2. Portugalsko hodnocení hotelů

8,2

8,5

• Hodnocení napsáno: 29. října 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Jinak velmi příjemný pobyt nám zkazila servírka v hotelové restauraci, která nám tri dny po sobě při večeři nenabidla žádné pití a okázale náš stůl ignoroval

Pro rodinu s dětmi jsme dostali dva prostorné a krásně zrekonstruované pokoje v 10. Patře. I přes chybějící klimatizaci bylo v pokoji příjemně.

• Hodnocení napsáno: 26. října 2023

• Studio

Zpoplatněna voda k večeři za 3€. Koupelna mohla být čistější.

Personál na recepci usměvavý a velmi ochotný se vším pomoci. Při jedné z večeří nám přišla zatančit a zazpívat jedna místní skupina, byl to skvělý zážitek. Bazén byl čistý, do centra 40 minut chuzí.

• Hodnocení napsáno: 9. října 2023

• Studio

Při příjezdu jsme byli velmi zklamaní, protože pokoj rozhodně neodpovídal tomu co se prezentuje na fotkách na booking.com. na fotce je vyfocený pokoj po rekonstrukci a my měli pokoj se starým vybavením. Rezervaci jsme dělali asi 3/4 předem a prosili jsme o výhled na moře a ani to nám nebylo poskytnuto. Nejdřív jsme byli hodně naštvaný, ale pak jsme si to nenechali pokazit.

Moc hezké a klidné místo , měli jsme snídaně a večeře a jídlo bylo výborné a dostačující výběr. Všude v hotelu bylo čisto. Pěkný bazén. Dovolenou jsme si užili.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2023

Hezké ubytování za dobrou cenu 😊
    • Studio

Personal na snidanich a večeřích byl občas velmi loudavy a zpomalený 😞

Velice hezky hotel,ubytování bylo na týdenní pobyt pohodlne.

• Hodnocení napsáno: 22. června 2023

• Studio Superior

První noc jsme strávili ve starém pokoji, který měl to nejlepší za sebou, ale naštěstí jsme druhý den už dostali nový pokoj. Jediné co nám na pobytu zkazilo náladu byla blonďatá číšníce, která nás naštěstí obsluhovala jen dvakrát. Poprvé jsme si u ní objednali pití a bylo na ní vidět, že jí obtěžuje nás obsluhovat, další večer kdy obsluhovala se k našemu stolu ani neuráčila přijít a zeptat se a jídelna nebyla připravená (chyběli cedulky s popisem jídla). Dokonce se jeden večer dohadovala s hosty, s touto obsluhou bych něco udělala, protože celkově kazila dojem jinak velice milého a ochotného personálu.

Vstřícnost personálu na recepci a rychlá reakce na žádost o změnu pokoje. Dostali jsme pokoj který, neodpovídal námi objednanému pokoji, po žádosti druhý den se vše vyřešilo a během pár hodin jsme dostali nový pokoj. Hotel pomlau prochází rekonstrukcí a je vydět snaha o modernizaci. Okolí hotelu je moc pěkné je zde mnoho podniků a obchodů. Měli jsme polopenzi a neudělali jsme chybu, upřímně nechápu kritiku některých lidí zde na snídani. Je pravda, že se některé věci opakují, ale například ovoce a zelenina a i sladké pečivo bylo každý den jiný a vždy bylo si z čeho vybrat, jídlo se doplňovalo. Večeře byla každý den jiná, byla vždy na výběr ryba, maso a nějaké bezmasé jídlo dále také výběr alespoň že tří příloh. Každý den také byla jiná polévka a několik salátů, ovoce a předkrmů.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 26. května 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

výhled na moře byl skvělý, pokoj byl velmi prostorný s dostatkem úložného prostoru, lokalita velmi dobrá

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 6. dubna 2023

• Studio

Snídaně po celou dobu pobytu byla vynikající. Včetně personálu, který snídaně připravoval. Lokalita ubytování je velmi dobrá, Blízko k moři, blízko do obchodů. U hotelu je parkoviště, nebo zastávka autobusu a je možné vyrážet na výlety po ostrově.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 26. března 2023

Přes vzniklé počáteční problémy vše se nakonec vyřešilo v náš prospěch
    • Apartmán s 1 ložnicí

Při příjezdu jsme na recepci zjistili, že nás omylem vyřadili z ubytování a náš apartmán poskytli jiným ubytovaným. Po noci strávené v provizorním pokoji jsme druhý den měli svůj původně objednaný apartmán. Při týdenním vyúčtování občerstvení u večeře nám bylo nedopatřením inkasována špatná cena. Asi 200% navíc. Vše ale bylo opraveno.

Hotel je na dobrém místě, blízko moře. Také možnosti zábavy, nákupů byli blízko. Autobusová zastávka hned u hotelu asi 100m kde staví i autobus na letiště. Bazén velký a slunečná terasak tomu. Úklid apartmánu byl skvělý. Každý vzniklý problém se vyřešil.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 2. března 2023

Hotel se vším potřebným s výhledem na oceán
    • Studio

Výběr u snídaně se příliš neobměňoval, takže při delším pobytu si budete muset zvyknout na menší stereotyp :) Jediné podstatné, co bych však vytkla ohledně kuchyně/stravování, je kávovar, který neuměl dělat dobrou kávu a možnost přípravy čaje pouze zalitím horkou vodou z něj, takže ani čaj (snad kromě zeleného, který nepotřebuje vroucí vodu) nebyl chutný. Pokojová služba dle nás ručníky, i když jsme je hodili na zem na znamení potřeby vyměnit, pouze složila a nedávala čisté. Manželská postel byla dvě jednolůžka přiražená k sobě, takže postele měly tendenci od sebe odjíždět :D

Krásný pokoj s výhledem na oceán a velkou terasou. Pokoj měl vše, co potřeboval, v koupelně prostorný sprchový kout. Velmi příjemný personál, každý den pokojová služba (vynesené koše, ustláno, uklizeno). Snídaně s velkým výběrem, možnost večeře formou bufetu s různou tématikou. Parkování zezadu hotelu - vjezd na zazvonění a otevření závory, míst asi 25, ale i když jsme se vrátili za tmy, vždy bylo kde parkovat.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 13. října 2022

nic

velmi dobra lokalita , jste uprostřed části kde se nachází luxusní hotely , blízko zastávka autobusu do centra ,včetně autobusu na letiště , kolem spoutá restauraci obchůdků, barů, velmi blízko k moři , na krásnou kamenitou pláž.vše velmi dostupné. Okolí je krásné . vše upravené a velmi cisty . jedno upozorněni : nemůžu říct že mne se to nelíbilo , naopak bylo to zajímavé a zábavné . Dejte pozor během snídani na holubi pokud chcete sednout venku na terase , velmi rádi totiž ji Vám snědí , musíte použít poklop na talíř, který personál zanechává na stole, v opačném případě se vrátíte k prázdnému talíři.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 10. října 2022

Hotel má vybavené pokoje včetně kuchynky, vždy když jedu na Madeiru volím tento hotel.
    • Studio

Nefunkční jeden z výtahů.

Bohatá snídaně. Usměvavý ochotný personál.Velký bazén.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 1. července 2022

• Apartmán s 1 ložnicí

Omezená kapacita parkoviště. Při pozdním příjezdu jsme se jednou nevešli na hotelové parkoviště a museli jsme nechat auto na placeném parkovišti před hotelem. Ale v nočních hodinách je parkování ve Funchalu zdarma. Bazén není vyhřívaný, takže to není na dlouhé koupání.

Bezva příjemný hotel. Sympatický personál. Parkování uvnitř hotelu za branou na zazvonění. Celkově velká spokojenost, doporučujeme!

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2022

• Apartmán s 1 ložnicí

Nemohu říci, že by se mi vyloženě něco nelíbilo, nicméně starší pokoje nedodají takový punc zajímavosti. Věřím, že až budou zrekonstruované, budou taktéž velmi krásné. Přijeli jsme o 2 dny později, jelikož nám letecká společnost zrušila let. Tuto skutečnost jsme oznámili do hotelu. Možná naivně jsem se domnívala, že nám hotel nebude 2 noci účtovat, nestalo se. Ale chápu, že to tak být asi musí, hotel nemůže za to, že letadlo nepřiletělo.

Hotel je velmi čistý a světlý. Některé pokoje prochází rekonstrukcí. Každý den úklid, výměna ručníků dle potřeby hostů. Měli jsme nejdříve pokoj v nižším patře, evidentně před rekonstrukcí, boční a hodně vzdálený výhled na oceán. Ovšem pokoj byl velmi čistý, Požádali jsme o pokoj s výhledem na oceán, bylo nám za 2 noci vyhověno a dostali jsme pokoj v 11.patře. Jednalo se o nový pokoj, prostorný, velmi světlý, čistý a s krásným výhledem. Společné prostory hotelu jsou také velmi čisté. Recepční velmi ochotní a milí, ráda bych jim poděkovala za vstřícnost. Hotelový bazén čistý, lehátka, slunečníky, křesilka - vše k dispozici. Nevyužili jsme hotelové snídaně, tudíž nemohu hodnotit. Hotel má velmi dobrou polohu, kousek k moři, pod hotelem autobusová zastávka. Autobusem do centra Funchalu cca 10 min. Dá se dojít příjemnou procházkou i pěšky. Kousek od hotelu, cca 50m jsou potraviny, kde byl i vynikající bufet s teplým i studeným jídlem. Celkově jsme byli velice spokojeni, určitě se rádi vrátíme na Madeiru a jednoznačně do tohoto hotelu. Doporučuji každému, kdo hledá poměr cena výkon.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 7. února 2022

• Studio

Jedinou vytku bych mela ke dverim od pokoju, jako v beznych letoviscich dvere nedolehaji a protoze jsme dostali pokoj u schodiste a chodby, bylo slyset hodne hluku, kdyz prochazeli lide kolem

Velice ciste a plne vybavene pokoje,skvele snidand, vyborna lokalita, blizko centra a presto klidnejsi. Vstricny personal

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 2. listopadu 2021

• Apartmán s 1 ložnicí

trochu hlučnější vzduchotechnika vedlejšího hotelu

Všechno čisté, udržované, každý den úklid, super jídlo, my jsme měli pokoj s výhledem na moře-moc pěkné, rozumná cena za slušnou kvalitu. Kdo hledá relax, pobavení a odpočinek asi průměr, kdo je na Madeiře na poznáčce a není převažně na hotelu- je to vynikající.

Termínem pobytu byl listopad 2021

• Hodnocení napsáno: 1. listopadu 2021

Perfektní poměr cena vs. výkon.
    • Studio

Jídla na snídani bylo dostatek, ale vázl servis. Nestíhali uklízet ze stolu, chyběly talíře, nápojový automat byl zahlcen. Káva špatná, jinak slušné. Chyběla informace k hotelovému SPA.

Pokoj byl velmi prostorný, úklid každodenní, bazén moc pěkný. Ochotná recepce, pomohli nám s pronájmem auta, přijeli jsme na ubytování ve 2 v noci a chovali se velmi mile.

• Hodnocení napsáno: 9. října 2021

Nic

Umisteni hotelu, bazen, ochotny personal a vynikajici jidlo a servis

• Hodnocení napsáno: 8. října 2021

• Studio Superior

Čisté pokoje, možnost parkování v hotelu

• Hodnocení napsáno: 12. července 2021

• Apartmán s 1 ložnicí

Snídaně bohaté, jediná nepříjemnost - ti odrzlí holubi, kteří se ani nenechali odehnat od stolu. Klidně začali zobat z talíře s právě přineseným jídlem. O tom, že chodili po zemi a zobali drobky nemluvě.

Lokalita fajn, trochu dál k moři, ale to jsme věděli :-) parkování sice uvádějí zdarma u hotelu, ale ne vždy je záruka, že se na každé auto dostane - parkovacích míst je cca 30, pokojů v hotelu dle fotky mnohokrát více, rezervace není možná. Velice prostorný apartmán

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 25. června 2021

• Studio

Při příchodu jsme čekali cca přes půl hodiny, než se nás ujme recepční, která telefonovala (hodilo by se na recepci více lidí). Podle fotek po rezervaci jsem čekala daný pokoj. Po odemčení pokoje bylo zklamání-pokoj jiný, starší nábytek. Nebylo to hrozné, ale prvotní zklamání oproti fotografii bylo. Po tom, co jsme prozkoumali pokoj, jsme v koupelně našli 2 kosmetické plné tašky (nejspíš po předchozí ubytované) a boty. Než jsme s kosmetikou stihli něco udělat (dát např. druhý den na recepci) beze slova zmizela - někdo jí bez naší přítomnosti vzal. V pokoji jsme také nacházeli šváby.

Všichni v hotelu byli neuvěřitelně milí. Na recepci, v restauraci, zahradník atd. Poloha hotelu je super na různé výlety. Pokoj byl klidný a dobře izolovaný-neslyšeli jsme vedlejší pokoje. V hotelu je restaurace Melusasa, kde mají výborné jídlo jak na snídani, tak na večeři. Vždy jsme si něco vybrali a pochutnali si. Večeře se dá zakoupit za 10€na osobu, pokud nemáte polopenzi.

Termínem pobytu byl červen 2021

• Hodnocení napsáno: 10. října 2023

6,0
    Dostačující
    • Studio

Nedostatek místa k parkování,přístup recepce

Poloha hotelu,bazén koupelna,balkon

• Hodnocení napsáno: 3. října 2023

1,0
    Nejhorší ubytování. The worst accomodiaton ever.
    • Studio Superior

Zdravíme všechny cestovatele, kteří se vydali na tento nádherný ostrov. Jsme mladí cestovatelé, kteří si nepotrpí na žádný přehnaný luxus, ale to co jsme zažili v hotelu Dorisol Florasol chceme dát vědět všem, které by napadlo se zde ubytovat. My jsme zde naštěstí byli ubytováni pouze polovinu dovolené, takže jsme to nakonec zvládli, ale všechny důrazně upozorňujeme vyhnout se Florasolu obloukem. Takový zápach kanalizace linoucí se po celém hotelu jsme ještě nezažili. Hrokovod je nejspíš veden ve zdech, protože pokud zavřete okno na 10minut, tak máte v pokoji krásných 35 stupňů, což v kombinaci s přilehlou velmi frekventovanou silnicí je krásný zážitek zaručeně bezesnych nocí, kde ani špunty do uší nepomohou. A to jsme byli údajně v zrekonstruovaných pokojích s ventilátorem. Představte si život v 35 stupňovem kanálu, kde občas zahlédnete švába na chodbe, nepříjemnou servírku v restauraci, bazén s playlistem ze 60tých let, kde 10 hodin v kuse hraje 10 stejných písniček každý den dokola, rezavou vodu na pokoji a jako bonus nepřetržitý zápach. No a co se týče polopenze, na kterou jsme se nechali nalákat, tak žádná sláva ( taková lepší závodní jídelna z minulého století) za ty peníze, které dáte navíc za ubytování ve Funchalu by kdekoliv jinde na Madeiře stačily na 3chodové menu v krásné restauraci u pláže. I tak jsme si Madeiru krásně užili, a věříme, že stejnou chybu s ubytovanim, po přečtení této recence nikdo neudělá ;) Pokud by přesto záleželo majiteli hotelu na zlepšení služeb, o čemž pochybuji, protože na kazdou recenzi odpovídá stejnou odpovědí, tak zde uvádíme věci, které by hotel udelali omyvatelným: Zjistit příčinu zápachu a odstranit ji. Do všech pokojů instalovat klimatizace. Personál, kterého prace nebaví vyměnit.

Denní úklid na pokojích a chodbách, kde se snaží šikovné uklízečky přebít zápach vysoce koncentrovaným savem, milý pan na recepci, lednice na pokoji a balkon.

• Hodnocení napsáno: 24. července 2023

Již podruhé ,určitě se vrátíme

Nic

Všechno příjemný hotel

• Hodnocení napsáno: 7. června 2023

6,0
    Hotel je na skvělém místě,chodby vykazují poměrně staré opotřebení.Vyhoda lednice na pokoji
    • Studio

Svůj pobyt pro mně a skupinu přátel jsem si objevil více než 6 měsíců dopředu.Predpokladal jsem tedy , že pokoje budou poblíž sebe.Opak byl pravdou.Jeden pokoj ve 3patře, druhý v 8 patře a třetí ve 12 partě.Na recepci mě pán odbyl se slovy , že jsem zaplatil a ž včera a oni mají hotel plně obsazen.Nevím tedy co znamená a k čemu je váš program Génius.Rozložení pokojů nám způsobylo nekomfort , zejména s ohledem na fakt, že pohyb po hotelu z patra do patra byl omezen kapacitou výtahu a tím zbytečnou ztrátu času.V pozdějších večerních hodinách neteče teplá voda pouze vlažná.Na některých pokojích je sprcha řešena ve vaně se závěsem.Je to velice nebezpečné zejména pro starší lidi při vylézání přes hranu vany hrozí zranění.

Snídaně pro mně dostačující,formou švédských stolů, nicméně oproti minulým pobytům podstatně zredukované

Termínem pobytu byl červen 2023