3. dolnośląskie – opinie o hotelach
  4. Karpacz – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy "Krucze Skały" w Karpaczu

8,2

8,4

7,9

7,9

8,5

7,5

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Niestety miałem zbyt mało czasu aby w pełni skorzystać z atrakcji hotelu. Co do pokoi, bez zastrzeżeń, wszystko sprawne, w pomieszczeniach ciepło, smaczne, świeże produkty na śniadaniu, miły personel, przyzwoita cena za pobyt.

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2024

• Pokój trzyosobowy

Minus raczej nie ośrodek a pogoda jaka nas zastała słońce i ciepło potem deszcz a na końcu śnieg ale wiadomo to są góry.

Bardzo ładny przestronny pokój z tarasem. Brak nieprzyjemnych zapachów. Ośrodek w trakcie remontu, ale bardzo czysty. Śniadanie rewelacja ciepłe pieczywo i świeże produkty.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Polecam! Bardzo fajne miejsce, nie drogo, blisko centrum, pyszne śniadania! 😊

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Pokój jednoosobowy typu Standard

Na początku po zdjęciach które widziałem, miałem mieszane odczucia ale na miejscu pozytywnie się zaskoczyłem, pokój wystarczający, wygodne łóżko, lodówka w pokoju, zestaw do parzenia gorących napojów, kosmetyki jednorazowe, kilka rodzajów ręczników, suszarka do włosów, widok na bliską górę i las, szum strumyka przy obiekcie, parking oraz tuż za rogiem zaczynają się szlaki a także jest parę minut do centrum spacerkiem i to jest plus że właśnie nie w samym centrum w zgiełku i problemem z parkowaniem. MYŚLĘ ŻE TU JESZCZE WRÓCĘ 😎 dobre miejsce na dobę lub kilka 🙂 Aaa i bardzo dobre śniadanie wliczone w cenę ☝️😊

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

Adekwatna cena do jakości

Brudne okna

Udogodnienia, wygoda

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Mało kontaktów w pokoju, do śniadania brak było czegoś słodkiego do kawki.

Lokalizacja, wygodne łóżka. Obsługa na medal. Dobra kawa!

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

Fajne miejsce , bardzo polecam.
    • Pokój trzyosobowy

W przypadku pobytu kilku dniowego parking mógłby być za free.

Miła obsługa, dobre śniadania - bez szału ale na pewno każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W tym samym budynku jest wypożyczalnia nart, modele może nie najnowsze ale na pierwsze i kolejne kroki wystarczą no i cena bdb. Na miejscu parking, bilard jakieś tam drobne jazzuci / sauna. Ogólnie bardzo miły pobyt, do centrum blisko. Jeśli miałbym przyjechać z rodziną jeszcze raz to chętnie skorzystam.

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2024

Troszkę za mała szafa

Bardzo mi się podobało i mam zamiar wrócić. Miła atmosfera, sympatyczny personel, bardzo smaczne jedzenie i wygodne łóżka, pokój z balkonem. Ważnym atutem jest parking i to że spod ośrodka jeździ busik w kierunku najważniejszych atrakcji. Dla dzieci jest plac zabaw, a dla dorosłych sauna, bilard i jacuzzi.

• Ocena dodana: 24 marca 2024

Kiepskie śniadanie

Lokalizacja

• Ocena dodana: 21 marca 2024

To mój 4 pobyt w tym Ośrodku, pomimo małych potknięć wrócę tam z rodziną jeszcze raz.
    • Pokój trzyosobowy

Niestety w naszym pokoju był problem ze szczelnością kanalizacji sanitarnej. Zapach z łazienki był momentami nie do zniesienia. W innych pokojach, przy poprzednich pobytach tak nie było, możliwe, że to tylko ten szczególny przypadek. Brak wymiany wody w wannie do hydromasażu lub brak stosowania środków czyszczących, woda "pachniała" stęchlizną.

Śniadania i obiadokolacje były takie domowe, dobrze doprawione. Obsługa spełniła nasze wszystkie życzenia. Pościel czysta. Blisko do różnych atrakcji (aquapark i mały stok z orczykiem), zaraz za budynkiem szlak. Blisko świetna restauracja u Liczyrzepy. Strefa SPA z sauną i wanną z hydromasażem na miejscu. W pokoju ciepło a nawet momentami gorąco. Lubimy ten Ośrodek i byliśmy tam 4 raz.

• Ocena dodana: 10 marca 2024

Prawie idealnie.
    • Pokój trzyosobowy

Stary typ okien i rolet- psuje to efekt. Zasłony dałyby klimat. Brak suszarki. Zestaw kawowy to tylko czajnik i kubki- brak łyżek i choćby po saszetce kawy i herbaty. Lekko uszkodzone i pomazane drzwi. Bardzo wysoko lustro w pokoju. Ale to nie zmienia znacznie opinii, że jest bardzo dobrze.

Lokalizacja. Pokój I łazienka. Ładniejszy niż na fotkach. Okno na drzewa i duży balkon. Cieplutko. Jedzenie bardzo dobre i świeże. Sauna i jacuzzi super- bo wynajęcie tylko dla siebie na 1 h więc jest komfortowo. Bardzo serdeczna obsługa. Lodówka dobrze działała. Wygodne łóżka. Ładne narzuty.

• Ocena dodana: 5 marca 2024

Polecam.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

To bardzo subiektywna ocena:Łóżka za miękkie. Przydałyby się środki higieniczne typu żel pod prysznic czy mydło.

Bardzo blisko centrum,ale też bezpośrednie wyjście na szlaki. Śniadanie dla każdego- beż względu na upodobania-wędliny, warzywa, jaja czy płatki. Za niewielką opłatą możliwość skorzystania z sauny. Pobyt jak najbardziej udany.

• Ocena dodana: 29 lutego 2024

Krótki aczkolwiek bardzo miły i sympatyczny pobyt za uczciwe pieniądze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Trudno się do czegokolwiek przyczepić:-)

Śniadanie bardzo smaczne, myślę, że każdego zadowoli, ja byłem bardzo zadowolony.

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

ok

całkiem średnie

• Ocena dodana: 24 lutego 2024

• Pokój trzyosobowy

Proponowałabym rozważyć obiadokolację do wyboru.Chociaz dwa dania. Można rano się zapytać co zrobić na obiadokolację. Szczególnie dla dzieci,które nie bardzo jadły bo jedzenie im średnio smakowało.

Cena bardzo dobra do warunków. Bliskość szlaków. Super bawialnia dla dzieci.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Warto rozważyć opcje z wyżywieniem.
    • Pokój trzyosobowy

Mały minus ,że przy meldowaniu brak informacji o której są wydawane posiłki. Jak wygląda sprawa z wifi. Gdzie co się znajduje w obiekcie. Przy pierwszej wizycie byłoby to pomocne. Mimo to poradziliśmy sobie ze wszystkim.

W pokoju czysto i ciepło. Bardzo dobre wyżywienie. Jako baza wypadowa - świetne miejsce. Obok przystanek autobusowy. Po sąsiedzku Żabka.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Hotel jest super godny polecenia super śniadania i obiadokolacja czysto personel miły .

• Ocena dodana: 18 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Płatny parking. 15 zł za dobę. Zazwyczaj w każdym obiekcie jest bezpłatny. Co do posiłków: - śniadania dobre, każdy znajdzie coś dla siebie - obiadokolacje słabe - zupy na prawdę dobre ale drugie dania bardzo ale to bardzo słabe. Przemyślała bym temat zmiany kucharza. I nie jest to tylko moja ocena ale też kilkorga gości. Szkoda że nie ma żadnego baru w hotelu. Fajnie by było mieć możliwość kupienia dobrego drinka.

Lokalizacja przy samych kruczych skałach, jednakże trochę daleko od wszystkiego. Pokoje odnowione. Na plus bardzo ciepło w pokoju. Czysto i schludnie. Dostępny bezpłatny bilard, lecz tylko do 22:00 Ze strefy spa nie korzystaliśmy, nie było kiedy.

• Ocena dodana: 11 lutego 2024

Wszystko było ok

Bardzo dobre śniadania, czyste pokoje

• Ocena dodana: 27 stycznia 2024

Ok. Zgodny z opisem.

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

Śniadanie

Lokalizacja

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

• Pokój rodzinny

Trzeba zainwestować w te pokoje bo gdzieś czas tu się zatrzymał w roku 2000 a to już 24 lata po tym roku a ceny w lepszym standardzie porównywalne.

Miejscówka super, jedzenie ok, obsługa bez zarzutu, widoki piękne, stok pod nosem.

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

W pokoju mogły by być łyżeczki jeśli są kubki i czajnik.

Ośrodek blisko stoku narciarskiego,widok z okna na krucze skały ,bilard oraz jakuzzi w ośrodku super na relaks wieczorny.

• Ocena dodana: 12 stycznia 2024

Kilka rzeczy do poprawy
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

1. Byłem zdziwiony, że na śniadania podawane były świeżutkie bułki, ale chleb już nie. Skoro dostawca przywozi codziennie świeże bułki, to dlaczego nie może również dostarczać chleba. 2. Ośrodek pamięta już lata swojej świetności i nie mam nic do tego. Ale podczas malowania można było futryny okleić taśmą i w ten sposób nie zostałyby one "zapaćkane" farbą. Takie rzeczy naprawdę się rzucają w oczy. 3. Byłem w pokoju dwuosobowym. Kwestia telewizora. Naprzeciwko łóżka była świetna ściana żeby powiesić telewizor. A tymczasem telewizor był powieszony z boku. I jak go oglądać? A wystarczyło poprowadzić w listwie przypodłogowej kabel antenowy i temat byłby załatwiony. Takie proste rzeczy... Pozdrawiam

Śniadania w formie bufetu szwedzkiego zupełnie wystarczające. Pokoje czyste i schludne.