5. Opinie o obiekcie Prudentia Apartments Anin Economy

7,6

7,9

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2022

• Apartament typu Standard

Bardzo przytulne miejsce! Urządzone zupełnie po domowemu. Okolica cicha, spokojna. W nocy nie słychać samochodów. Polecam! 😊

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2022

• Apartament

Dobrze byłoby, aby w pokoju na parterze tak jak w kuchni były rolety na oknach. Tego mi brakowało. I zapalarka do kuchenki :):):)

Było ok. Wygodne łóżko. Wyposażona kuchnia.Plus za mikrofalówkę. Łazienka też ok. Troszkę zapach w budynku na początku mi przeszkadzał, ale właściciel nie ma za bardzo na to wpływ, więc nie ma co się o to czepiać. Reszta w porządku. Łatwy sposób zameldowania. Wifi, tv.

• Ocena dodana: 21 czerwca 2022

Łazienka

Spokojna okolica parking przy kwaterze profesjonalna obsługa

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

Nie najgorzej ale może być lepiej
    • Apartament typu Standard

Apartament w bloku mieszkalnym. Łazienka, nic szczególnego.

Cisza, bliskość lasu

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 23 maja 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Ta opinia została ukryta, ponieważ nie jest zgodna z naszymi wytycznymi.

• Ocena dodana: 21 maja 2022

• Apartament z 2 sypialniami

Lokalizacja cudowna. Mieszkanie bardzo w porządku. Dobry opis, łazienka i kuchnia super.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 16 maja 2022

Zderzenie dwóch Swiatów minionych z nowoczesnością.Serwis sprzątający duży PLUS za czystość.
    • Apartament typu Standard

Deska sedesowa latała jak wściekła na jednej śrubie 😟

• Ocena dodana: 11 maja 2022

Przyjemny
    • Apartament z 1 sypialnią

Brudno w łazience, suszarka była oblepiona długoterminowym brudem. Bardzo słyszalny hałas na klatce schodowej, zbyt cienkie drzwi wejściowe. Pościel nie miała żadnego zapachu jakby wyprana w samej wodzie.

Lokalizacja, własna łazienka i aneks kuchenny. Cicha okolica na zewnątrz.

• Ocena dodana: 4 maja 2022

Zdecydowanie polecam ten obiekt i tego wynajmującego. Obiekt zgodny z tym co zawarte w ogłoszeniu :)
    • Apartament z 2 sypialniami

W okresie mojego pobytu, budynek wynajmowało bardzo dużo osób z Ukrainy. Przez ich postawę (obserwowanie nas, zaglądanie do okien na parterze), nie czułem się zbyt bezpiecznie, a wychodząc z pokoju na dzień, zabierałem wszystkie cenne przedmioty (co nie było zbyt komfortowe przy pobycie kilkudniowym). Sufit niestety jak z bibułki, przez co biegające nad głową dzieci skutecznie dawały popalić.

Obiekt okazał się bardzo przestronny. Duży pokój z dwoma mega, mega wygodnymi łóżkami! Przestronna, wyposażona w podstawowe akcesoria kuchnia. Jak najdzie nas taka ochota, to można śmiało nawet coś na szybko ugotować :) Na prawdę bardzo na plus. Łazienka przeciętna, aczkolwiek ciepłej wody pod dostatkiem - czego chcieć więcej na takim wyjeździe :)

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2022

• Apartament typu Standard

Pleśń na oknie w łazience

cisza i spokój.

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2022

To kolejny pobyt w tel lokalizacji i na pewno skorzystam ponownie
    • Apartament typu Standard

głośny bojler, dziecko bało się kąpać

Łatwy dojazd, blisko CZD, spokojnie

• Ocena dodana: 8 lutego 2022

Blisko Kliniki Kardiologii. Klucz do odebrania w sejfie. Spokojna okolica

Pobyt: grudzień 2021

• Ocena dodana: 6 lutego 2022

Chlodni
    • Apartament typu Standard

Glownym minusem obiektu jest brak jakiego kolwiek ogrzewania . To az straszne gdy na dworze zima a w obiekcie porownywalnie zimno jak na dworze . Spac trzeba bylo w ubraniu , drugim minusem jest bardzo ograniczona ilosc cieplej wody , po tak lodowatej nocy mozemy waloczyc pod lodowaty prysznic . Zima nie polecam wrecz odradzam , latem za pewne ok

Miejsce ciche i spokojne , w pokoju czysto

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 18 stycznia 2022

• Apartament z 2 sypialniami

Idealne na krótki wypad w celu załatwienia spraw. Nie oczekiwałem luksusów, było czysto, schludnie i cicho a tego potrzebowaliśmy.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 5 stycznia 2022

• Apartament

Troszkę jak w domku u babci .Ogólnie czysto i ciepło.Krótki pobyt .

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 1 grudnia 2021

Ogólnie lokal ok.
    • Apartament z 1 sypialnią

Można naprawić sprzęt w lokalu: toaletę i czajnik.

Lokalizacja bardzo dobra z uwagi na planowaną wizytę w Centrum Kardiologii na ul. Alpejskiej. Lokalizacja na przeciwko szpitala.

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 29 czerwca 2021

• Apartament typu Standard

Noclegi bardzo blisko Kliniki Kardiologii a to było dla mnie najważniejsze.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 28 maja 2021

Przyjemny
    • Apartament z 1 sypialnią

Zapach stęchlizny w środku (cały budynek), obiekt jest po prostu stary jak świat, zainwestowano w niego minimum z minimum i to nie zachęca to kolejnej wizyty

Obsługa przez booking wręcz natychmiastowa. Pokój czysty. Wszystko zgodnie z umową, więc nie ma się czego czepiać. Dwie minuty spacerem od Narodowego Instytutu Kardiologii

Pobyt: maj 2021

• Ocena dodana: 22 maja 2021

Było Ok, ale trochę pracy przed personelem
    • Apartament

Oszustwo z wanna, bo była ale bez korka…., piecyk gazowy z kablami na wierzchu, w pokoju jechało farbą po malowaniu, było zimno, pokój w trakcie wykańczania, brak zasłony na wannie, przez co ciężko wziasc prysznic bez zalania łazienki,

Cisza, spokoj, dobra lokalizacja, czystość w pokoju, szybki meldunek

Pobyt: maj 2021

• Ocena dodana: 24 listopada 2022

1,0
    brud, syf, komuna i tragedia ogólnie. Nie polecam!
    • Apartament z 2 sypialniami

w dniu przyjazdu okazało się, że w lokalu, który zarezerwowałam jest kto iny i musiałam sama zorganizować sobie zastępczy lokal w tym budynku bo z obiektem nie było już tego dnia kontaktu, bo już nie pracowali.Na szczęście wszystkie ich lokale są w tym samym budynku bo inaczej nie wiem co bym zrobiła i fart, że były puste. po drugie brud, syf, pająki w każdym rogu ścian i komuna. P.S. Proszę nie blokować moich opinii więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ocena dodana: 13 września 2022

Uwaga na ten obiekt!
    • Apartament z 2 sypialniami

UWAGA!!! PROSZĘ OMIJAĆ MIESZKANIA TEGO WYNAJMUJĄCEGO SZEROKIM ŁUKIEM! W mieszkaniach śmierdzi moczem i wilgocią. W każdym koncie jest pleśń! Jeśli wynajmiecie mieszkanie 60m, 2 sypialnie, dostaniecie 30m klitke z jednym pomieszczeniem, której absolutnie NIE MA NA TYCH ZDJĘCIACH, ponieważ wstyd ją pokazać! Wanna zardzewiała. A NA DODATEK WŁAŚCICIELE KRADNĄ! Z PEŁNEJ KWOTY JEŚLI ZREZYGNUJECIE ODZYSKACIE 1/5 CENY. Nie, nie, jeszcze raz nie!

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2022

4,0
    Poniżej oczekiwań
    • Apartament typu Standard

Zajmowaliśmy apartament na parterze. Pomimo uchylonych okien, w mieszkaniu panował zaduch. Bardzo brudny, poplamiony, śmierdzący dywan. Łazienka pamiętająca w najlepszym razie lata '70 (nieprzymocowana deska klozetowa, mikro wanna, elektryka na slowo honoru). Łóżko dla dzieci to brudna, poplamiona, wygnieciona kanapa. Pościel w schowku nieświeża. Każda poduszka i poszwa na kołdrę z innego kompletu. Prześcieradło za małe jak z dzieciecego łóżeczka turystycznego -poplamione. Generalnie nie wiem skąd tak wysoka ocena 6,8 apartamentu... Byliśmy zawiedzeni. Stosunek jakości do ceny grubo poniżej oczekiwań.

Ciche otoczenie.

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2022

Nie polecam
    • Apartament z 1 sypialnią

W zasadzie to nic , jedynie lokalizacja okej , mieszkanie w ogóle odbiega od tego co znajduje się na stronie bookingu , kuchenka obskurna , zasłony poplamione , deska od wc popsuta i latała na każdą stronę , smród od wejścia wilgocią i pleśnią i mogę tak wymieniać w nieskończoność . Pobyt zarezerwowałam na dwie noce , po jednej zrezygnowałam . Jedna wielka ściema i mieszkanie zupełnie wygląda inaczej w rzeczywistości. Nie polecam

• Ocena dodana: 21 lipca 2022

4,0
    Kiepski
    • Apartament z 1 sypialnią

W całym mieszkaniu było brudno, a szczególnie w łazience.

• Ocena dodana: 11 lipca 2022

Bardzo słaby
    • Apartament z 1 sypialnią

Niestety pobyt w tym „apartamencie” oceniam jako koszmarny. Do tego stopnia, że kolejnej nocy nie zostałam, pomimo że opłaciłam całość. Zdjęcia totalnie mijają się z rzeczywistością. Słychać każdy hałas, czuć w całym mieszkaniu wilgocią. Nie polecam.

Na plus była bardzo dobra komunikacja z zarządzającym tym obiektem.