2. Portugalsko hodnocení hotelů

8,8

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

Apartmán v Lisabonu.
    • Apartmán Standard

Umístění klimatizace u postele. Nepříjemné užívání klimatizace při ležení v posteli.

Apartmán je nedaleko od stanice metra. Terasa pro venkovní posezení. Ochota majitele poradit.

• Hodnocení napsáno: 12. května 2023

• Apartmán Superior

čistota a pocit bezpečí

Pro návštěvu Lisabonu, jako pro nás do té doby neznámého místa, jsme se s manželkou rozhodli na základě doporučení známých. První překvapení nás čekalo již na lisabonském letišti, které je o hodně větší, než to pražské a panuje na něm docela velký chaos. Ještě hůře jsme se pak cítili při cestě metrem do centra, kde jsme měli ubytování, a to s ohledem na přítomnost velkého množství ne zrovna důvěru budících lidí a všude panující nepořádek. Naštěstí ubytování kromě strategického místa umožňujícího lehkou dostupnost všech významných památek a atrakcí, bylo jakousi oázou klidu a bezpečí oproti okolí, kde vám, a to bez ohledu na nedaleko stojící policisty, zcela běžně nabídnou všechny možné drogy. Rozhodně ale nechci tímto odradit od návštěvy portugalského hlavního města, které má skutečně, ač už se týká památek, architektury nebo gastronomie opravdu, co nabídnout, kdy doporučuji strávit den i v nedalekém lázeňském městě Cascais na břehu Atlantického oceánu, které je úplným protikladem Lisabonu a je lehce dostupné vlakem. Každopádně rovněž doporučuji koupit si předem online Lisabon city card, která umožňuje neomezenou dopravu po velmi členitém městě i do jeho okolí, včetně ikonické žluté tramvaje, jakož zajišťuje, buďto bezplatné nebo za sníženou cenu vstupy do památek a muzeí.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 31. října 2022

• Apartmán Superior

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2022

• Apartmán v přízemí

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl srpen 2022