dzięki - na pewno się jeszcze zobaczymy ;)

• Ocena dodana: 16 lutego 2024

100 z 10, byliśmy w tym apartamencie po raz kolejny i na pewno wrócimy, ciepło, przyjemnie, super atmosfera😁
    • Apartament typu studio

Wszystko było super, nie ma żadnych minusów😇

Wszystko było super : ) Bardzo ładny domek z parkingiem, cicha okolica, MEGA PRZYJEMNE WŁAŚCIECIELE🙂

• Ocena dodana: 29 stycznia 2024

• Apartament z balkonem

Właściciele niezwykle mili,pomocni przywitali mnie pysznymi oscypkami:) Bardzo piękne,przytulne miejsce żeby spędzić z rodzinką lub nawet w pojedynkę.Widoki z okna prześliczne:)Polecam z całego serca

• Ocena dodana: 28 stycznia 2024

• Apartament typu studio

Serdecznie polecam pobyt w tym miejscu. Apartament piękny, wszystko co potrzebne, a nawet więcej było dostępne w pokoju. Dodatkowo super jacuzzi na zewnątrz. Idealna baza wypadowa na piesze wycieczki, stoki narciarskie, termy. Do tego przemili właściciele :) Jeszcze raz serdecznie polecam i do zobaczenia na pewno :))

• Ocena dodana: 7 stycznia 2024

Cisza, świeże powietrze, niewiarygodnie uprzejmi właściciele
    • Apartament typu studio

Pobyt był zdecydowanie za krótki 😉

Wystrój od serca

• Ocena dodana: 23 września 2023

• Apartament z balkonem

Lokalizacja świetna do cichego wypoczynku, a zarazem blisko Zakopanego. Czystość na najwyższym poziomie 👌🏼 można poczuć się jak w domu (jest bardzo przytulnie). Kuchnia zaopatrzona we wszystko co trzeba aby przygotować posiłki. Duży plus za Netflix'a i zniżki na pobliskie termy (przydały się w deszczowy dzień). Właściciele mega pozytywni, bardzo przyjaźni, chętnie opowiadają o okolicy, polecają ciekawe miejsca. Podsumowując 10/10, chętnie tam wrócimy. 😀 Polecamy każdemu 👍

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

• Apartament z balkonem

Piękny apartament w pełni wyposażony w rzeczy codziennego użytku, bardzo spokojna okolica. Przemili właściciele, którzy powitali nas pysznymi lokalnymi serami i służyli pomocą przy wyborze atrakcji🥰

• Ocena dodana: 26 lipca 2023

Idealny górski wypoczynek
    • Apartament typu studio

Niezwykle przytulne i klimatyczne miejsce w świetnej, cichej i spokojnej lokalizacji. Przemili właściciele dołożyli wszelkich starań, aby nasz pobyt był udany i tak właśnie było. Na miejscu wszystko co potrzebne do idealnego wypoczynku w górach: miejsce na ognisko, odpoczynek w ogrodzie, grill a nawet zewnętrzne jacuzzi. Lokalne towarzyskie kotki stanowią dodatkowe udogodnienie :)

• Ocena dodana: 22 lipca 2023

Fajne miejsce wszędzie można szybko dojechać a po całym dniu można w spokoju odpocząć.
    • Apartament typu studio

Wszystko na wysokim poziomie.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

Zdecydowanie polecamy!
    • Apartament z balkonem

Apartament w pełni spełnił nasze oczekiwania - czysty, schludny i świetnie wyposażony. Lokalizacja cicha i spokojna jednak położona blisko popularnych miejscowości turystycznych co stanowi zdecydowany atut. Największą jednak zaletą obiektu są niezwykle gościnni gospodarze - na samym początku zostaliśmy przywitani serkami góralskimi, w każdej chwili służyli radą co do pobliskich atrakcji, a gdy wróciliśmy przemoknięci ze szlaku górskiego pomogli nam wysuszyć ubrania w swojej suszarce. Zdecydowanie polecamy i sami na pewno wrócimy!

• Ocena dodana: 18 maja 2023

• Apartament z balkonem

Piękny apartament. Wszystko co potrzeba dostępne. Bardzo sympatyczni i pomocni właściciele . Bardzo dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 13 maja 2023

• Apartament typu studio

Apartament bardzo zadbany, dokładnie taki jak na zdjęciach, przytulny, klimatyczny i czyściutki. Okolica spokojna i cicha ale jednocześnie zapewniająca świetny dojazd do wszelkich okolicznych atrakcji. No i na koniec wisienka na torcie czyli właściciele, cudowni i bardzo otwarci ludzie, niezwykle pomocni, służący radą w kwestii górskich wycieczek, poratują także trytytką w razie awarii buta 😉 na pewno będziemy wracać i to już niebawem! ❤️🏔️

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2023

• Apartament typu studio

Bardzo przyjemny i kameralny obiekt w którym można odpocząć i naładować akumulatory ;P Gospodarze bardzo uprzejmi i życzliwi! Na przywitanie zostaliśmy przywitani deską serów! ;) Wszędzie bardzo blisko, około 10km do Term! Najczystszy obiekt jaki do tej pory spotkaliśmy podczas swoich podróży!

• Ocena dodana: 22 lutego 2023

Błogi spokój
    • Apartament z balkonem

Lux Houses to miejsce wprost magiczne! Tu można wyciszyć się, naładować baterie i odzyskać wiarę w dobro))) Nocą jest taka cisza, ze mieszkaniec miasta odbiera to jako coś niewiarygodnego i już niespotykanego. Gospodarze to osoby wyjątkowo życzliwe i serdeczne. Udzielają każdej potrzebnej informacji, udostępniają zniżki na korzystanie m.in. z term. O desce serów na powitanie czytałam w komentarzach, ale i tak było nam bardzo miło, jednak rozpoczęcie poranka od poczęstunku pączkami na Tłusty czwartek wprawiło nas w zachwyt! W odległości jakichś 800 m. znajduje się restauracja, oferująca możliwość dowożenia jedzenia do domu- bezcenna opcja dla wszystkich zmęczonych aktywnym spędzaniem czasu lub adeptów leniuchowania. W drodze powrotnej nabrałam podejrzeń, że gospodarze mają niejako wpływ na pogodę (czarodzieje?) - cudowna zimowa aura, dużo śniegu, lekki mróz i słońce w Groniu i szaruga już 50 km dalej. Drodzy Pani M. i Pan K.(rodo), dziękujemy bardzo za świetnie spędzony czas i całe Państwa zaangażowanie w to, co robicie! Trzymajcie się cieplutko i niech Moc będzie z Wami! Pozdrawiam serdecznie!

• Ocena dodana: 5 lutego 2023

• Apartament z balkonem

Rewelacyjny domek ;)! W środku bardzo przytulnie i czysto. Każdy poczuje się tu jak u siebie w domu. Bardzo mili i uprzejmi właściciele :) Naprawdę bardzo pomocni i gościnni :) Wyjątkowi ;)! Zostalismy przywitani deską pysznych góralskich serów :)! Niedaleko od domku swietna restauracja i pizzeria. Wlasciciele polecieli Nam przejażdżkę skuterami snieznymi u sąsiada ze zniżkami ;) Dzięki temu przeżyliśmy przygodę życia i długo o tym nie zapomniemy :) Miejsce wyjątkowe, cicha i spokojna okolica. Bardzo dobre położenie bo wszędzie niedaleko :) Ogólnie polecamy wszystkim bo naprawdę warto się tutaj zatrzymać ;)! Gospodarze dbają o swoich gości w taki sposób że ciężko się później z tym miejscem rozstać . My na pewno będziemy tu wracać i miło wspominać ;)!

• Ocena dodana: 1 lutego 2023

Miejsce warte pobytu
    • Apartament typu studio

Bardzo mili gospodarze, przyszykowany poczęstunek lokalnymi przysmakami. Apartament schludny w spokojnej lokalizacji. W pokoju sporo udogodnień takich jak Netflix, gry planszowe i akcesoria kuchenne. Jak wrócę w góry to na pewno tam.

• Ocena dodana: 24 stycznia 2023

Wszystko wygląda dokładnie jak na zdjęciach, tak że nawet nie dołączam zdjęć. Przyjemna i ciepła atmosfera, i bardzo prz
    • Apartament typu studio

Wszystko się podobało, jeszcze przyjemnością były poczęstunki, za co bardzo dziękujemy🙂

• Ocena dodana: 17 stycznia 2023

• Apartament z balkonem

Nie było rzeczy która by nam się nie spodobała. Przemili właściciele, apartament po prostu prześliczny! Do tego cudowna lokalizacja, przepiękna okolica oraz dobre miejsce wypadowe do Zakopanego. Jeżeli będziemy w okolicy na pewno jeszcze wrócimy!

• Ocena dodana: 9 stycznia 2023

• Apartament typu studio

Zdjęcia vs rzeczywistość jeden do jednego. Właściciele bardzo mili oraz uprzejmi. Dbają o najmniejszy szczegół. Powitali nas pysznymi oscypkami oraz miłą rozmową. W kuchni znajduje się wszystko to, co jest potrzebne na kilkudniowy wyjazd. Dodatkowym atutem jest Smart TV na długie zimowe wieczory. Blisko do Zakopanego oraz Białki. Okolica cicha oraz spokojna a sklepy w obrębie kilku minut spacerem. Super, że jest balkon na którym można wypić sobie kawkę. Polecam!

• Ocena dodana: 31 grudnia 2022

Wspaniały wyjazd

Brak wad.

Bardzo polecam. Apartament wygląda dokładnie jak na zdjęciach. Jest to świetna baza wypadowa - wszędzie blisko. Gospodarze bardzo mili i pomocni.. Z chęcią przyjedziemy tam jeszcze raz :)

• Ocena dodana: 19 grudnia 2022

Wyśmienity.
    • Apartament z balkonem

Brak jakichkolwiek wad. :)

Obiekt zdecydowanie przewyższył nasze oczekiwania. - Mili i pomocni właściciele, którzy przywitali nas deską swojskich serów. - sam obiekt bardzo przytulny, bogaty wystrój, można było poczuć świąteczny klimat - bardzo cieplutko! wszelkie mrozy nie były nam straszne ;) - bardzo dobre łącze wifi (+ Netflix dla zabicia czasu) - bogato wyposażona kuchnia Ponadto: - Cicha okolica - dobra lokalizacja (10 min piechotą do najbliższej restauracji, 10 min samochodem do Bukowiny/Białki Tatrzańskiej) - kot towarzysz, który witał nas za oknem każdego dnia :) Miejscówka warta swojej ceny. Z pewnością, w miarę możliwości znowu się tutaj wybierzemy.

• Ocena dodana: 4 grudnia 2022

Świetne miejsce na weekend, polecam! :)
    • Apartament typu studio

Bardzo ładny wystrój, przytulny apartament na wyłączność z aneksem kuchennym i łazienką. Wygląd 1:1 jak na zdjęciach. Bardzo polecam, super miejsce na weekend w górach, blisko termy. Mili właściciele. Warto się tu zatrzymać :)