3. śląskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,8

• Ocena dodana: 24 lutego 2024

Bardzo udany pobyt
    • Apartament z 2 sypialniami

Czystość, wyposażenie kuchni,, wygodne łóżko, ekspres do kawy, zmywarka, pralka, przede wszystkim widok na góry.

• Ocena dodana: 29 stycznia 2024

Wygodny i przyjemny

Brak

Wszystko nowe, ładne. Widać, że właściciel dba o wszystkie szczegóły. Chętnie będę polecać

• Ocena dodana: 27 stycznia 2024

Kolejny rok świetne, rodzinne ferie w doskonałej lokalizacji.

Nic. Wszystko super!

Fajny apartament z miejscem parkingowym. Świetnie wyposażony. Dla rodziny 2+2 idealny na wypoczynek po intensywnym czasie na stoku. Bardzo dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 19 stycznia 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Apartament bardzo dobrze wyposażony. Przed przybyciem otrzymaliśmy kompletną informację o warunkach pobytu. Udostępnione sanki dla dzieci w piwnicy oraz miejsce na narty zdecydowanie na plus!

• Ocena dodana: 14 stycznia 2024

Byliśmy nie po raz pierwszy i nie ostatni :)
    • Apartament z 2 sypialniami

Wszystko zasługuje na najwyższą ocenę

Apartament wyposażony we wszystkie potrzebne akcesoria kuchenne i przedmioty codziennego użytku. Czystość i funkcjonalność sprzętów na najwyższym poziomie. Mieliśmy rezerwację w okresie świątecznym i mieszkanie było przygotowane tak, jak zrobilibyśmy to we własnym domu - dekoracje tworzyły dodatkowo przyjemny klimat. Świetny kontakt z właścicielką apartamentu. Polecamy :)

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 23 grudnia 2023

Apartament idealny
    • Apartament z 2 sypialniami

Idealna czystość, bardzo nowoczesne wyposażenie, w apartamencie było wszystko co potrzebne, w tv Amazon Prime, bardzo dobry kontakt z osobami wynajmującymi. Jeszcze nigdy, a dużo podróżujemy, nie byliśmy w tak doskonałym, komfortowym apartamencie. Na pewno wrócimy. Polecamy na 100%

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 12 listopada 2023

Tak nam się podobało, że mamy zarezerwowany następny dłuższy pobyt w tym apartamencie

Bez uwag

Właściwie, wszystko co podlega ocenie, było na najwyższym poziomie - czyli odbiór kluczy ze skrytki, czystość apartamentu i wyposażenie ( sprzęty kuchenne, ekspres do kawy, zmywarka, pralka, mikrofalówka, piekarnik, rowery, środki czystości, a nawet kawa, herbata, cukier itp.) przewyższały standardem zazwyczaj wynajmowane obiekty. Poza tym, co ma znaczenie :), doskonały kontakt z właścicielką.

• Ocena dodana: 1 listopada 2023

Idealne miejsce na wypoczynek od zgiełku miasta!
    • Apartament z 2 sypialniami

Piękny widok, czysto, w pełni wyposażona kuchnia. Wokół cisza i spokój - można wypocząć na tarasie. Jeszcze na pewno skorzystamy.

• Ocena dodana: 27 października 2023

polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

lokalizacja ok widoki z tarasu przepiękne pokoje czyste pościel pachnąca. kuchnia wyposażona niesamowicie. Wielki szacun za potrzebne detergenty do kuchni i łazienki no i cisza tak bardzo potrzebna dla rodzin z dziećmi autystycznymi.

• Ocena dodana: 16 października 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Apartament wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty i bardzo czysty. Łózka wygodne, rozkładana sofa także. Do dyspozycji kilka rowerów, a miejsce parkingowe pod samym oknem. Cisza i spokój. Polecam!

• Ocena dodana: 18 września 2023

100%zadowolenia
    • Apartament z 2 sypialniami

Polecam apartament w 100% jestem zadowolona z lokalizacji oraz wygody apartamentu.

• Ocena dodana: 6 września 2023

Polecam!
    • Apartament z 2 sypialniami

Mieszkanie super! Kontakt z właścicielką też super. Było wszystko czego potrzebowaliśmy i było bardzo czysto. Z mieszkania można pieszo ruszyć na kilka szlaków, widok w okna tez piękny, słychać owieczki na pobliskim polu :) są nawet rowery na wyposażeniu :)

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Jesteśmy mega zadowoleni z pobytu w tym apartamencie. Czysto,zadbanie i super widoki z balkonu.Cisza i spokój,w sam raz na odpoczynek. Polecam jak najbardziej

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2023

brak

Czystość i standard mieszkania super. Wyposażenie które mnie zaskoczyło: kawa z ekspresu, herbata, kostkarka do lodu, dostęp do rowerów. Piękny widok na okolicę rekompensuje odległość od centrum. Super kontakt z właścicielem. Polecam

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2023

Apartament zdecydowanie wart polecenia :)

Nie było takiej rzeczy.

Apartament w cichej i spokojnej części Wisły, w pełni wyposażony (pralka, zmywarka, mikrofala, piekarnik, a nawet kostkarka do lodu :)), bardzo czysty, przytulny, z dwiema osobnymi sypialniami. No i ten widok z balkonu, przez który nie chce się wracać do domu :) Dodatkowo mieliśmy do dyspozycji rowery na własny użytek podczas pobytu. Właścicielka jest przemiłą i bardzo kontaktową osobą - bez żadnych problemów mogliśmy zameldować się wcześniej. Zdecydowanie polecam ten apartament na krótsze i dłuższe wyjazdy!

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

Super miejsce, godne polecenia, 5 gwiazdek to za mało !!
    • Apartament z 2 sypialniami

Wszystko dopięte na maxa !!

Kompletnie wyposażony apartament, zadbano o wszystkie szczegóły. Super kawa z ekspresu, kapsułki do prania , kostkarka do lodu, środki czystości, nawet przyprawy- solniczka i pieprzniczka, herbata, komplet przydatnych garnków i patelni. Kompletnie urządzony apartament, bardzo wygodny-dla 4-osobowej rodziny wręcz idealny. Bardzo czysto. Dużo miejsca na parkingu - oczywiście wyznaczone miejsce. Bardzo miła i sympatyczna właścicielka , serdecznie pozdrawiamy i prawdopodobnie odwiedzimy państwa w przyszłym roku.

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Nowoczesny, duży i czysty apartament z przepięknym widokiem. Wygodne sypialnie, praktyczna łazienka, dobrze wyposażony. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Zdecydowanie polecamy.

• Ocena dodana: 5 czerwca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Apartament bardzo komfortowy. Wygodne materace, bardzo czysto. Z pewnością wrócimy.

• Ocena dodana: 23 maja 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Apartamenty czyste, dobrze wyposażone, jest wszystko, aby poczuć się jak w domu! Właścicielka bardzo miła i responsywna. Bardzo ucieszyła mnie też obecność rowerów, co bardzo przyda się wiosną i latem. Na pewno tu wrócę

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2023

Wszystko mi się podobało

Cudownie,wspaniała lokalizacja.

• Ocena dodana: 18 lutego 2023

Bardzo udany pobyt. Serdecznie polecam miejsce oraz gospodarzy.
    • Apartament z 2 sypialniami

Doskonałe wyposażenie mieszkania. Wszystko czego potrzeba podczas wyjazdu. Dodatkowym atutem był porządny ekspres na ziarnistą kawę. Blisko stok Pasieki oraz Górka do zjeżdżania na sankach. Sanki i jabłuszka na wyposażeniu. Dzieciaki zachwycone. Kontakt z obiektem doskonały. Wszystkie informacje podane jak na tacy. Klucze do odbioru w skrytce więc nie trzeba jeździć po biurach. Polecam serdecznie

• Ocena dodana: 6 lutego 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty agd, np.: zmywarkę, pralkę, ekspres do kawy. Dobra lokalizacja. Miła obsługa. Dla rodziców z dwójką dzieci idealne. Polecam

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 4 lutego 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Kompletne i bardzo dobre, praktyczne wyposażenie i bardzo miła i sympatyczna, pomocna właścicielka. Polecam serdecznie każdemu planującemu wyjazd do Wisły lub w jej okolice.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2023

Super miejsce dla osób chcących wypocząć z dziećmi. Polecam

Nie ma takich rzeczy

Bliskość dostępu do stoku