3. wielkopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,5

9,5

• Ocena dodana: 20 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Nieprzyjemny zapach w łazience, prawdopodobnie od wilgoci :(

• Ocena dodana: 1 maja 2024

Pobyt udany!
    • Apartament z 1 sypialnią

Dogodne położenie - bliskość komunikacji miejskiej, rynku, dworca PKP. Wiele punktów gastronomicznych w pobliżu. W apartamencie komfortowe warunki do spania, cisza i spokój. Apartament w pełni wyposażony.

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo dobra lokalizacja, w apartamencie wszystkie udogodnienia, dobry kontakt z właścicielem. Miejsce warte polecenia

• Ocena dodana: 25 marca 2024

super stosunek jakości do ceny - duży apartament w centrum miasta
    • Apartament z 1 sypialnią

możliwość samodzielnego zameldowania się (skrytka na klucze)

• Ocena dodana: 16 marca 2024

Super lokalizacja, przytulnie, bardzo czysto, pełne wyposażenie- ekstra!

Brak

Bardzo czysto, świeża pościel i ręczniki, pełne wyposażenie- ekstra!

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

Za krótko byliśmy 🤪

Jest to przytulny lokal który zlokalizowany jest w centrum Starego Miasta ale w miejscu gdzie nie dochodzi gwar ulicy . Wchodząc do niego na się wrażenie że wchodzi się do swojego domu w którym chcę się być .

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

Bardzo kameralne i przytulne miejsce w centrum Poznania!
    • Apartament z 1 sypialnią

Gdybym był bardzo wybredny i musiał się koniecznie czegoś przyczepić to wskazałbym na łóżka, a raczej fakt, że są one rozkładanymi kanapami, a nie "normalnymi", pełnowymiarowymi. Mimo wszystko można się świetnie wyspać, zwłaszcza jak ktoś lubi trochę twardsze materace :)

Świetna lokalizacja mieszkania, wszędzie blisko, do tego usytuowane w podwórzu, więc oddzielone od głośnej, "żyjącej" w godzinach nocnych ulicy - cisza i spokój! Bardzo czysto, spora ilość dostępów sprzętów, przytulnie, bardzo dobry kontakt ze strony właścicieli. Z przyjemnością będziemy wracać :)

• Ocena dodana: 29 stycznia 2024

Super miejsce
    • Apartament z 1 sypialnią

Trochę wąska łazienka. Dla szczupłych osób nie jest to problemem, ale dla tych okrąglejszych może być ciasno.

Super lokalizacja. Niedaleko stacji PKP, blisko rynku, przy samym deptaku. Jednocześnie cicho, bo mieszkanie znajduje się w oficynie. Jak ktoś nie planuje przyjazdu samochodem, to super miejsce.

• Ocena dodana: 14 stycznia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Mieszkanie jest nieduże ale wyposażone we wszystko co potrzeba, w tym pralkę i zmywarkę. Jest także małe biurko do pracy, są kosmetyki w łazience. Położone przy gwarnym deptaku, ale od strony podwórka, więc zupełnie się tego nie odczuwa, natomiast oferuje bliskość wielu punktów gastronomicznych i galerii handlowej. Jest to ścisłe centrum miasta, do rynku można dojść na piechotę. W pobliżu także wiele przystanków tramwajowych. Do dworca jest bardzo blisko. Bezproblemowy kontakt z właścicielką.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 12 listopada 2023

Chętnie tu wrócimy!
    • Apartament z 1 sypialnią

Wszystko się nam podobało!

Znakomite mieszkanko, pięknie położone i bardzo zadbane! Miło spędziliśmy tu czas i chętnie wrócimy.

• Ocena dodana: 31 października 2023

Polecam!
    • Apartament z 1 sypialnią

Trochę utrudniona sprawa z parkowaniem. No i niestety nie mogliśmy zabrać naszego psa :( To chyba jedyny minus.

Świetna lokalizacja. Samo centrum Poznania. Wszędzie blisko. Przemiła właścicielka.

• Ocena dodana: 30 września 2023

• Apartament z 1 sypialnią

2 piętro bez windy, ale to wiedziałam przed przyjazdem i zaakceptowałam to. Zarezerwowałam apartament dla 2 osób i nie podobało mi się to, że dla gospodarza obiektu nie było oczywiste, że potrzebne jest przygotowanie 2 oddzielnych łóżek, mimo że w informacji o obiekcie, którą się kierowałam przy wyborze, było wyraźnie powiedziane, że w apartamencie są 2 łóżka.. Na szczęście sprawę udało się uściślić przed naszym przyjazdem. Ale sądzę, że sprawa powinna być jasna już na etapie rezerwacji.

dobra lokalizacja, , pełne wyposażenie apartamentu, czystość

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Super lokalizacja, czysto, bardzo dobry kontakt z właścicielką, w apartamencie jest wszystko co potrzebne do codziennego użytku.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

było super. polecam wszystkim :)
    • Apartament z 1 sypialnią

można oddzielić strefy salonu od kuchni zasłoną-kotarą, komfort dla rodzin z dziećmi

lokalizacja super, centrum, deptak a do tego cicho w nocy gdyż apartament położony w głębi kamienicy

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

Przy kolejnym pobycie w Poznaniu chętnie skorzystam.
    • Apartament z 1 sypialnią

Mieszkanko bardzo przyjemne w cudownej lokalizacji. W wyposażeniu rzeczy potrzebne i nawet takie, o których nie pomyśleliście ;-) Polecam bardzo!

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Polecam serdecznie!
    • Apartament z 1 sypialnią

Super apartament. Wszystko na najwyższym poziomie - czystość, wyposażenie i lokalizacja! A przede wszystkim przemiła właścicielka :) Polecam serdecznie!

• Ocena dodana: 5 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Odnośnie kontaktu z Właścicielką i opinii o kwaterze nie mam nic negatywnego do napisania.

Bardzo dobry kontakt z Właścicielką zarówno na płaszczyźnie komunikacji, jak również jej dyspozycyjności i otwartości. Szybkość odpowiedzi, czy pomoc w odnalezieniu dobrych miejsc parkingowych są tego przykładami. Również lokalizacja, czystość i wyposażenie kwatery spełniają wysokie standardy. Wracając do lokalizacji, to pomimo położenia przy ruchliwym deptaku charakteryzuje się ciszą i spokojem, gdyż znajduje się od strony wewnętrznego podwórka.

• Ocena dodana: 2 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Apartament naprawde czysciutki. Jest wszystko co trzeba. Lokalizacja- rewelacyjna. W poblizu duzo knajpek i restauracji, bardzo blisko na rynek glówny

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

Lokalizacja, wyposażenie mieszkania.

• Ocena dodana: 8 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Kolana w ścianie w łazience.

Bardzo miła pani. Przytulnie, czysto.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2023

Bardzo udany pobyt!
    • Apartament z 1 sypialnią

Łazienka jest bardzo wąska, ale nie przeszkadza to bardzo, bo dobrze wszystko przemyślane.

Mieszkanko super - małe ale wszystko przemyślane, więc, wygodne. Super lokalizacja! Wygodne łóżka bardzo cicho w środku, super się śpij! Blisko Manekina :-) na pewno tam wrócę, jeżeli będę znów w Poznaniu!

• Ocena dodana: 2 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo przytulny,piekny I nieskazitelnie czysty apartament Polecam w 100% i kazdy poczuje sie jak w domu ,doslownie nie brak niczego. Kontakt z wlascicielka bardzo szybki I przesympatyczny .Polecam z całego serca Napewno wroce nie raz . Pozdrawiam cieplutko włascicielke😊

• Ocena dodana: 18 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią

W opisie był parking (płatny), którego tak naprawdę nie było. Nawet pracownicy booking uważają, że jest tam parking to czemu musiałam zostawić samochód jakieś 10 minut drogi na pieszo od apartamentu? TO NIE JEST APARTAMENT Z MIEJSCEM PARKINGOWYM. Był by taki jeśli było by miejsce nawet i płatne, ale pod samym miejsce noclegu. To jedyny minus opisu oferty.

Apartament bardzo czysty, w pełni wyposażony. Świetny kontakt z właścicielką. Niczego nam nie brakowało.

• Ocena dodana: 8 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Instrukcja zameldowania otrzymana z opóźnieniem.

Lokalizacja. Kontakt z obiektem. Przestronność mieszkania. Stosunek ceny do jakości. Łatwość zameldowania. Niezależne ogrzewanie.