3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

Dbałość o detale.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 2 czerwca 2024

• Apartament typu studio

Bardzo sympatyczni i pomocni właściciele. Apartament był dokładnie taki jak przedstawiony na zdjęciach i w opisie oferty. Wyposażony we wszystkie potrzebne rzeczy ( lodówka, kuchenka, mikrofalówka ,czajnik, kawiarka, tv, Wi-Fi), blisko centrum, spacerkiem kilka minut . Niewielki balkon do dyspozycji i miejsce parkingowe w cenie.

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Apartament typu studio

Pobyt pod każdym względem idealny. Świetnie wyposażony apartament w samym sercu Krynicy. Uprzejmi i pomocni właściciele. Piękny kaskadowy ogród z widokiem zapierającym dech. Polecam gorąco.

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

Super!
    • Apartament typu studio

Miejsce z duszą. Sam apartament był bardzo schludny i dobrze wyposażony. Przesympatyczni gospodarze to prawdziwi pasjonaci regionu, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami oraz opowiadają wiele ciekawych anegdot. Miło jest móc wypoczywać w takich miejscach.

• Ocena dodana: 20 marca 2024

Były bardzo udany choć krótki
    • Apartament typu studio

Był to apartament wstajemy domu w Krynicy po remoncie. Właściciele zachowali pewne stare detale podkreślajace zabytkowosc domu. ANEKS WYPOSAŻONY W POTRZEBNE PRZEDMIOTY wystarczające do przygotowania posiłków. Bardzo cicho.Wlasciciele bardzo mili. Lokalizacja bardzo dobra od centrum Krynicy. Polecam

• Ocena dodana: 3 marca 2024

Obiekt godny polecenia
    • Apartament z 2 sypialniami

Z całego serca polecam! Obiekt super wyposażony. Pokój, kuchnia i łazienka zadbane i czyste. Blisko centrum i sklepu. Dostępny duży ogród oraz altanka. Piesek również zadowolony :)

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Rewelacyjna lokalizacja. Blisko góry Parkowej i centrum. Wszędzie blisko. Bardzo dobry dojazd 15 min do stacji narciarskiej Tylicz. Stacja Słotwiny widok z okna😄

• Ocena dodana: 20 lutego 2024

Polecam, blisko na Słotwiny Arena

lokalizacja

• Ocena dodana: 28 stycznia 2024

• Apartament typu studio

Niezwykłe miejsce! Bardzo sympatyczni i pomocni właściciele. O wszystkim pomyśleli od mydełka, wyposażenia kuchennego po pyszne ciasteczka i cukierki. Naszemu mopsikowi też bardzo się podobało. Willa położona w samym centrum, blisko wszystkich atrakcji. Polecam. Kolejne Darię na pewno spędzimy w Krynicy w Willi Zachęta(:

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Jeśli tylko zawitamy ponownie do Krynicy Zdroju - będziemy chcieli ponownie odwiedzić Willę Zachęta!
    • Apartament typu studio

Aneks kuchenny jest bardzo malutki - jest wszystko co potrzebne, ale trudno o kawałek blatu potrzebnego do przygotowania posiłku.

Willa położona w spokojnym miejscu a zarazem wszędzie było blisko. Gospodarz był bardzo pomocny i uczynny. Pokoje są urządzone bardzo wygodnie i przytulnie. Jest gdzie zostawić narty i inne sprzęty na śnieg. Obok domu uroczy ogródek i domek do zabaw dla dzieci. Będziemy wspominać bijące zegary, które robią super klimat.

• Ocena dodana: 6 stycznia 2024

• Apartament typu studio

Super miejsce w samym centrum Krynicy, w bocznej cichej uliczce. Cały obiekt rewelacyjny , właściciele wkładają dużo serca w utrzymanie wysokiego standardu. Wyposażenie,czystość,wystrój mieszkania,ogrzewanie ,wszystko było ok. Dużym plusem są grube ściany, nie trzeba się przejmować że wstając wcześniej przeszkadzamy innym. Mała ilość apartamentów i oddzielne wejście zapewniają ciszę i spokój. Gospodarze super życzliwi i gotowi do wszelkiej pomocy. Bardzo dziękujemy za miły pobyt i polecamy wszystkim to miejsce.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

Super apartament
    • Apartament z 1 sypialnią

Bardzo miła i pomocna właścicielka. W apartamencie czysto, przytulnie i przyjemnie ;) aż żal było wyjeżdżać 🙂napewno jeszcze wrócimy. Gorąco polecam ❤️

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Lokalizacja w samym centrum miasta.Przemili właściciele,pokoje przestronne i komfortowe.kuchnia w pełni wyposażona.jednym słowem jest wszystko co potrzeba.polecamy gorąco.

• Ocena dodana: 29 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Klimatyczny pokój, bardzo dobra lokalizacja, uprzejmi właściciele

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

Super miejsce!
    • Apartament typu studio

Piękne wnętrze, wygodnie, przytulnie. Miejsce odpowiednio wyposażone.

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

Polecam, klimatycznie wygodnie i wszędzie blisko.

Wszytko było ok.

Wszytko,wszędzie blisko.

• Ocena dodana: 30 czerwca 2023

Spędziliśmy miły tydzień w Willi Zachęta. To nasz trzeci pobyt w Krynicy-Zdrój i najbardziej udany!
    • Apartament z 2 sypialniami

W kuchni przydałaby się szafka na przywiezione artykuły spożywcze.

Blisko centrum, chociaż nie przy ulicy. Blisko Góry Parkowej. Bardzo mili właściciele. Po raz pierwszy zdarzyło się w naszych podróżach aby właściciele pomagali wnosić bagaże! Przekazali nam także wiele pomocnych informacji na temat ciekawych szlaków i obiektów turystycznych.

• Ocena dodana: 16 czerwca 2023

Pobyt udany,gospodarze bardzo mili i pomocni w każdej chwili,obiekt czysty ,polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Lokalizacja bardzo dobra blisko centrum

• Ocena dodana: 7 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Wszystko 😊 Pokój przytulny. Czysto bardzo. Pachnąca pościel. Wygodne łóżka. Aneks kuchenny wyposażony we wszystko czego potrzeba. Polecam!

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2023

• Apartament typu studio

Lokalizacja praktycznie w centrum. Trochę trzeba podchodzić za każdym razem. Zwierzęta akceptowane.

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2023

• Apartament typu studio

Aż za dobrze niestety słychać było rozmowy, muzykę i telewizję z sąsiedniego apartamentu.

Apartament był przestronny i wygodny, doceniam ilość i rozmieszczenie wieszaczków w łazience i czytelny system sortowania odpadów w aneksie kuchennym; nie brakowało naczyń, była dostępna kawałek i herbata. WIFI działało bardzo dobrze. Z apartamentu można było szybko wyjść zarówno w góry, jak i na przystanek autobusową czy promenadę.

• Ocena dodana: 27 lutego 2023

Bardzo dobra lokalizacja, czysto
    • Apartament z 2 sypialniami

wi-fi coś nie działało, z tym że nie był to jakiś duży minus dla mnie bo i tak bardzo rzadko używałem, nawet nie zgłaszałem tego.

Bardzo dobra lokalizacja, duży apartament z widokiem na wyciąg henryk. Temperatura w pokojach sterowana automatycznie, zawsze odpowiednia (nie za gorąco nie za zimno). W pełni wyposażona kuchnia.

• Ocena dodana: 19 lutego 2023

• Apartament typu studio

Przesympatyczni gospodarze, dobrze wyposażona kuchnia w pokoju, ekspres do kawy i do tego bardzo dobra lokalizacja. Nic wiecej nie potrzeba aby wspaniale spędzić swoj urlop.

• Ocena dodana: 19 lutego 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Fantastyczna lokalizacja, bardzo życzliwi i pomocni właściciele. Apartament piękny, klimatyczny, bardzo czysty i świetnie wyposażony, niczego nam nie brakowało w trakcie tygodniowego pobytu z dwójką dzieci. Gorąco polecam, my na pewno chętnie wrócimy.