2. Portugalsko hodnocení hotelů
  3. Lisabon hodnocení ubytování k pronájmu
Portugalsko Lisabon Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Haws Lisboa Průměrné hodnocení: 9,7

„Do centra 15 minut pěšky, metro i tramvaj za rohem na hlavní ulici. V noci velmi tiché místo ( náš pobyt trval 9 dní, takže klidný spánek jsme ocenili). Apartmán má velkorysé rozměry, velmi dobrou dispozici, krásný interiér, hodně úložných prostorů. Kuchyň je kompletně vybavena, vše fungovalo, nic nám nechybělo. Personál velmi milý a ochotný, všichni komunikují dobře anglicky. Ve vedlejší ulici je prodejna My Auchan, kde měli dostatek biopotravin ( ovoce i zeleninu). Dále jsme biopotraviny nakupovali v síti Celeiro ( super zásobené). Mimo jiné jsme navštívili bezvadné restaurace Peixola ( super kuchyně i atmosféra), Aqui Há Peixe ( nejlepší čerstvé ryby v Lisabonu), Libertá ( nejlepší Tiramisu všech dob), Belcanto - 2 Michelinské hvězdičky, opravdu zaslouženě.“

• FREE WIFI -Estrela Lapa- TRAM 28 Průměrné hodnocení: 7,7

„Super lokalita, apartmán byl menší, ale stačilo to. Vše čisté. Oddělený pokoj s jednou postelí sice bez okna, ale na spaní je to v pohodě. Postel pohodlná. Majitel ochotný, doporučil spousty zajímavých míst. Dovolil i dřívější úschovu zavazadel, což nám moc pomohlo. Nemám co vytknout.“