2. Portugalsko hodnocení hotelů

9,1

8,1

8,3

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, částečným výhledem na moře a přistýlkou

Příliš měkké matrace v posteli.

Snídaně byly výborné, velký výběr studených i teplých pokrmů a ovoce. Úžasné espresso z automatu při snídani. Velmi milý a vstřícný personál . Oceňuji možnost výběru restaurací a jejich různorodost v rámci polopenze.

• Hodnocení napsáno: 8. září 2023

Doporučuji pro rodinu.
    • Třílůžkový pokoj Superior s výhledem na moře.

Krátká futonová přistýlka.

Vše skvělé, jen futonová přistýlka pro dospělého byla krátká i když host měl výšku jen 170 cm. Nohy trčely do vzduchu. To zkazilo pohodlí spaní celé rodině. Ostatní výborné.

• Hodnocení napsáno: 25. července 2023

• Služební cesta

Wellness je slabý….

• Hodnocení napsáno: 30. června 2023

Skvělý hotel
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a částečným výhledem na moře

Za nás můžu hotel jen doporučit! Už skvělá byla komunikace s manažerkou hotelu před příjezdem, vše na čem jsme se domluvily fungovalo na 100%. Milý a velmi vstřícný personál jak na recepci, v restauraci, na baru. Velký výběr jídla ke snídani i k večeři. Pokoje dostatečně velké, vkusné, čisté...pokojová služba fungovala také výborně. Hotel nám zařídil i půjčení auta. Opět bez problému. Užili jsme si krásnou dovolenou a hotelu za to patří velký dík.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 27. března 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a výhledem na moře

Personál byl velice milý a ochotný. Vybavení hotelu bylo starší, nicméně vše čisté a v dobrém stavu :-) Kladně hodnotíme možnost výběru tematických restaurací na večeře, kde je jídlo velice chutné. Parkoviště u hotelu je k dispozici zdarma.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 7. listopadu 2022

Krásná dovolená.
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a výhledem do krajiny (2 dospělí a 1 dítě)

Polopenze výborné kvality. Naprostá spokojenost. Klidný a dobře vybavený hotel. Vstřícný personál.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 3. listopadu 2022

prima dovolená
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Postele by mohli být na můj vkus trochu tvrdší. Poloha je pak nic moc. Daleko do centra Funchalu ( odhadem 3-4km ), k moři taky hotel nemá žádný přístup. V dnešních parametrech pak hotel určitě nedosahuje 5ti hvězd, za 4 by se ale nemusel stydět. Co se nám ale opravdu nelíbilo, byl dress code na večeři. Dle instrukcí hotelu byly povoleny kraťasy. Část hostů chodila i v žabkách. Je to škoda, protože to večeři hodně degraduje.

Hotel celkově působí přátelsky. Velmi fajn byla recepční, dala nám dva pokoje vedle sebe jak jsme žádali, navíc s částečným výhledem na moře, ač jsme na něj prý neměli nárok. Parkování v garážích bylo zdarma. Musím ještě pochválit odhlučnění pokoje. Ač jsme bydleli prakticky hned za recepcí, když byly zavřené dveře z recepce do chodby, nebyl vůbec slyšet večerní program.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 26. srpna 2022

super, nádherné bazény
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

manželská postel byla tvořena ze dvou postelí

skvělý vnitřní bazén s vířivkou, sazbou i párou, obrovský bazénový komplex venku

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a částečným výhledem na moře

Každopádně by se měla zlepšit údržba všech ovládacích zařízení (kohoutků) v koupelně. V našem případě se to zejména, ale ne výlučně týkalo ovládání sprchy. Není třeba vyměňovat celou baterii, ale alespoň vyměnit kartuše

Lokalita výborná, při výběru typu pokoje ( s výhledem na moře) byl náš požadavek takto potvrzen. posléze jsme se dozvěděli, že se jedná o částečný výhled a za úplný výhled je částka podstatně vyšší. Je žádoucí, aby typ pokoje byl od počátku přesněji definován. Úroveň a nabídka stravování výborná.

• Hodnocení napsáno: 29. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a částečným výhledem na moře (2 dospělí a 1 dítě)

Venkovní bazén byl studený. Večeře byly bohužel velmi průměrné. Z booking.com jsme dostali špatný pokoj, i když jsme si připláceli za pokoj s výhledem na moře, nicméně personál hotelu byl chápající a pokoj nám nakonec vyměnil.

Prostředí hotelu bylo hezké, snídaně výborné.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 18. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a výhledem na moře

Pokoj jsme uvolnili do 12:00, dle požadavků. Letadlo odlétalo až večer. Zavazadla jsme si mohli uschovat na recepci. To je také OK. Odpoledne jsme strávili u hotelového bazénu. To je také OK. Pak jsme se ale neměli kde převléci na cestu letadlem. Doporučuji zřídit v blízkosti recepce převlékárnu.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 2. června 2022

Hezký hotel, výborná kuchyně, příjemný personál.
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Hotel je sice blízko u moře, ale u hotelu se nedá koupat. Je třeba dojít na nedalekou pláž (cca 10 minut) a zaplatit si vstup. Vzhledem k teplotě vody v moři je lepší využít bazén s mořskou vodou. Lehátka u bazénu by chtěla občas obnovu, každé druhé se nějak rozpadalo.

Snídaně i večeře opravdu bohaté, uvítali jsme k snídani vychlazený sekt. U bazénu dostatek lehátek a slunečníků zdarma. Personál vynikající, ani po zavíračce nás nikdo z baru nevyhazoval, jen přestali nalévat a šli spát. Příjemným překvapením byl kulečník.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 2. listopadu 2021

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Na pokoji byla vana místo sprchy. Manželská postel nebyla manželská, ale dvě postele sražené k sobě.

Velmi pěkné umístění hotelu, dostatečná plocha pro parkování, stravování dle mých představ.

Termínem pobytu byl listopad 2021

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

6,0
    Sem nejezděte.
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a částečným výhledem na moře

Přestože jsem dopředu platil dvakrát mne volali na recepci kde jsem musel dokazovat že pobyt je uhrazen. Úklid pokoje 1414 ob den. Za týden nevyměněné povlečení. První tři dny vše ok. Ale vyměnil se personál a změna úplně. Restaurace má do 21.30 nesmíte přijít 20.45 jinak IV cenová skupina. Moc mne to mrzí ale Madeira je nádherná. Fotky radši nebudu prezentovat.

Nic co by zaujalo.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 20. února 2024

4,0
    Zklamání
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a částečným výhledem na moře

Některé zařízení na pokoji bylo dost staré a opotřebováné, jídlo byla úplná katastrofa. Snídaně i večeře nebyli vůbec chutné a vše chutnalo a vypadalo stejně. Na pokoji chyběl kondicioner a je i standard láhev vody zdarma, v hotelu této kategorie. Nabídka místních produktu - nic. Špatná kontinentální kuchyně.

Čistota, poloha hotelu a personal v front office

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2023

mimořádně příjemný hotel na skvělém místě

nic takového

mimořádně vstřícný personál, pohodlný hotel na krásném místě

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 29. září 2022

naprosto vše, krásný hotel, personál milý, jídlo a servis super

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2022

úžasné místo k odpocinku

chaos obsluhy pri jídle( objednání nápojů ) uklizeni stolů

poloha

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

• Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

• Hodnocení napsáno: 25. října 2023

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na moře a přistýlkou

• Hodnocení napsáno: 28. května 2023

• Apartmá s výhledem na moře