2. Polsko hodnocení hotelů

9,7

• Hodnocení napsáno: 19. září 2023

Bylo to úžasné.
    • Postel v 8lůžkovém společném pokoji

Nepostřehli jsme žádné nedostatky.

Příjemné místo k přenocování. Pohodlná postel a chutná snídaně udělaly můj den. Poskytují ručníky a sprchový gel je k dispozici.

• Hodnocení napsáno: 29. srpna 2023

Skvělá volba.
    • Postel v 8lůžkovém společném smíšeném pokoji

Úžasný hostel. Stylové a útulné pokoje. Personál byl velmi vstřícný. Skvělá poloha a zdarma parkování. Děkujeme za pohostinnost!

• Hodnocení napsáno: 29. srpna 2023

Vynikající volba!
    • Postel v 8lůžkovém společném pokoji

Vše pozitivní.

Skvělý hostel pro krátkodobé pobyty. Světlé a pečlivě udržované pokoje v minimalistickém stylu, ale s pohodlím. Příjemná obsluha od personálu. Výhodná poloha a bezplatné parkování - velký bonus. Děkuji, že jste nás ubytovali!

• Hodnocení napsáno: 6. června 2023

• Čtyřlůžkový pokoj

Celkově sem byl velmi spokojený se všemi aspekty tohoto ubytování. Především, lokalita byla perfektní. Bylo to dostatečně vzdálené od rušného centra, aby poskytovalo klid a relaxaci, ale zároveň dostatečně blízko k hlavním atrakcím a dopravním spojům. Bylo to ideální pro mé potřeby, protože jsem chtěl prozkoumat město, ale také si odpočinout od shonu. Samotné ubytování bylo velmi pohodlné a dobře vybavené. Pokoj, ve kterém jsem pobýval, byl prostorný a čistý. Postel byla pohodlná a vybavení pokoje bylo moderní a vkusné. Měl jsem vše, co jsem potřeboval, včetně rychlého internetového připojení, televize a příjemného prostoru pro práci. Koupelna byla také čistá a dobře vybavená. Personál byl velmi přátelský a ochotný. Při příjezdu mě uvítali s úsměvem a poskytli veškeré potřebné informace o ubytování a okolí. Během mého pobytu jsem měl několik otázek ohledně dopravy a atrakcí v okolí a personál byl vždy ochotný mi pomoci. Ocenil jsem jejich vstřícnost a vstřícný přístup. Snídaně, které byly zahrnuty v ceně ubytování, byly vynikající. Nabídka byla bohatá a různorodá, s čerstvými ingrediencemi a výbornou kvalitou jídel. Celkově vzato, nemohu si na tomto ubytování vynachválit. Skvělá lokalita, pohodlné a dobře vybavené pokoje, přátelský personál a vynikající snídaně. Pokud hledáte ubytování v této oblasti, rozhodně vám doporučuji toto místo. Určitě bych se sem rád vrátil při příští návštěvě.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 16. února 2024

4,0
    Zklamání
    • Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Měli jsme objednaný a odsouhlasený tento hostel. Když jsme přišli na ubytování neměli pro nás pokoj. Majitel nás přesunul do dobré lokality do malého bytu ve městě, ale problém byl, že nás každý den obtěžoval někdo ze sousedu. Měli jsme objednanou snídani a tu jsme samozřejmě, tím že jsme bydleli jinde nevyužili.

Dobrá lokalita přímo ve městě.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 14. července 2023

4,0
    Zklamání
    • Čtyřlůžkový pokoj

Naštěstí jsme " spali " jen jednu noc. V podstatě jsme vůbec nespali- už při prvotním příchodu do pokoje kolem 17.00 tam bylo nedýchatelno. Malé okýnko otevřené na ulici a před ním stojící ventilátor nemohl zajistit výměnu vzduchu a snížení teploty na přijatelnou míru. Špatný vzduch byl i v ostatních prostorách - kuchyň, koupelna, kde nejsou okna. Nevím jak je tam řešena vzduchotechnika ( klimatizace) Noc opravdu byla příšerná- dům stojí nad frekventovanou ulicí, kde obousměrně projíždějí tramvaje- jejich průjezd se rovná hluku složení nákladu kamení na cestu. Intervaly krátké. V noci možná nějakou hodinu pauza a nad ránem opět... a k tomu sirény sanitek nebo policie. Když jsme zkusili kolem 1.00 okýnko zavřít - hluk menší, ale úměrně tomu vzrostla teplota. 4 lidi v malém prostoru- nedýchatelno. Takže nic , jen ne kvalitní spánek. Byly jsme tak otrávení, že kdybychom si den předem nekoupili jízdenku na vlak do Krakowa, tak jedem domů hned ráno. Snídani jsme si radši koupili už večer v Žabce- fotka v kuchyni nám stačila. Takže pro nás ponaučení - příště si připlatíme i kdyby to bylo jen na jednu noc.

Celkem je vybavení ubytování nové a čisté a tekla teplá voda....

• Hodnocení napsáno: 12. dubna 2024

• Hodnocení napsáno: 18. prosince 2023