3. pomorskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

Ciasna kabina prysznicowa

Mega czysto. Dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 3 maja 2024

• Pokój dwuosobowy

Przemili właściciele ,bardzo czysto i blisko wszędzie.

• Ocena dodana: 4 października 2023

Brak

Obiekt zgodny z opisem.

• Ocena dodana: 12 września 2023

Polecam.

• Ocena dodana: 11 września 2023

Szczerze polecam miejsce Wszystkim ceniącym czystość i uprzejmość Właścicieli
    • Pokój dwuosobowy

W łazience brak dodatkowej szafki do przechowywania, brak zlewu w aneksie kuchennym usytuowanym na korytarzu,

Personel, Właściciele mili i pomocni, dyskretnie ,zarządzający obiektem, pokój bardzo czysty , spokojne miejsce, uporządkowane otoczenie oraz obiekt, duży kącik ogrodowy dla dzieci, przyjemnie wracać do obiektu.

• Ocena dodana: 11 września 2023

Wszystko Ok.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

Bardzo polecam to miejsce.

Daleko do plaży.

Pokój bardzo czysty i elegancki, posiadał podstawowe wyposażenie takie jak szklanki, kubki, talerze oraz komplet sztućców. Lodówka z przydzieleniem dla każdego pokoju, dostępna suszarka, miotła i odkurzacz. Aneks kuchenny na każdym piętrze z przyprawami, kawą i herbatą oraz oczywiście czajnik. Bardzo blisko na dworzec PKP. Bardzo mili właściciele.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2023

Było bardzo super i super właściciele

Nic

Wystrój pokoju czystość świeżość piękno i wygoda

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

Mało miejsca dla 3 osób, jednak fajniej jest z aneksem kuchennym w pokoju

Czystość

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy

Pomyłka pokoi ale zwrócony koszt 🙂

Cisza i spokój

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

Bardzo dobra lokalizacja na wycieczki rowerowy. Jest gdzie pojeździć.
    • Pokój dwuosobowy

Jak ktoś nie lubi porannych pobudek to bliskość torów może przeszkadzać. Dość często kursujące pociągi ( i trąbiące) mogą wyrwać ze snu. Ale po dwóch nocach można się przyzwyczaić :-)

Świetna lokalizacja, duże podwórko i parking. Odległość od centrum sprzyjająca odpoczynkowi. Nie słychać hałasu głośnej muzyki i wracających nocą imprezowiczów.

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

Bardzo czysty i fajny obiekt we Władku
    • Pokój Czteroosobowy z łazienką

Pojedyncze łóżka nieco wąskie - ale to indywidualna sprawa odczuć każdego śpiącego. Możnaby pomyśleć o czajniku w każdym pokoju - to nie jest duży koszt wyposażenia, a nie trzeba czekać aż sąsiedzi obok zagotują wodę.

Pokój bardzo czysty - po wejściu do pokoju aż pachniało! Wyposażony we wszystko co potrzeba, w tym sztućce i naczynia. Do dyspozycji gości wspólna lodówka z ponumerowanymi pojemniczkami, czajnik elektryczny oraz żelazko. W obiekcie przed domem stoliczki, grill, plac zabaw dla dzieci. Ogrodzony przestronny monitorowany parking. Obiekt położony w "spacerowej" odległości od plaży i od centrum miejscowości. Bardzo sympatyczni i uczynni właściciele - bardzo dobry kontakt. Jeśli nadarzy się okazja, z pewnością wrócimy! Pozdrawiamy Właścicieli!

• Ocena dodana: 30 maja 2023

Super czas 😁
    • Pokój trzyosobowy

Pobyt w obiekcie wspominam bardzo miło. Czystość, udogodnienia i przyjazny personel sprawiły, że udało się w pełni odpocząć. Ogromnym plusem dla obiektu były dostępne rowery w świetnym stanie 😁.

• Ocena dodana: 28 maja 2023

• Pokój dwuosobowy

Właściciele sympatyczni i bardzo pomocni. Pokój czysty, zadbany. Wszystko w porządku.

• Ocena dodana: 4 maja 2023

• Pokój dwuosobowy

Być może regulamin jest nieaktualny, ale w obiekcie miało nie być psów. To ważna informacja ze względu na potencjalne alergie/preferencje pozostałych gości.

Serdeczni właściciele, w pokoju czysto i schludnie. Dostępne miejsce parkingowe, ręczniki, miejsce w lodówce, czajnik, mikrofalówka, naczynia, płyta indukcyjna (choć my nie korzystaliśmy). W obiekcie cicho i spokojnie, jednak byliśmy przed sezonem. Dobra baza wypadowa do zwiedzania, wszędzie blisko :)

• Ocena dodana: 1 października 2022

• Pokój trzyosobowy

Pokój różnił się od tego widocznego na zdjęciach podczas robienia rezerwacji, ale po zwróceniu właścicielom uwagi, że trzecie łóżko niekoniecznie nadaje się dla osoby dorosłej, otrzymałyśmy zwrot części pieniędzy. Brak klimatyzacji daje się mocno we znaki nawet podczas chłodnych dni - pokoje ze skosem są bardzo duszne. Można oczywiście spać przy otwartym oknie, o ile komuś nie przeszkadzają przejeżdżające nieopodal pociągi. Brak możliwości ustawienia wysokości słuchawki prysznicowej - niskim osobom polecam zabranie czepka :) Brak przegródki pomiędzy balkonami - wychodząc na balkon spotykasz się z gościem z pokoju obok - dość niekomfortowe, szczególnie jeśli gość jest w samej bieliźnie ;p No i do pokoju wpada smród palonych papierosów z balkonu obok.

Duży, bezpłatny parking na terenie obiektu, możliwość wypożyczenia rowerów, jedna przejażdżka meleksem w cenie noclegu. Na pietrze znajdowała się lodówka z pojemnikami ponumerowanymi zgodnie z numeracją pokoi - super rozwiązanie! Pomoc we wniesieniu bagaży na drugie piętro. Bardzo czysto. Pomimo błędu podczas rezerwacji (właścicielka przyjęła rezerwację na telefon w tym samym czasie, kiedy ja ją zrobiłam przez booking), udało się stanąć na wysokości zadania i znaleźć dla nas pokój. Na korytarzu dostępny aneks kuchenny, chociaż przydałby się jakiś większy blat roboczy i zlew, bo mycie naczyń w mikroskopijnej umywalce w łazience jest średnio wygodne.

• Ocena dodana: 18 września 2022

Polecam

Czystość i mili właściciele👍

• Ocena dodana: 18 września 2022

• Pokój dwuosobowy

Przemiłe przyjęcie przez właścicieli. Świetna jakość do ceny noclegu. Polecam …👍🏻😊

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2022

• Pokój dwuosobowy

Świetne miejsce z dobrą lokalizacją, w cichej okolicy. Właściciele bardzo mili i pomocni. Pokoje w bardzo dobrym stanie, czyste i komfortowe z wszystkim co nie zbędne do udanego pobytu. Na plus także rowery dostępne dla gości.

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2022

Wyjazd udany, piekna pogoda, obiekt super, lokalizacja do centrum portu i na plaże blisko, POLECAM !
    • Pokój trzyosobowy

Wszystko był naprawde OK !!! Nie mam zastrzeżeń Pozdrawiam właścicieli i do zobaczenia

naprawdę polecam , czysto, miło, nowy budynek, duzy ładny parking, bardzo miła obsługa, cisza i spokój, świetna lokalizacjia bede polecał tomiejsce znajomym i wszystkim chetnym którzy chca jechać do Władysławowa

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

• Pokój trzyosobowy

Pięknie, czysto i pachnąco. Parking duży, plac zabaw również na duży plus, meleks na obiekcie super opcja. Dla mnie mogłoby być bliżej do plaży, ok 20 min spacerem. Polecam.

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2022

było super polecam
    • Pokój dwuosobowy

czyste pokoje gospodarze bardzo mili

czysto milo i przyjemnie

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2022

Super
    • Pokój dwuosobowy

Polecam super czystość, obsługa i przepyszne śniadania

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2022

• Pokój dwuosobowy

Bardzo miła obsługa, pokoje duże i czyste, dom posiada wszystko co potrzebne do udanych wakacji. Polecam !