3. małopolskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

9,2

9,6

9,6

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Wyjazd udany. Jesteśmy zadowoleni z pobytu. Polecamy obiekt wszystkim zainteresowanym
    • Pokój trzyosobowy z balkonem

Brak łóżeczka i krzesełka dziecięcego

Czysto, schludnie, wygodne łóżka, ładne widoki. Bardzo dobry kontakt z panią (właścicielka?). Super, że jest możliwość zrobienia grilla.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Wspaniała okolica, właściciele bardzo mili i pomocni, bardzo czysto, napewno wrócimy :)

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

Bardzo dobre jedzonko i przemili właściciele! 😀
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Miękkie łóżka- dla nas to mały minus ale dla innych być pożądane. Kwestia gustu ;)

Przestronny dom z dużą jadalnią, kominkiem. Śniadania bardzo smaczne i obfite w ilość. Zgodnie z rada właścicielki to co nie zjedliśmy zostawialiśmy sobie na kolację lub w ciągu dnia jako prowiant na wycieczki w góry ;)

• Ocena dodana: 11 lutego 2024

Gorąco polecam obsługa bardzo miła , bardzo czysto , wystrój wnętrza bardzo ładny

Śniadanie idealne

• Ocena dodana: 7 lutego 2024

Udany

Brak

Podobało nam się wszytko .Ten obiekt zasługuje na najwyższą ocenę. Komfort,czystość, wygląd obiektu oraz pomoc właścicieli nie do ocenienia.Wszyscy inni powinni brać przykład z takich właśnie ofert wynajmu .

• Ocena dodana: 29 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

- pokój dwuosobowy trochę mały, przez co mały stolik, przy którym nie mieściły się 2 krzesła (druga osoba musiała siedziec na stółku, na rogu stolika), - dojazd w zimę - wąska, pofalowana droga na jeden samochód, w przypadku ośnieżonej/oblodzonej drogi problematyczny dojazd (trzeba się rozpędzić pod górkę, bo inaczej koła będą się ślizgać, jednocześnie pamiętając, że z przeciwnej strony górki może jechać auto).

- pokoje czyste, ładne i nowo urządzone; - dobrze wyposażona, bardzo łatwo dostępna wspólna kuchnia - duży wspólny salon - cicha okolica

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Po przyjeździe na miejsce Zadzwoniłam do właścicieli i miałam problem z dojazdem bo na drodze była szklanka nikt nie posypał drogi i nie spodobało mi Się że pani z pretensjami do mnie że łańcuchów nie mam przy kołach żeby wyjechać. Jak się tam wybieracie w zimie to radzę zabezpieczyć się w łańcuchy

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

Comfy wyjazd sylwestrowy
    • Pokój trzyosobowy z balkonem

Bardzo dobrze się nam przebywało w Willi na Brzyzku. Pokoje są w sam raz. Do dyspozycji gości jest salon z fotelami, ławami, telewizorem. Mimo tego, że pokój w którym spaliśmy nie był duży, to nie narzekaliśmy na brak miejsca. Właściciele bardzo mili i pomocni. Pokój był posprzątany, schludny, łóżka wygodna. Na śniadanie dostawaliśmy boxy z jedzeniem oraz chleb. Pomysł bardzo fajny, jedzonko było bardzo dobre. Jedzenia mieliśmy aż nadto, można powiedzieć, że oferta jest ze śniadaniem i kolacją.

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Willa położona w bardzo fajnym miejscu. Pokoje bardzo funkcjonalne, mega czyste i przestronne. Tak samo łazienka, przestronna i czysta. Dostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony. Spokojnie można przygotować śniadanie. Bardzo fajne przestrzenie wspólne. Bardzo dobre miejsce do wspólnego odpoczynku i jedzenia posilkow. Właściciele bardzo fajni ludzie. Dbają o wszystko i są w stałym kontakcie w razie jakich kolwiek pytań i potrzeb. Gorąco polecamy. Spędziliśmy tam tygodniowy urlop z dwójką dzieci.

• Ocena dodana: 16 stycznia 2024

• Pokój trzyosobowy z balkonem

Ciężki podjazd pod górę zima

• Ocena dodana: 19 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Przepyszne obfite śniadania z możliwością zapakowania w pudełka, przytulny pokój i okolice, miła właścicielka z którą można dogadać się pod każdym względem 🙂

• Ocena dodana: 2 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Przemiła wlaścicielka, cisza, spokój i porządek. :) jak najbardziej polecamy

• Ocena dodana: 1 września 2023

SUPERRRRR!!!!!

Nie było nic takiego

Wszystko było super! Obsługa przesympatyczna i pomocna!!!!!

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Wspaniałe miejsce w cichej okolicy.
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Brak drugiego krzesła na balkonie przez co trzeba przenosić krzesło z pokoju na balkon.

Bardzo czysto i schludnie. Spokojna i cicha okolica. Wspaniała i życzliwa gospodyni. Wygodne łóżka. Dobre i urozmaicone śniadania. Dobrze wyposażona ogólnodostępna kuchnia. Możliwość schowania rowerów do garażu.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

rewelacja
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

cisza i spokój domek na uboczu z daleka od zgiełku , wszystko zgodne z opisem parking przed budynkiem

Wszystko było zgodnie z opisem Przesympatyczna właścicielka obiektu . Duża jadalnia czysto schludnie , dla mnie bomba na pewno wrócę

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2023

• Pokój trzyosobowy z balkonem

Pokój czysty, fajnie urządzony, śniadania bardzo dobre.

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

• Pokój trzyosobowy z balkonem

Miejsce,przemiła właścicielka . Miejsce godne polecenia .

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2023

• Pokój trzyosobowy z balkonem

Wszystko w najlepszym porządku. Pokój czysty i przestronny, tak samo w całym obiekcie był porządek, unosił się przyjemny zapach oraz było dużo miejsca. Miła i pomocna Właścicielka. Smaczne i obfite śniadania. Szczerze polecam.

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2023

Uważam ze było cudownie.

Zero uwag

Bardzo serdecznie polecam! Czysto spokojnie i miło. Pokoik z łazienka do tego obok aneks kuchenny. Kilka zabawek zewnętrznych dla dzieciaków. Pani gospodarz to cudownie miła kobieta. Zero problemów. Pokój bardzo schludny na dobrym poziomie. Cena co do jakości w punkt. Do samego Zakopanego nie daleko. Do TPN również stosunkowo blisko. Baaardzo polecam i na pewno wrócę! ❤️ No i piękne widoki z pokoju!

• Ocena dodana: 20 lipca 2023

Absolutnie wszystko ok.

• Ocena dodana: 25 czerwca 2023

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Super wypoczynek z dala od zgiełku. Cisza, spokój, słychać śpiew ptaków, a z okna widać pasące się owieczki. Blisko do Zakopanego, a jeszcze bliżej do Bukowiny Tatrzańskiej i na Słowację. Bardzo miła i pomocna właścicielka. Gorąco polecam!

• Ocena dodana: 5 czerwca 2023

Polecamy!
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Miła obsługa, bardzo czysto. Duża jadalnia. Na plus leżaki i plac zabaw dla dzieci.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2023

Cudowne, kameralne miejsce
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Piękne pokoje z balkonem, gdzie można się napić kawki, wyposażony aneks kuchenny, obfite i różnorodne śniadanie, miła obsługa, cudowne, kameralne miejsce z dobrym dojazdem do Zakopanego czy term

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Chociaż pokoje były raczej kameralne, ale za to miały balkon. Dojazd może być problematyczny w zimę, lecz nie jest on wielkim wyzwaniem.

Bardzo ładny dom z miłymi właścicielami. Pomimo, że pokoje były raczej przytulne, to w dom posiada część wspólną z kominkiem oraz jadalnie, w ktorychmożna odpoczywać i spędzać czas. Aneks kuchenny zawiera wszystkie potrzebne rzeczy. Pokoje oraz części wspólne były bardzo czyste i zadbane. Śniadania były bardzo smaczne i obfite.