3. śląskie – opinie o hotelach

9,6

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Polecam
    • Studio z balkonem

„Plusy” przeważały; o uwagach poinformowany personel

Obiekt kameralny; zlokalizowany w nietuzinkowej okolicy; parking; miła i kompetentna obsługa ( tak w recepcji jak i restauracji)

• Ocena dodana: 3 maja 2024

Polecam na wypad do Wisły
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Szkoda, że na wyposażeniu nie ma czajnika oraz suszarki do włosów. Wiedziałem to przed rezerwacją niemniej fajniej byłoby gdyby jednak te sprzęty były w pokoju. Mieliśmy za to w pokoju dość stary fotel z odrapaną eko skórą, totalnie niepotrzebny moim skromnym zdaniem.Oświetlenie dość słabe i przez to ma się wrażenie,że pokój jest zbyt ciemny. Wspomniana wcześniej lokalizacja, zdala od centrum może być dla kogoś minusem, ponieważ w krótkiej części drogi prowadzącej do hotelu brakuje pobocza/chodnika a ruch jest spory więc trzeba uważać żeby nie wpaść pod koła. My jednak większość czasu podjezdzalismy gdzieś autem. Pomimo tych niewielkich minusów polecam z czystym sumieniem.

Cisza i spokój to zaleta lokalizacji Hotelu Podium.Wszystkie balkony na zieloną skarpę z szumem małej zapory znajdującej się niedaleko i śpiewem ptaków. Bezpłatny, spory parking.Czystość w pokoju również na plus. Podobnie śniadania, nie jakieś przepastne ale z wszystkim czego normalny człowiek potrzebuje i nigdy niczego nie brakuje. Mily i przyjazny personel. Bardzo wygodne łóżka. Ciepła woda z dobrym ciśnieniem. Również spory plus za działające ogrzewanie, ponieważ noce w maju potrafią być chłodne. Możliwość zapłaty po przyjeździe oraz bezpłatnego odwołania to również coś na co zwracam uwagę i jest dla mnie ważnym kryterium przy wyborze.

• Ocena dodana: 2 maja 2024

• Pokój trzyosobowy z balkonem

Komfort dodatkowego łóżka, brak fotelu

Sala zabaw dla dzieci, siłownia, lokalizacja i super sniadania

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

Brak

Świetna obsługa, reagująca na każde zapytanie.

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2024

• Studio z balkonem

To hotel gdzie zwierzęta są mile widziane, ale na pytanie czy do restauracji można wejść z psem, otrzymaliśmy w pierwszym dniu odmowę. Mimo to na następny dzień, na sali jadalnej były 3 pieski. Bardzo słaby odbiór tv, mimo, że w opisie tv kablowa i satelitarna, może jest w obiekcie, ale w pokojach nie dało się oglądać. Brak suszarki do włosów.

Za oknem las i śpiew ptaków. Duży taras. Wygodne i duże pokoje i łazienki. Bardzo dobre śniadania.

• Ocena dodana: 25 marca 2024

• Pokój trzyosobowy z balkonem

Jeżeli ktoś lubi spędzać czas przed telewizorem, można by poprawić działanie telewizji, mocno się ,,tnie,,

To kolejny pobyt w hotelu. I na pewno nie ostatni, więc nie muszę nic dodawać 😀

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Spokojne miejsce i przestronne pokoje, dobre wyżywienie

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

Dobre miejsce na rodzinny pobyt
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Śniadania są od godziny 8, przez co nie da się zdążyć na otwarcie większości wyciągów narciarskich.

Fajny, czysty hotel 3-gwiazdkowy. Miła obsługa, blisko do wyciągów narciarskich Cieńków i Klepki. Smaczne śniadania. Stół do ping ponga oraz konsola Xbox urozmaicają wieczory po dniach spędzonych na stokach. Byłem w tym hotelu już dwa razy i szczerze polecam.

• Ocena dodana: 10 lutego 2024

Jestem bardzo zadowolona z pobytu.
    • Pokój trzyosobowy z balkonem

Pogoda ale to już nie zależne od nas. Plusem jest to że nawet jak pada deszcz to i tak jest dużo atrakcji i miejsc gdzie można pójść nawet w brzydką pogodę.

Wisła to miejsce w którym można naprawdę wypocząć i nabrać energii. Byliśmy rodzinnie więc i córka była zadowolona z atrakcji jakie mogła przeżyć. Na pewno będziemy wracać do Wisły bo jest to miejsce wyjątkowe.

• Ocena dodana: 2 lutego 2024

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Bardzo słabe wyciszenie pokoju. W godzinach porannych słyszeliśmy codziennie gości z góry oraz pralkę.

Bardzo dobre jakościowo śniadania. Miły i uprzejmy personel. Czysto i schludnie. Duży pokój z bardzo dużym balkonem. Duży parking. Bardzo dobre dania w restauracji. Przystępne ceny.

• Ocena dodana: 2 lutego 2024

Fajny pobyt. Hotel do polecenia.
    • Pokój trzyosobowy z balkonem

Dobrze położony w spokojnej części Wisły hotel. Hotel nie za duży z komfortowymi pokojami. Śniadania w postaci bufetu, bardzo dobre i urozmaicone. Dobra baza wypadowa.

• Ocena dodana: 1 lutego 2024

Bardzo przyjemny pobyt
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Hotel ładny, usytuowany przy szlaku wędrownym. Czysty, przytulny pokój chociaż trochę ciemny. Bardzo dobre, urozmaicone śniadania. Duży plus za akceptację i niewygórowaną opłatę za psa. Polecam!

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

• Pokój trzyosobowy z balkonem

Hotel położony na wzniesieniu, podjazd trochę utrudniony ze względu na warunki zimowe, zrobiło się ślisko ale pomału można podjechać na parking. Każdego dnia była sypana szlaka by ułatwić podjazd dla samochodów.

Hotel położony na uboczu,ale przy głównej drodze. Cisza, spokój, bardzo mile spędzony czas. Bardzo pyszne śniadanie każdego dnia. Dostępna także restauracja hotelowa z równie pysznymi obiadami. Dostępna sala do ćwiczeń, dobrze wyposażona, stół do ping ponga, konsola dla dzieci i piłkarzyki.

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

• Studio z balkonem

Czas oczekiwania na danie z karty

Hotel w zacisznym miejscu i niedaleko stoków smaczne śniadania, bardzo czysto.

• Ocena dodana: 16 stycznia 2024

Gorąco polecam :)
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Niespodziewane spotkanie z całą reprezentacją Polski w skokach narciarskich sprawiło, że wyjechałem zachwycony :D Sympatyczna obsługa, pyszne śniadanie i dobrze wyposażony bar dopełniły wspaniałego obrazu.

• Ocena dodana: 5 stycznia 2024

Polecam hotel Podium. Śniadania przepyszne, pokoje czyste i pachnące. Obsługa na 6! :)
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Śniadania były przepyszne. Do centrum ok. 8 minut samochodem, pieszo spacerkiem ok. godziny. Polecam obiekt :)

• Ocena dodana: 2 stycznia 2024

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Hotel super spokój cisza oto nam chodziło z dala od centrum ale też nam na tym zależało.Troche wysoko ale to góry.Pokoj super o obsługa też.polecam.i na pewno tam jeszcze wrócimy.

• Ocena dodana: 2 stycznia 2024

szukaliśmy ciszy - i ją znaleźliśmy.
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Hotel w środku prezentuje się znacznie lepiej niż na zewnątrz.

Hotel usytuowany na uboczu. Cisza i spokój. W pokojach bardzo czysto. Śniadanie urozmaicone i bardzo smaczne. Cieplutko, czysto, przestronnie. Polecam z całego serca.

• Ocena dodana: 1 stycznia 2024

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Brak windy.Przydałaby się też lodówka w pokoju.

Pyszne jedzenie.Parking.Pomocny i miły personel.Bez problemu dostaliśmy dodatkowe poduszki i czajnik do pokoju.Gratis butelka wina.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 20 grudnia 2023

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Pokój wygodny i duży taras to bardzo ważne dla nas śniadania smaczne obsługa bardzo miła no i spokój wkoło

• Ocena dodana: 20 listopada 2023

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Podobało mi się wszystko i gorąco polecam.

Hotel bardzo czysty, pachnący a jedzenie wyśmienite, porcje olbrzymie. Komfortowy pokój z dość dużym balkonem ze stolikiem i krzesłami. Widok z balkonu na las Pokój 204 nowoczesny z wygodnymi łóżkami i urozmaiconym oświetleniem posiada funkcjonalną łazienkę. Byliśmy z psem ,za symboliczną opłatą.

• Ocena dodana: 23 października 2023

Nic.

Pokój czysty ładnie przygotowany i wysprzątany. Czysta pościeli ręczniki. W łazience żel do kąpieli, mydełko. Czajnik i kubki do otrzymania w recepcji na życzenie gości. Super śniadania. Bardzo uprzejma Pani na życzenie gościa serwuje pyszną kawę z ekspresu.

• Ocena dodana: 21 października 2023

Polecam!!!
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Hotel spełniający moje oczekiwania. Pokój wygodny, komfortowy, czysty. Dobre śniadanie, miła obsługa. Wszystko na PLUS. Polecam!

• Ocena dodana: 29 września 2023

Bardzo udany.

Wszystko ok.

Śniadanie w pełnym wyborze, wszystko świeże i apetyczne.