3. małopolskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

Mógłby być lepsze śniadania

Czystość, spa

• Ocena dodana: 12 maja 2024

• Apartament z widokiem na góry

miła atmosfera, sympatyczna obsługa. Bardzo czysto, serdecznie polecam, sauna i jacuzzi super sprawa

• Ocena dodana: 9 maja 2024

Piękny obiekt, położony blisko Zakopanego, ale dostarczający zapierających dech w piersi widoków na Tatry. Rewelacyjna s
    • Pokój Trzyosobowy typu Classic

W obiekcie od wejścia wyczuwa się domową atmosferę. Pyszne śniadania i możliwość wypicia kawy/ herbaty przez cały dzień. Strefa SPA niesamowita!

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Zdecydowanie TAK

Za krótko;)

Lokalizacja- mieliśmy balkon na strumyk i widok na góry. Śniadania- jak u prawdziwej gospodyni z własnymi przetworami. Wygodne łóżko, woda z kranu z ujęcia głębinowego, jacuzzi, sauna, czego chcieć więcej! A przed budynkiem baca wyprowadzający owce na hale. POLECAM!

• Ocena dodana: 3 maja 2024

• Pokój Czteroosobowy

Wszystko super. Polecam w 100%

• Ocena dodana: 1 maja 2024

Bardzo przyjemne miejsce i polecam.Pewnie jeszcze wrócę
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Za gorąca woda w jacuzzi :)Brak mydła na umywalce,choć jest żel pod prysznic i szampon w tubkach.

Śniadanie bardzo dobre.Może nie full wypas ale zadowalające.Kawa średnia...Jacuzzi i sauna na duży plus.Czysto,ładnie.Duży parking.Widok na góry.Blisko do sklepu.

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

Cudownie spędzona końcówka kwietnia, polecam gorąco
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Dla pary, materace pojedyncze są bardzo niewygodne, wpada się w szczeliny między łóżkami. Stefa spa, mogłaby być dłużej czynna itrochę mniej wody w jacuzzi.

Bardzo fajna willa, śniadania urozmaicone, personel uśmiechnięty i życzliwy. Z balkonu można podziwiać piękny widok na góry, a podpija to dźwięk potoku, który płynie obok.

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Jedynie co nam przeszkadzało to zapach wody głębinowej z której tam korzystają .

Super obsługa , super śniadanie , bardzo ładna willa . Piękny zapach w środku , czyściutko.

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Śniadania przy większej ilości osób mogły by być w formie stołu szwedzkiego, bardzo trudno na stole zmieścić wszystko kiedy jest więcej osob. Trochę brakowało zwykłej wody lub soku, coś słodkiego np ciastko do kawy też umiliłoby finisz porannego posiłku. Jacuzzi nie działało jak powinno. Brak kieliszków np do wina, wieczorem chcieliśmy usiąść wraz ze znajomymi i brakowało właśnie kieliszków do wina czy szklanek do piwa.

Jest na uboczu, trochę daleko od centrum, ale autem to nie problem. Spa całkiem przyjemne, po wycieczce w góry idealnie, chociaż jacuzzi chyba wymaga serwisu. Bardzo czysto, pokoje duże, to naprawdę atut. Dostępny ekspres oraz herbata-super. Śniadania podawane, smaczne, pieczywo było nawet ciemne, bardzo mnie ucieszyło, bułeczki pyszne. Parking duży. Cały obiekt przytulnie i spójnie zaprojektowany, o ile daleko to spa i klimat jaki tam panuje mi wynagradza dodatkowa droge. Jest tez monitoring. Można na miejscu nabyć m.in regionalne sery

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Brak dostępnych na barze np kieliszków do wina,aby móc wieczorem usiąść ze znajomymi posiedzieć i poopowiadać. Łożka łączone, a nie podwójne, wpadałam pomiędzy materace

Duże pokoje, ręczniki w pokojach i w spa, kosmetyki w pokoju, spokojna cicha okolica na uboczu. Wygodne łóżka. Spa bardzo ładne, jacuzzi, sauna fińska i infrared. Możliwość kupna regionalnych serów itp. śniadania podawane do stołu, trochę ciasno na stole przez to było, ale głodni nie wyszliśmy, pyszne i różne pieczywo, nawet ciemne

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Przydało by się mydło w pokojach gościnnych, a pozostałe rzeczy są znakomite ☺️

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Wspaniałe miejsce, cały obiekt bardzo czysty, pokoje bardzo zadbane. Spa nie dość, że estetycznie bardzo ładne to jeszcze czyste, działające bez zarzutu i w cenie. Śniadania pyszne, Pani kucharka donosi do stolików świeżo zrobioną jajecznicę czy naleśniki. Z balkonu piękny widok na góry, oraz płynący kolo obiektu strumyk. Bardzo polecam. :)

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Bardzo przyjemne miejsce z rewelacyjną obsługa. Tak miłej i przyjemnej obsługi już dawno nie widzialam....miejsce czyściutkie i godne polecenia

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Jest to najlepsze miejsce w okolicy do spania. Stosunek jakości do ceny jest na prawdę dobry. Strefa spa jest czysta i zadbana, śniadania które są w cenie noclegu są pyszne i kompletne. Obsługa jest zawsze usmiechnieta i chętna do pomocy. To nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz kiedy korzystamy z usług tego miejsca.

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Za ciepła woda w jacuzzi

Bardzo miła obsługa. Widok na góry i bliskość natury

• Ocena dodana: 25 marca 2024

Wypoczynek dla pary
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Jedynie brakowało suszarki do włosów w pokoju oraz mydła w płynie przy umywalce. Woda w łazience ma specyficzny zapach, ale nie jest to duży problem.

Bardzo polecam willę. Dostępny duży parking na miejscu. Śniadania bardzo dobre. Na plus oceniam dostęp do kuchni, gdzie o każdej porze można było zrobić sobie kawę (jest także ekspres do kawy) czy herbatę. W hotelu dostępne, w wyznaczonych godzinach, jacuzzi i sauna. Jest również sala ze stołem do ping-ponga i piłkarzyki. W pokoju balkon z widokiem na góry. Ręczniki, bezpłatne próbki kosmetyków były zagwarantowane.

• Ocena dodana: 25 marca 2024

W tych pieniądzach warto wrócić.
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Podwójne łóżka (nie praktyczne jak się wyjeżdża z żoną), b. miękkie materace. Brak bąbelek w jacuzzi.

Super sauna, możliwość zrobienia sobie kawy i herbaty w barze bez ograniczeń.

• Ocena dodana: 22 marca 2024

Relaks w spa
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Na śniadaniu praktycznie same węglowodany, ale w tej cenie i tak nie ma co narzekać. Jest świeże a obsługa Pani z ukrainy bardzo miła i pomocna

Darmowa strefa spa, dlatego tu przyjeżdzam regularnie

• Ocena dodana: 20 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Woda miała okropny zapach, co niestety wpływało na obniżenie standardu. To jedyny minus tego pensjonatu.

Świetna atmosfera, bardzo pomocna Pani zajmująca się pensjonatem. Czuliśmy się zaopiekowani. Pyszne śniadania każdego dnia inne dodatki. Możliwość zrobienia kanapek na drogę, przygotowania herbaty co jest ważne na górskie wędrówki. Bardzo wygodne łóżka, zachowana czystość. Jacuzzi oraz sauny - coś świetnego po męczącym dniu.

• Ocena dodana: 8 marca 2024

Wspaniałe miejsce na relaks
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Dobry standard, miły personel, czystość na najwyższym poziomie- SUPER STREFA SPA

• Ocena dodana: 7 marca 2024

• Apartament z widokiem na góry

Uśmiechnięty pełny życzliwości personel . Szczególnie jedna Pani ktora nas przywitała :) !

• Ocena dodana: 6 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Śniadania oraz obiady bardzo smaczne. Obsługa bardzo miła.

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

Doskonały wypoczynek
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic z balkonem

Woda pomimo swoich leczniczych właściwości jednak do mnie nie do końca przemawia z uwagi na zapach….

Śniadania obfite, smaczne, pokoje czyste, ciepłe, pani Lena z obsługi przemiła ciepła pomocna osoba!

• Ocena dodana: 24 lutego 2024

Cudowne ferie w Willi Litworówka III
    • Pokój Trzyosobowy typu Classic

W pokoju brakowało lodówki, suszarki do włosów. Woda głębinowa, ze źródeł siarkowych o specyficznym zapachu- nam troszkę przeszkadzało, zęby płukaliśmy wodą z butelki....ale inni za wodę jak w uzdrowisku w termach płacą!;) jak dla nas trochę za miękkie materace.

Bardzo ładny,stylowo urządzony w góralskim stylu , komfortowy pensjonat z pięknym widokiem na Giewont. Duży wygodny pokój,czyściutko, elegancka łazienka, ręczniki, zestaw kosmetyków. Telewizor z dostępem do internetu, WiFi śmiga:) strefa wellness super! Darmowy ,bezproblemowy dostęp do saun i jacuzzi. Dzieciaki dodatkowo mogły pograć w piłkarzyki i ping ponga. Jedzenie bardzo smaczne podawane do stolików- co absolutnie nie przeszkadzało, dodatkowo jogurty, ciasto, porcje nie do przejedzenia! Duży, bezpłatny parking . Bardzo mila obsługa-pozdrowienia dla całego personelu!